|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rep pri skobčevki
29.5.2007 9:07:09   
mojchka
Pozdravljeni,
pred kakšnim mesecem smo dobili v dar simpatično skobčevko, ki je zelo zelo živahna.
Ta naš Koki je pravi akrobat, pleza po kletki, se zrini v vsako luknjico (prvi dan nam je pobegnil skozi posodico za hrano, zdaj posodice pri vsaki menjavi hrane zlepimo z lepilnim trakom, a očitno moramo kupiti nove, take, pri katerih je pokrovček bolj trdno pritrjen na posodico)...
Včeraj pa pridemo domov in ugotovimo, da si je polomil tisti dve dolgi peresi na repu. Je to lahko nevarno? Ga moramo peljat k veterinarju?


_____________________________

LP
mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rep pri skobčevki
29.5.2007 9:12:34   
Anonimen
Glede repa ne vem, glede posodic pa smo mi zadevo rešili tako, da imamo na njih navadne elastike, ki posodico in pokrov držijo skupaj.
Po mojem zaradi repa ni problema, mu bo že nov zrasel. Saj kam daleč v južne kraje pa itak ne bo letel.user posted image

Da vas še vprašam, kakšno kletko pa imate? Ker mi imamo okroglo in jo ful odsvetujejo. Zato zdaj premišljujem, da bi našemu (pre)mirnemu ptičku kupila pravokotno.

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rep pri skobčevki
29.5.2007 9:51:03   
mojchka
Imamo kvadratno kletko. Čepraj je precej prostorna, imam včasih občutek, da je za našega divjaka premajhna.
Za taščino skobčevko, ki je premirna, so svetovali nakup ogledalca, gugalnice itd. (a ni nič pomagalo).
Naš Koki gugalnico vsakič, ko se obesi nanjo, zruši na tla (jo bo treba nekako zvezat, ne vem, no).

Imam pa še eno vprašanje. Če imate banjico, da se v njej kopa, koliko vode natočite noter?

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rep pri skobčevki
29.5.2007 15:52:44   
Anonimen
Saj mi imamo in gugalnico in ogledalce in umetno papigo, v bistu dve, taki igrački, pa dva zvončka ... ni da ni. Pa včasih je tudi bil naš papagaj (Sovi) tako živ, da je namenoma gugalnico skozi dol metal. Prav prijel jo je s kljunom in zagujsal, pa glavo dol sklonil, da ga ni udarila, in že je letela na tl. Potem pa smo mu kupili prijateljico, v katero se je zljubil.To je bila ljubezen na prvi pogled in to taka, ki jo po moje ptič redko doživi.user posted image  Potem pa se je zgodila nesreča. Prijteljica je skozi pokrov posodice, tako najbrž kot vaša, pobegnila in Miša (višavka) jo je pokončala. Potem smo Sovici še dvakrat kupili samički, ampak se z nobeno ni razumel. Tako je sedaj sam. In bogi.

Aja, banjica. Ja, toliko vode dam, da pride skoraj do roba. Ampak to ni prav ne vem kako veliko, je bolj plitka, se mi zdi. Dam pa tako mlačno, bolj toplo mlačno.

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rep pri skobčevki
29.5.2007 22:31:39   
Anonimen
Oooo, mojchka! Se oglasam samo, da zapoznelo cestitam mladi gospodicni T. in da te pozdravim! user posted image

LP, Ribica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rep pri skobčevki
31.5.2007 14:43:12   
mojchka
Hvala za čestitke, Ribica.
Ja, dolgo me ni bilo, kaj pa vem, ni časa (star izgovor, a res najbolj resničen)...


_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?