|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   anonimneži:)
2.1.2007 21:05:14   
sony02
Ze nekaj ćasa prebiram na tem foromu razne debate,in zdaj sem se odlocil da se tudi včlanim čeprav sam ne spadam sem,kajti sem samski ker sem se locil po parih letih zakona,zato si tudi krajšam čas na tem portalu imam eno vprašanje zanima me zakaj samo anonimneži postavljajo taksna vprasanja in ne razumem zakaj se skrivajo,mislim zelo zalostno da smo ljudje tako zaprti vase in ne upamo spregovoriti na glas,ko pa je v koncni fazi vsako vprasanje normalno in logicno da imamo vsi svoje fantazije,tudi jaz vendar ne vidim pomena da bi se skrival.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: anonimneži:)
2.1.2007 21:39:07   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: sony02

zakaj samo anonimneži postavljajo taksna vprasanja in ne razumem zakaj se skrivajo,.


TO se sprašujem tudi jaz. Pa to z vrpašanji bi še šlo, ena so pač bolj delikatna ali pa jih ljudje jemljejo kot takšne. Najboj zanimivo pa je brati anonimne, ki so včasih zelo rade napadale in žalile. Teh (anonimnim oz žaljivk) sedaj ni več, ker se kot anonimni lahko vpišeš samo na določenih forumih, drugače pa gre samo z vzdevkom.

TOrej sony02(-boy), dobrodošel med čvekami....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sony02)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: anonimneži:)
2.1.2007 21:40:11   
G in T
Jaz se ne skrivamuser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: anonimneži:)
2.1.2007 21:53:53   
muki1
Jaz pa mislim, da se vmes kdo malo dela norca, ko postavijo kakšno amatersko vprašanje na nivoju 12 letnega otroka, pa baje da dandanes že ti seksajo user posted image

Včasih pa verjetno vprašanje res pod anonimno postavi nekdo, ki je znan pod svojim nickom enostavno zato, ker mu je nerodno.
Tu se nas namreč ogromno pozna in ljudje se spoprijateljijo in valda je potem enemu ki se kaže v neki super podobi nerodno napisati, da ima težave v spolnosti, ker bi s tem kazil svojo podobo, ki jo je ustvaril.
Tak ti je to, simpl kot pasulj.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: anonimneži:)
3.1.2007 10:04:19   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

12 letnega otroka, pa baje da dandanes že ti seksajo user posted image




Aaaaaaaaaaaaaaa, ne serji. Me bo kap.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  A veš koliko je star moj mulcuser posted image user posted image user posted image user posted image  Zaenkrat še nisem pripravljena na naziv babi user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: anonimneži:)
3.1.2007 12:03:35   
Sita
Pač še ni nihče ustvaril nicka samo zato, da bi te provociral in imel za norca. Ko pa to doživiš, pa postaneš malo previdnejši, kaj lahko poveš javno.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: anonimneži:)
3.1.2007 12:49:31   
Anonimen
Tolaži se z dejstvom, da si ti pač pogumen za ta vprašanja.user posted image

Men je čist vseeno, če me ima, da odgovorim, bom tud takim, ki se skrivajo v ozadju.

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: anonimneži:)
3.1.2007 19:04:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sony02

Ze nekaj ćasa prebiram na tem foromu razne debate,in zdaj sem se odlocil da se tudi včlanim čeprav sam ne spadam sem,kajti sem samski ker sem se locil po parih letih zakona,zato si tudi krajšam čas na tem portalu imam eno vprašanje zanima me zakaj samo anonimneži postavljajo taksna vprasanja in ne razumem zakaj se skrivajo,mislim zelo zalostno da smo ljudje tako zaprti vase in ne upamo spregovoriti na glas,ko pa je v koncni fazi vsako vprasanje normalno in logicno da imamo vsi svoje fantazije,tudi jaz vendar ne vidim pomena da bi se skrival.


Sprašujem se kako človeku uspeva sestaviti tako dolg stavek user posted image  

(odgovor članu sony02)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: anonimneži:)
4.1.2007 15:24:35   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
Sprašujem se kako človeku uspeva sestaviti tako dolg stavek user posted image  


Nič lažjega kot to! Delaš se, da maš na razpolago sam eno piko in le to klofneš takrat, ko misliš, da si vse povedal...pa je!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: anonimneži:)
17.1.2007 21:44:09   
žirafica
IZVIRNO SPOROČILO: sony02

Ze nekaj ćasa prebiram na tem foromu razne debate,in zdaj sem se odlocil da se tudi včlanim čeprav sam ne spadam sem,kajti sem samski ker sem se locil po parih letih zakona,zato si tudi krajšam čas na tem portalu imam eno vprašanje zanima me zakaj samo anonimneži postavljajo taksna vprasanja in ne razumem zakaj se skrivajo,mislim zelo zalostno da smo ljudje tako zaprti vase in ne upamo spregovoriti na glas,ko pa je v koncni fazi vsako vprasanje normalno in logicno da imamo vsi svoje fantazije,tudi jaz vendar ne vidim pomena da bi se skrival.


