|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ali kateri test
26.4.2007 15:40:14   
Anonimen
Ali kateri nosečnosti test pokaže že pred izostankom menstruacije, Sploh ne morem počakatiuser posted image user posted image

Kaj pa on baby check piše da zazna ne vem kolk mg urina a je to tudi pred predvidenim datumom
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ali kateri test
26.4.2007 16:44:14   
BaByGiRl
V mullerju sem videla enega , ki naj bi pokazal prej, ampak za sigurno ... ne verjamem. Probaš lahko, sam da ne boš razočarana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ali kateri test
26.4.2007 16:54:09   
Anonimen
Test naj bi pravilno pokazal ene najmanj 13-14 dni po O. Tako da če veš kdaj si imela O lahko narediš test ene dva tedna po tem. To je pa ravno nekje na dan M oz. par dni pred predvideno M.
Ti pa odsvetujem tako zgodnjo delanje testov. Jaz sem zmetala že pravo premoženje za njih ker sem jih tako zgodaj delala. In bila vsak mesec parkrat razočarana.
Probej se zadržat in počakat prvi dan zamude.
Nekaterim še takrat ne pokaže user posted image  pa so noseče.
Tako da brez veze stran metat denar, ker boš samo razočarana če ga boš delala prezgodej.

(odgovor članu BaByGiRl)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ali kateri test
26.4.2007 18:25:13   
koala
Se podpišem pod karin24

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ali kateri test
27.4.2007 12:45:38   
eva78
Pozdravljena!

Glede Baby check mini ( to sta dva trakca), ki se kupi v Dm je moje mnenje tako:


Jaz sem ga uporabila nekaj dni pred napovedanouser posted image  in mi je test po nekaj minutah pokazal zelo rahlo drugo črtico. Pokazala sem ga mojemu fantu, pa se je tudi njemu zdelo, da vidi res zelo rahlo drugo črtico. Nakar sem probala še z CB in ta je bil seveda negativen. To je bilo že nekaj mesecev nazaj in žal se je izkazalo,da o nosečnosti ne sluha ne duha..user posted image

Včeraj pa sem zopet uporabila Baby check mini,čeprav imam do user posted image  še 2 dva dni, vendar opažam nove znake v mojem počutju, pa sem zopet naredila test. In zopet se mi je šele po nekaj minutah( morda 10 min) pokazala druga zelo zelo rahla črtica. TAko kot prejšnjikrat. Zopet sem ga pokazala fantu, pa pravi,da črtico sicer vidi, da pa verjetno spet ne bo nič.user posted image  

Moje mnenje je,da se res ne splača veseliti prezgodaj in kot drugo testov uporabljati pred izostankom user posted image .Pa  še nekaj, na internetu sem prebrala,da test lahko po daljšem času celo pokaže drugo črtico rahlo, nerazločno obarvano, vendar je negativen!
lp

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?