|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Korzika
1.6.2007 14:26:11   
livia
Ali mi zna kdo, ki je že kampiral na Korziki povedat, kako je tam v kampih z elektriko? Ali ima dovolj moči, da se da kak zrezek spečt ali kalamar? Ali je bolj švoh.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Korzika
1.6.2007 14:38:28   
silvy
Ojla!

Spet sem te našla. Moja sestra (Vlasta) je bila lani na Korziki z avtodomom. Lahko jo kaj več o tem vprašam.

Lp

Saj veš, kdo sem

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Korzika
1.6.2007 15:39:26   
mojMika
Halo!

Mi smo bili lani na Korziki v kampu. Sicer nismo koristili kaj dosti elektrike, smo pa imeli sosede, ki so si zraven pripeljali od hladilnika, skrinje, el. kuhalnik... pa so vsak dan imeli velika kosila (ker so bili sami velikiuser posted image ), pa tri otroke.
Še zdaj mi ni jasno, kam so vse to (hladilnik, dva šotora, vso opremo za dva malčka...) spravili v en!!!! avto.
v našem kampu je bila el. O.K.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Korzika
1.6.2007 21:01:07   
tintin
Bila lani na Korziki v ful kampih. Elektrika povsod OK, fajn je pa, da imaš svoj euro-adapter za kampiranje, ker drugače si ga moraš izposojat v kampu (načeloma jih imajo za posodit, ampak jih tudi zmanjka če je ful gužva).
Kok sem vam fovš, uživajte!!! Res je lepo na Korzikiuser posted image

(odgovor članu mojMika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Korzika
1.6.2007 23:45:02   
Allia
Tudi jaz sem bila na Korziki,,včasih smo spali v naravi, včasih v kampih. Smo bili namreč klapa motoristov in njihovih prikolicuser posted image user posted image user posted image V kampu nismo imeli nobenih problemov z elektriko, je pa res, da smo več ali manj jedli v supermarketih.user posted image user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?