|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby Check - sprememba??
4.7.2008 18:53:14   
Anonimen
Čaw...

Mene pa zanima če kera ve ali ima tak primer, kolikokrat se zgodi da je test po parih minutah (manj kot 5, ker več nisem zdržala) negativen kasneje (po parih urah) pa rahlo pozitiven...

Ali kera že pozna kak tak primer in z njim povezano dogajanje kasneje?? Sem ali nisem user posted image ??

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby Check - sprememba??
4.7.2008 18:54:14   
Volga
Nisi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby Check - sprememba??
4.7.2008 20:01:48   
Anonimen
test se dela po navodili, sej piše, da rezultat pol ni več veljaven.. ti pa vseeno želim veliko sreče.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby Check - sprememba??
4.7.2008 20:44:11   
Fargesia
enkrat sem prebrala da je pušenjak napisal, da po določenem času VSI testi postanejo pozitivni, tudi z moškim urinom!

v navodilih lepo piše koliko časa je veljaven test...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby Check - sprememba??
4.7.2008 20:47:54   
Vrtnica79
Probaj narediti še en test, pa boš videla na čem si..............

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby Check - sprememba??
4.7.2008 20:50:04   
Anonimen
živa25user posted image Isto je bilo pri meni. Naredim test, negativen, ga dam zrav plenic od tamalega, pa ko pospravljam mi ven pade in je rahla črtica, ampak pol ure po tem se pojavi M. user posted image

Ne vem, ampak vedno ko sem bila noseča in sem delal test nosečnosti mi je vedno pokazal ali plus, ali pa ta drugo črtico (pač odvisno do tipa testa)  takoj. Nikoli mi ni bilo treba čakati 5 minut.

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby Check - sprememba??
5.7.2008 8:49:10   
Anonimen
OK... Full hvala vsem... Sej se mi je zdelo, ampak sej veste kako je ko upaš iz meseca v mesec...

Sicer sem test delala 3 dni pred pričakovano user posted image ampak sem upala na najbolje.

EnaNobena: Na navodilih baby Check piše, da med 3 in 5 minut... Pa nisem tako dolgo čakala...

No hvala še enkrat :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby Check - sprememba??
5.7.2008 8:55:51   
spps
živa,bomo držali pesti,se mi še pa vseen zdi CB boljši od ostalih.sama sem delala test FS zjutraj in je bila črtica zelo švoh,isti dan popoldan pa sem naredila CB in je bil plus lepo viden.


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby Check - sprememba??
5.7.2008 13:55:05   
Naja30
Jaz pa mislim, da ko je nosečnost, še vsak test pokaže črtico. Neglede na to, ali je švoh ali je ful debela.
Delala sem že vse mogoče teste in ko sem bila noseča, ni bilo važno ali je bil to FS, BC ali CB, črtica je bila vidna.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby Check - sprememba??
5.7.2008 14:24:03   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

enkrat sem prebrala da je pušenjak napisal, da po določenem času VSI testi postanejo pozitivni, tudi z moškim urinom!

v navodilih lepo piše koliko časa je veljaven test...



hmmm, moji testi se nikol, tud ne po par urah, niso bili pozitivni user posted image  

test pa ni veljaven po 10 ali 15 minutah, tocno pise v navodilih.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Baby Check - sprememba??
6.7.2008 0:09:28   
massylou
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Jaz pa mislim, da ko je nosečnost, še vsak test pokaže črtico. Neglede na to, ali je švoh ali je ful debela.
Delala sem že vse mogoče teste in ko sem bila noseča, ni bilo važno ali je bil to FS, BC ali CB, črtica je bila vidna.


Enako.
Razen, če je test narejen prezgodaj, da je lažno negativen, ali če gre za kako bolezen, recimo ciste na jajčnikih...,  ko je lažno pozitiven.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Baby Check - sprememba??
6.7.2008 8:10:21   
Anonimen
Sej zato, ker moji do sedaj tudi niso še nikoli kasneje ratali pozitivni... Ampak očitno se dogaja, zato sem pa tudi pisala na forum... Več glav več ve :)

Sej vem kaj piše v navodilih ampak mi nekaj ni dalo miru, ker nisem čakala 5 minut (tudi to piše v navodilih) pa sem šla popoldne še enkrat na test gledat...

Zdej sem rekla da počakam in ne naredim testa prej kot v torek. Sicer pa že imam krče (in to kr lepe) tko da mislim da me bo zelo kmalu obiskala user posted image ...

Hvala za spodbudne besede :)

(odgovor članu massylou)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Baby Check - sprememba??
6.7.2008 10:17:55   
Naja30
živa, držim pesti, da krči niso menstrualni, ampak napovedujejo + !!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Baby Check - sprememba??
7.7.2008 7:07:34   
Anonimen
No torej...

Odgovor je tukaj...

user posted image pa tudi user posted image

Pa drugič....

Hvala vseeno vsem user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Baby Check - sprememba??
10.7.2008 9:43:52   
Anonimen
Ženske!!!

