|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V 38 tednu nosečnosti
19.6.2007 7:31:30   
Anonimen
A mi lahko katera pove,če je kaj narobe,če se pojavijo znenada slabost,vrtoglavica proti koncu nosečnostiuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V 38 tednu nosečnosti
19.6.2007 7:43:30   
mika
kdaj se ti pa to zgodi? ko ležiš, sediš al stojiš.

men je postalo slabo in se mi je vtrelo, ko sem bila na CTG in sem ležala na hrbtu. takrat sem spremenila položaj in je minilo.

kakšen pa imaš pritisk?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V 38 tednu nosečnosti
19.6.2007 10:10:14   
Anonimen
Jaz sem tudi to imela. Mi je bilo sabo za znoret, pa utrujena sem bila, to se mi je vleklo cca. 3 tedne (tam okoli 33-36 tedna je bilo to pri meni). Pa je bil pritisk ok, lahko da plod pritiska na kakšen organ ali žilo...
Vseeno pa to povej svoji G in naj te pregleda, da boš bolj sigurna.

Srečno!

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V 38 tednu nosečnosti
19.6.2007 10:20:24   
Naja30
Meni se je to dogajalo, kadar sem pretiravala s pospravljanjem. Jah, sindrom gnezdenja... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V 38 tednu nosečnosti
19.6.2007 14:09:22   
ronja
Hm, meni se to dogaja že celo user posted image , tudi zdaj v 38. tednu. Pač nizek pritisk, pa malo skup leze človek, jaz se s tem nič ne obremenjujem, fant itak ve, pa me začne mal budit, če začnem skup lest... Slabosti so pa itak stalnica user posted image , zadnje dni pred porodom so pa itak baje normalne. Ne vem, jaz ne zganjam panike zato, mej zraven enega, da te mal "sklofta", če boš res skup padla, pa kak košček čokolade kje blizu za cuker dvignit in pa ne vozit, kadar se tako počutiš, ker lahko narediš nesrečo. To je po moje vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
19.6.2007 16:52:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V 38 tednu nosečnosti
19.6.2007 17:19:06   
Anonimen
slabost sem občutila skupaj s popadki.ko so popadki ponehali po  eni uri pa pol,so se tudi slabosti nehale.zato tudi sprašujem,ker nisem dobro čutila user posted image ,ampak je zopet postal aktiven,tako da mi je odleglouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V 38 tednu nosečnosti
19.6.2007 22:29:53   
ronja
Anonimna, moja user posted image se med popadki ves čas oglaša - brca, skratka, verjetno ji popadki ne dajo spat... Zato tudi nisem zganjala panike. Slabo ti je lahko tudi od bolečine, če je zadeva precej boleča.

Ampak če NE ČUTIŠ OTROKA VMES, je normalno, da te skrbi in se LE POJDI POKAZAT! To bi pa tudi jaz takoj letela! Jaz sem vedela, da njej ni nič hudega, da pač mami mal skup leze (je pa tudi to res, da mam premalo železa, jem tablete, samo še vedno ni dovolj...) Spremljaj gibe in če si v dvomih boljše, da zatežiši po nepotrebnem kot da ne greš, ko je potrebno! Pa naj gledajo kakor hočejo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?