|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sem zanosila?
13.4.2007 11:01:59   
Anonimen
Jaz imam običajno user posted image  na 25 oziroma 27 dni. Ker sem včeraj mislila, da bom dobila menstruacijo, sem si vstavila tampon, na katerem je bil nekakšen svetlo rozasti izcedek. Danes je že 30 dan od zanje menstruacije, in nimam nobenih znakov menstruacije, ki sem jih imela običajno. Edino tu in tam me špikne v levem delu jajčnika in sem napihnjena. Sem morda zanosila? Kako dolgo naj čakam preden naj naredim test za nosečnost. Danes sem si namreč kupila test First Sign Duo, je to vredu test za ugotavljanje nosečnosti?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sem zanosila?
13.4.2007 11:04:41   
Naja31
Opravi test in boš videla.
Mi tega ne moremo vedeti user posted image

Jaz zaupam samo CB testu. Tvojega ne poznam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sem zanosila?
13.4.2007 11:09:54   
mana25
Hja težko je reči zato kar napravi test.Imela sem iste znake kot ti napihnjen trebuh,špikanje po jajčnikih in seveda zamuda user posted image in na mojo srečo sem user posted image .Zato čim prej test napravi in ti želim da zagledaš user posted image .

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sem zanosila?
13.4.2007 13:02:50   
stunfek
First sign duo je ok test. Kar nekaj dobrih feed backov sem slišala o njem. NAredi test in sporoči kako je šlo! Držim pesti.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu mana25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sem zanosila?
13.4.2007 13:13:27   
biba26
Me že čakamo in držimo pesti,čimprej javi!user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sem zanosila?
13.4.2007 13:37:38   
Anonimen
Ravnokar sem naredila test in je negativen user posted image . žal

(odgovor članu biba26)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sem zanosila?
13.4.2007 13:44:12   
Anonimen
če ne bo M, ga čez nekaj dni ponovi. Mogoče imaš še premalo nosečniškega hormona.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sem zanosila?
13.4.2007 14:49:29   
Anonimen
Prvi dan zadnje menstruacije sem imela 10.3., običajno imam menstruacijo na 25-27 dni. Zdaj pa ni ne user posted image , niti menstrualnih znakov, pa še test je negativen. Upam, da bodisi dobim user posted image  al pa sploh ne dobim user posted image , ker me to že dela živčno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sem zanosila?
13.4.2007 19:22:51   
Srčekgirll
Ja, jst pa od kar ne jem KT (to je že 4 leta) user posted image nimam skor vsako let, cel junij,user posted image ker se mi M prestavi na začetek mesca, takrat nisem vedela zakaj, pa sm že preveč denarja zmetala za testerjeuser posted image . Tko, da je možno, da se ti samo prestavlja, če ne pa boste zbali. Srečno!user posted image Pa, če boš spet naredila test čez nekaj dni, če ne bo prej user posted image prišel, upam da boš zagledalauser posted image user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?