Nekaj, naj vama bo jasno, da test BC pokaže tudi druge hormone ampak samo ženskam, ki so v meni!!!!!!!!!!!

Pozitiven test, nekaj dni pred M (po mojih izkušnjah) je začetek nosečnosti. Če se le ta obdrži, je test še bolj pozitiven i vse gre srečno naprej....

Veliko nosečnosti tudi propade i BC to tudi zazna.

Ne obupat i poskušaj naprej. Enkrat se bo tudi obdržalo, zagotovo. Je pa le dober znak, da lahko zanosiš in imaš upanje. Lahko pa poskusiš izboljšati kvaliteto jajčec, da uživaš več vitamonov in nič sladkorja, nič bele moke.... Pa bo......

Poskusite tudi piti čaj iz kopriv, vsaj 2dcl na dan....Pomaga...

Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Baby Check - sprememba??
10.7.2008 9:50:31   
liam
Men je sestra pri ginekologinji rekla, da je najbolš delat Clear Blue test, ker je edini občitljiv SAMO NA NOSEČNIŠKI HORMON, in je zato tudi najbolj zanesliv. Ostali testi pa so občutljivi tudi še na nekatere druge hormone in so zaradi tega lahko lažno pozitivni oz. lažno negativni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Baby Check - sprememba??
10.7.2008 10:14:06   
Dali*
Joj punce ne me strašit. Jaz sem včerja in danes delala FS duo test in je bil pozitiven. Danes popoldan grem kupit še CB in ga naredim jutri zjutraj. Držte pesti!!!!

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Baby Check - sprememba??
10.7.2008 13:12:33   
Anonimen
Ve to resno o drugih hormonih? Svašta. Sej bi kar verjela, ker meni tudi mini BC kar naprej kaže črtice. Včeraj isto. V 5 minutah rahla črtica. Sem šla prav iz principa probat. Do M imam še kar nekaj časa (10 dni najmanj), tako da ne verjamem, da kaže nosečnost. Je pa res, da so običajo ostali lepo beli tudi po daljšem času. Je možno, da je to kaka čudna serija lističev?

(odgovor članu Dali*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Baby Check - sprememba??
10.7.2008 13:16:05   
Dali*
Majch, kaj tam ko naj bi bila črtica, ki pomeni + ali -, ti jo obarva, ali ti pusti popolnoma belo. Meni se je 2 x obarvala. Če pogledaš v album Trinity22, geslotrin, boš videla kako kaže meni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Baby Check - sprememba??
10.7.2008 13:16:47   
Dali*
Joj, ma ne mi paničarit. Jst sem danes čist iz sebe. Sem v službi, ampak sem popolnoma neučinkovita. Grozno, kaj šele bo.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Baby Check - sprememba??
10.7.2008 13:21:08   
Anonimen
dali, če maš tako črtico, ko trinity, pol so to prvi pozdravčki od tvojega deteta. Ne sekiraj se. Moje črtice so veliiiiiiiiiiiiiiko bolj svetle. Tam, ko bi moralo kazati nosečnost oz nenosečnost se pobarva bolj svi-vijoličasto, pa tako rahlo, da moraš kar dobro pogledat. In niso pridobile na jakosti v tem tednu, tako da me prav jezijo.

(odgovor članu Dali*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Baby Check - sprememba??
10.7.2008 14:29:28   
witto
V navodilih res piše, da test po par minutah ni več veljaven, in rezultat ni zanesljiv. Jast sem delala prvi dan izostanka first-sing, in tisti dan ko sem ga naredila, se ni videlo nič razen tiste negativne črtice. Naslednji dan, sem ga šla seveda kontroliratuser posted image , in ko sem test obrnila proti svetlobi, je bila tam......user posted image , še isti dan sem naredila dva različna, in sta bila že bolj vidne user posted image , no, tretji dan sem pa naredila cb(lahko pogledaš v album) in sedaj sem v 10t user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Baby Check - sprememba??
10.7.2008 14:29:32   
talika81
ne, nisi noseča ...

sej tud v navodilih za uporabo testa piše, da je kakršnikoli rezultat neveljaven po ne vem kolkem času ... tak da ...

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Baby Check - sprememba??
10.7.2008 14:36:07   
Dali*
talika, če je tvoje sporočilo namenjeno meni, ti lahko povem, da sem rezultat odčitala po navodilih, torej v 5 min.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Baby Check - sprememba??
10.7.2008 14:37:09   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Ve to resno o drugih hormonih? Svašta. Sej bi kar verjela, ker meni tudi mini BC kar naprej kaže črtice. Včeraj isto. V 5 minutah rahla črtica. Sem šla prav iz principa probat. Do M imam še kar nekaj časa (10 dni najmanj), tako da ne verjamem, da kaže nosečnost. Je pa res, da so običajo ostali lepo beli tudi po daljšem času. Je možno, da je to kaka čudna serija lističev?


če imaš še toliko časa do M, je lahko test reagiral na ovulacijo user posted image  ni šans, da ti pokaže tako hitro, ker se zarodek vgnezdi šele 6-9 dni po ovulaciji, prej pa ni hormona.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?