|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 18:07:30   
Anonimen
Ne vem kaj naj si mislim. S fantom sva skupaj en mesec.
Že večkrat je rekel, da me bo poklical, pa me ni. pa ajde, sem rekla ok... nima časa, je pozabil (čeprav, resnici na ljubo, so to taki prozorni razlogi).

Ta vikend pa....v četrtek je proti večeru samo na hitro prišel in rekel da je prišel sam po lubčka, da gre pol na pivo s kolegom.
V prašala sem ga kdaj se bova v petek videla, pa je rekel: Se še slišimo, ok? Ok.
V petek do 17.00 me sploh ni poklical, niti sms-ja ni poslal. Mu pošljem sms če greva na sprehod. čakam celo uro, da mi odgovori: da je dobil obiske in da ne ve če pride. Pa da gre v soboto v hribe.
Seveda ni prišel.

In do danes se mi sploh še ni javil. Pa sem ga že 3x klicala (se mi ni oglasil). Klicala sem ga še enkrat s prijateljičinega telefona, pa se tudi na tega ni javil ( ne pozna tel.št. od prijateljice).

Besna sem, in to zelo. Resno razmišljam, da mu bom, ko se vidiva (če se bo sploh prikazal oz. javil) rekla da je konec.
Po drugi strani pa mi le ni tako vseeno zanj.Ampak ne morem biti v zvezi z nekom, ki zgine ko kafra, in se nanj ne morem zanesti.
Drugače pa je ljubeč, skrben, nežen, spoštuje moje odločitve.

Kaj bi vi naredili na mojem mestu?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 18:14:16   
*viva*
Draga anonimna.


Dala skozi. Pretrpela prvih par mesecev na ta način in nato imela z njim zvezo 3 leta. Če takrat ne bi vztrajala bi mi bilo lažje. Jaz,če bi lahko še enkrat, bi se najprej pogovorila z njim, mu povedala kaj čutim... Pa boš videla odziv. Če se bo nadaljevalo pa pojdi naprej...


_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 18:27:24   
daddy
   To najbrž ne bo poglobilo ljubezni med vama. Bo treba še velik delat na komunikaciji. Na delo torej ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 18:41:56   
mika
jaz ne bi nič razmišljala, ampak kar pozabila nanj, tako kot očitno on nateuser posted image .

< Sporočilo je popravil mika -- 10.6.2007 18:42:27 >

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 19:01:27   
Kalamaki
Hm, anonimna, še enkrat preberi, kar si napisala. Pa boš najbrž sama prišla do odgovora, kam to pelje. Upam, da boš.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 19:04:16   
caillou
Po vsej verjetnosti bi ga poslala v tri krasneuser posted image . Še zelo sta mlada, kajne ?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 19:07:39   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Drugače pa je ljubeč, skrben, nežen, spoštuje moje odločitve.


V enem mesecu je bilo verjetno veliko ključnih odločitev, knede ... user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 19:08:10   
pika74
...tale pomoje ni resen...

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 19:11:58   
Strawberrie Cherrie
Ne veš kaj naj si misliš - fantu dol visi...
Ko se dva spoznata, na novo zaljubita, non stop visita en na drugem, se objemata, hodita na kavice, skupna kosila, se gledata in gledata...v glavnem, v prvem mesecu se zlo težko odlepiš drug od drugega.
Pa resno! Ko je piknik, je ljubezen 100% na pikniku, ko se gre v hribe, je ljubezen zopet zraven, ljubezen je pred pijačo s prijatelji...ljubezen je nad vsem. mesec 100%, nekateri imajo pa to srečo, da celo življenje.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 19:30:40   
natasarobi
Jaz bi nanj reje pozabila - če mu na začetku zveze ni zate in mu drugi več pomenijo kot ti, je skoraj verjetno, da bo samo slabše.

London_paris je lepo povedala - če sta dva zaljubljena non stop visita skupaj in komaj čakata da se vidita!!!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 19:30:42   
cmokec
Meni tako zgleda, da si ti z njim v vezi, on pa s teboj ne.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 19:36:29   
paris
A ti povem eno skrivnost? Fantje ne marajo, da laziš za njimi, da jih nonstop kličeš, da jokcaš in tarnaš kako boga si. Oni nočejo biti plen, oni so vendar lovci! Dekle je zanimivo kadar je samozavestno, drugačno, kadar je nedosegljivo in se je treba za njeno naklonjenost potruditi!

