|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čakalna doba
27.6.2007 8:48:14   
Tedi77
Pozdravljene!
Sem nova na tem forumu, sem pa že marsikaj prebrala in tudi marsikaj koristnega izvedela.
Vseeno pa me zanimajo vaše izkušnje s čakalnimi dobami v različnih klinikah za zdravljeneje neplodnosti (plačniško/samoplačniško).
Opravila sem že HSG, kjer je bilo ugotovljeno, da so jajcevodi neprehodni in so taki ostali tudi po posegu. Partner je opravil spermiogram, ki ni pokazal posebnosti. Po mnenju osebne ginekologinje bo potrebna IVF.
Zdaj sva v fazi, ko se naročava na prvi pregled, pa ne veva, kaj je najpametneje storiti. Skrbijo me namreč čakalne dobe, ki so baje zelo dolge, mene pa zanima, kaj konkretno to pomeni (v mesecih). Koliko časa mine od prvega pregleda v kliniki za zdravljenje neplodnosti do IVF.
Hvalahvalahvala za vsakršno informacijio!!!user posted image
Tedi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čakalna doba
27.6.2007 9:50:47   
tosja
user posted image  Pozdravljena med borkami!!! user posted image user posted image user posted image

Na prvem pregledu, ki je v bistvu pogovor bosta vse izvedela. Te čakalne dobe so res hudičeve...
Sicer ne vem kje se zdraviš - ti pa lahko zaupam moj primer:
- avgust 2006 prvi posvet
- februar 2007 histeroskopska OP in transvaginalnahidrolaparoskopija
- G se odloči za IUI - inseminacije
- maj 2007 - ne pride do IUI
- junij 2007- ne pride do IUI
- JUNIJ 2007 sem dana na čakalno listo=v MB, kjer se zdravim je okroglo leto user posted image
Vem, da je v LJ manj, v PO pa samoplačniško pri dr. Rešu - takoj!


Jaz v enem letu nisem stopila iz štartne črte - žal user posted image


Želim ti, da se začnejo stvari dobro odvijat in da zagledaš user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čakalna doba
27.6.2007 9:51:01   
MARTINŠČICA
Hojla,
pri meni traja že 5 let. Najprej sva 1 leto delalauser posted image , pa se ni nič prijelo. Šla sem k svoji ginekologinji, ki me je pregledala z UZ, naredila PCT test in predpisala klomifen, najprej 3 mesece po eno tabletko, potem 3 mesece 2 tabletki. Sledila je histeroskopija. Vse ok. Nato me je napotila še na laparaskopijo.
Po nasvetu prijateljic sva šla potem oba v LJ, na kliniko za nepolodnost. Najprej sva imela vse preglede (histeroskopijo, laparoskopijo, hormoni, spolno prenosljive bolezni, spermiogram)  in ker je bilo pri obeh vse ok, je najprej spet sledila šest mesečna terapija s klomifenom, nato pol leta pavze, otem 4x IUI (inseminacija), pred enim mesecem pa IVF, žal vse neuspešno.
Upam, da se prime sedaj, brez vsega tega šundra okrog naju. Imava že poln kufer vožnje v Lj vsak drugi dn na UZ, pa špikanja ... Tebi pa želim, da čimprej zagledaš user posted image  ali user posted image .

LP Martinščica

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čakalna doba
27.6.2007 12:46:13   
cukica
Živjo!

Jaz sem bila leta 2005 operirana,kjer so mi odstranili oba jajcevoda.Potem pa sva se letos odločila,da greva na ivf.Februarja sva šla na pogovor,zdaj pa že čakava na pošto iz konzilja.Tako,da mislim,da gre vse skupaj zelo hitro.

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čakalna doba
27.6.2007 12:49:14   
Tedi77
Ojla!
Cukica, na kateri kliniki se zdravita? Samoplačniško ali preko zdravstvenega zavarovanja?
LPT

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čakalna doba
27.6.2007 13:14:23   
cukica
Oj!
Na zaseben stik sem ti poslala.

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čakalna doba
28.6.2007 13:54:06   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: cukica

Živjo!

Jaz sem bila leta 2005 operirana,kjer so mi odstranili oba jajcevoda.Potem pa sva se letos odločila,da greva na ivf.Februarja sva šla na pogovor,zdaj pa že čakava na pošto iz konzilja.
Tako,da mislim,da gre vse skupaj zelo hitro.
 
user posted image  HITRO user posted image  Verjetno si še tok mlada, da ti je TO hitro... user posted image



_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čakalna doba
28.6.2007 19:36:30   
*medica*
mislim da je šlo pri meni kar zelo hitro ...kar tip top...prvi razgovor sva s partnerjem imela v novembru 2006..po tem je on imel v novembru in decembru spermiogram in preglede (problem pri njegovih plavalcihuser posted image ), vendar sva šla sampolačniško na to ..potem ko sem prišla sama na vrsto s pregledi sem bila samo na UZ ker je z mano vse OK...v februarju 2007 sva dala kri za hormonsko sliko, nato pa še kri za spolno prenosljive bolezni ..vsa zbrana dokumentacija je šla potem na konzilij, ker so mi rekli da čakam od dveh do treh mesecev sem se prepustila čakanju..pošta je bila že naslednji mesec...po tem sem klicala na kliniko da sem dobila napoteke kako naprej in kdaj se naročit,no takrat naj bi poklicala v avgustu da dobim termin in bi nekje jeseni bila že kao oplojena(tkao so mi na grobo rekli)..vendar na mojo srečo so me prejsnji mesec poklicali če sem pripravljena na postopek prej in normalno..user posted image user posted image in sedaj čakam da zagledam user posted image user posted image imam še dobr tedn do točnih rezultatov...user posted image user posted image katerih čutim da se bom razveselila..hehe


bila bi vesela če bi bilo tako hitro tudi pri ostalih...tudi ti teddi upam da boš hitro na vrsti in da boš kmalu zagledala čudežni user posted image user posted image   kar pa želim vsem puncam tukaj gor in še tistim ki niso hehe...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čakalna doba
28.6.2007 22:32:25   
renata nana
*medica* kam pa si šla kot samoplačnik? če smem vprašati kolko pa stane?
iz vsega srca ti želim da zagledašuser posted image aliuser posted image














(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čakalna doba
29.6.2007 10:58:28   
*medica*
šla sem v leonišče...plačala sem pa pregled po spermiogramu 6200sit za mojga in ko sem mela sama UZ pa 25€ ubistvu isto..

(odgovor članu renata nana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čakalna doba
29.6.2007 13:31:47   
cukica
Tosja!

Ja glede na to da eni čakajo drel se men zdi to hiter.Ne vem!Ja sem mlada 24 let in hvala bogu,da so to hiter ugotovili da sem mela neprehodne jajcevode,da mi lahko zdaj pomagajo do željenega.


(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?