Zato, ker niso vsi tako free kot tiuser posted image  Pa ker se na drugih forumih pogovarjajo o svojih otrocih, partnerjih, pa ker se veliko grupic tukaj tudi osebno pozna....

(odgovor članu sony02)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: anonimneži:)
17.6.2007 15:13:13   
ašun
Tudi jaz se sprašujem, zakaj so tu več ali manj anonimneži. Mogoče zato, ker so vprašanja provokacije?

(odgovor članu žirafica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: anonimneži:)
17.6.2007 15:15:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

12 letnega otroka, pa baje da dandanes že ti seksajo user posted image



Aaaaaaaaaaaaaaa, ne serji. Me bo kap.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  A veš koliko je star moj mulcuser posted image user posted image user posted image user posted image  Zaenkrat še nisem pripravljena na naziv babi user posted image


Tanika, bo treba kondome začet kupovat namesto čokoladeuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: anonimneži:)
17.6.2007 17:33:36   
zmaj
Pri 12user posted image  V Ameriki imajo takrat že po par otrokuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: anonimneži:)
17.6.2007 21:34:18   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srček

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

12 letnega otroka, pa baje da dandanes že ti seksajo user posted image



Aaaaaaaaaaaaaaa, ne serji. Me bo kap.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  A veš koliko je star moj mulcuser posted image user posted image user posted image user posted image  Zaenkrat še nisem pripravljena na naziv babi user posted image


Tanika, bo treba kondome začet kupovat namesto čokoladeuser posted image



Mir v kurniku. user posted image  Ne me strašit. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: anonimneži:)
18.6.2007 8:05:40   
Mina1
user posted image user posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: anonimneži:)
18.6.2007 8:13:02   
Anonimen
Tanikaa, pa pazi, da ne dobi kakšne takšne kot je Mina1, boš takoj dobila kar tri vnuke v  kompletu! user posted image user posted image user posted image
No, čez par let seveda, ker si tud jaz še zatiskam oči, da vdanajstletniki pa še ne sexajo. user posted image

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: anonimneži:)
18.6.2007 8:16:30   
Mina1
Tanikaa, pa pazi, da ne dobi kakšne takšne kot je Mina1, boš takoj dobila kar tri vnuke v kompletu!


ma se skušam malce umiriti, pa res ne gre no, mene še vedno daje 100/h bi še pa še pa še pašeuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: anonimneži:)
18.6.2007 8:24:18   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

Tanikaa, pa pazi, da ne dobi kakšne takšne kot je Mina1, boš takoj dobila kar tri vnuke v kompletu!


ma se skušam malce umiriti, pa res ne gre no, mene še vedno daje 100/h bi še pa še pa še pašeuser posted image user posted image user posted image .

ma mislim, da je zdele tak čas. sej mene tudi razganja 200/h. se to dogaja že ene par mescov.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: anonimneži:)
18.6.2007 8:26:10   
Mina1
ma mislim, da je zdele tak čas. sej mene


samo je hudo veš, če tisti ni glih vedno na dosegu roke in tako, jaz bi imela vedno nekoga na stand byu, pa še koga v rezervi, res je hudouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: anonimneži:)
18.6.2007 8:27:54   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: Mina1

ma mislim, da je zdele tak čas. sej mene


samo je hudo veš, če tisti ni glih vedno na dosegu roke in tako, jaz bi imela vedno nekoga na stand byu, pa še koga v rezervi, res je hudouser posted image user posted image user posted image

ma sej je veliko pripomočkov za hitro potešitev. vse se uredi, če so želje res že čisto na meji...
ha, ha, ha,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: anonimneži:)
18.6.2007 8:28:56   
purple
Ja zgleda da čas za razgajanje.

Tanika ti pa se ne sikiraj, tud moj tavlek je star dvanajst let, pa še zaenkrat ne kaže znakov da bi bil aktiven, raze tega da včasih gate mal trde in namest bele....user posted image

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: anonimneži:)
18.6.2007 8:32:39   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: purple

Ja zgleda da čas za razgajanje.

Tanika ti pa se ne sikiraj, tud moj tavlek je star dvanajst let, pa še zaenkrat ne kaže znakov da bi bil aktiven, raze tega da včasih gate mal trde in namest bele....user posted image

o a more mene potem tudi že začet mal skrbet. tudi moj tavelk prihaja v 12.leto. bi bilo pa še mal prehmal. no, ga za enkrat še lahko "krotimo". so samo še na simpatijah. ZAENKRAT


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: anonimneži:)
19.6.2007 7:28:19   
purple
Slej ko prej jih bomo morale spustiti iz gnezda. Upam da čim pozneje.user posted image

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?