|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Že M ali še čišča?
22.5.2007 7:49:39   
Anonimen
Zdej pa res več ne vem! Dva meseca po porodu sem spet začela krvavet, ne sicer full, par dni pa. Potem čakam drugi mesec, in voila, v začetku maja spet. No, pa sem si mislila, da je M. Itak. user posted image  Zdaj po dveh tednih pa spet! user posted image  A je možno, da mam zdej tko zmešano M? Prej sem mela vedno redno.
Pa a je sploh možno, da ni tok močna? Celo šibkejša od M pred porodom je. user posted image  Sem pričakovala fejst močno, ker sem mela po ss-u tako da je blo fertik, kr lilo iz mene. user posted image
Aja, pa polno dojim seveda! user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Že M ali še čišča?
22.5.2007 8:09:57   
Maxica
Ja, verjetno je res kar user posted image . Po porodu potem še kar en čas traja, da se poštima vse skupaj, se pa spomnim, da so naše punce somesečnice pravile, da so imele tudi kar na enih 14 dni ene čudne izcedke.
Sama je pa še nimam, juhuhu.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Že M ali še čišča?
22.5.2007 9:01:01   
poška
jaz sem imela čiščo, pa se je nehala, pa spet začela, pa nehala, če sem bolj delala, potem je ponavadi prišla... prava menstra je bila šele po 8 mesecih

_____________________________

ko ko ko ko daaaak

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Že M ali še čišča?
2.6.2007 8:31:12   
* Tofsi *
Sama sem jo dobila 4 tedne po porodu, potem zopet čez 19 dni. Gre za M, in začela sem jemati KT tako se mi bo tudi upam uredil cikel.

Po prvem porodu pa sem M dobila 3mesece in pol po porodu.


_____________________________

Živi in pusti živeti!

(odgovor članu poška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?