Jaz bi ga na tvojem mestu pustila na miru, če bi poklical, ga ne bi klicala nazaj, ven bi šla žurat s prijateljicami, in to na taka mesta, da bi me videlo čim več skupnih znancev.Enostavno bi se naredila, da mi ni mar, potem bi počakala in videla kaj se bo zgodilo.Če se nebi nič zgodilo, ja fino vsaj vem pri čem sem! Če pa mu je kaj do tebe, pa se bo že potrudil, brez skrbi!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 19:45:56   
karmy
ja seveda...hard to get se delaj...to definitivno pomaga...kaouser posted image tipa pač ne zanimaš....to je to... 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 19:51:52   
mika
ja seveda...hard to get se delaj...to definitivno pomaga...kao
user posted image user posted image user posted image user posted image  on se je pa že prej takšnega naredil, tako da je zaključek jasen

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 20:11:48   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Ne veš kaj naj si misliš - fantu dol visi...
Ko se dva spoznata, na novo zaljubita, non stop visita en na drugem, se objemata, hodita na kavice, skupna kosila, se gledata in gledata...v glavnem, v prvem mesecu se zlo težko odlepiš drug od drugega.
Pa resno! Ko je piknik, je ljubezen 100% na pikniku, ko se gre v hribe, je ljubezen zopet zraven, ljubezen je pred pijačo s prijatelji...ljubezen je nad vsem. mesec 100%, nekateri imajo pa to srečo, da celo življenje.



Se strinjam.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 20:14:23   
Anonimen
Ah, kot bi bila ponovno stara 16 let.....

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
10.6.2007 20:37:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 21:01:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kalamaki

Hm, anonimna, še enkrat preberi, kar si napisala. Pa boš najbrž sama prišla do odgovora, kam to pelje. Upam, da boš.


Še preden sem nehala s pisanjem sem videla ... spregledala.user posted image
Tole je definitivno končano. Boli pa vseeno. Predvsem to da sem tolk naivna.

Žalostno (najbolj od vsega) pa je, da niti nisva več tako mlada. On pa sploh ne. jah... že obstaja razlog, da je bil še samski. Pa da bo še naprej.

(odgovor članu Kalamaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 21:04:57   
Anonimen
Še dobro,da nisi izgubila kakšnih par let z njim ne samo en mesec.Ma brezveze.Ko ga j..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 21:52:53   
lelaval
Vidim, da si že sama ugotovila, da bi na začetku moral bit tako zaljubljen, da bi še travo videl rast. In brez tebe ne bi mogel niti dihat. On pa očitno lažje diha brez tebe.
In, ne kliči ga več - ne s svojega, ne z nikogašnjega telefona. Ko bo poklical, pa mu le povej, da si se v času, ko si želela bit z njim, z drugimi imela tako fino, da naj v prihodnje le tako ostane.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 22:02:58   
arabela*
ma svetujem ti,da ga pustiš pri miru,če misli bo že sam od sebe prišel.Boš vsaj vedela pri čem si.Očitno trenutno nekega velikega frajera špilauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 23:16:22   
BLAŽIKA
jaz ne bi nič razmišljala, ampak kar pozabila nanj, tako kot očitno on nate .


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 23:20:17   
rija
Kaj naj si mislišuser posted image

Da se je končalo še preden se je začelo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 23:21:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Drugače pa je ljubeč, skrben, nežen, spoštuje moje odločitve.


Hm, meni to nič ljubeče in skrbno ne deluje, pa če že spoštuje tvoje odločitve, tebe očitno ne.user posted image Pa saj si že sama prišla do zaključka, da te ni vreden.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ne vem kaj naj si mislim - fantov odnos?
10.6.2007 23:56:39   
Anonimen
En mesec skupaj???user posted image user posted image user posted image
Kot bi se končalo, kar se sploh ni začelo!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?