|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Želja je tako močna...
3.8.2007 22:22:22   
Anonimen
...da me bo razneslo. Komaj čakam, da bom mela svojo malo štručko na rokah. Junija sem mela ss, zdaj sem dobila prvo M po spavu. Avgusta imam ginekologa, da mi potrdi, če imam pregrado, in če jo imam moram na operacijo in spet se vse skupaj zavleče... Poleg tega se bojim, da ne bi mogla hitro ali sploh ne zanosit, glede na to da imam PCO, čeprav sem nazadnje v po štirih mesecih poskušanja.
Razneslo me bo, tako močna je želja.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Želja je tako močna...
3.8.2007 22:26:35   
sonček33
urskaj ojla
na tem forumu smo vse, ki imamo takoooo močne želje, ki se borimo in upamo in trpimo, jočemo, se smejimo, preklinjamo, obupujemo..... ampak na koncu se vedno najde beseda, ki pomirja
torej - žal mi je za ss in za vse kar to rpinese s seboj ... počakaj na pregled, če bo potrebna operacija boš pač dala tudi to skozi in šla potem optimistična v nove boje. če operacija ne bo pottrebna toliko bolje. želim ti vse najboljše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Želja je tako močna...
3.8.2007 22:33:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

urskaj ojla
na tem forumu smo vse, ki imamo takoooo močne želje, ki se borimo in upamo in trpimo, jočemo, se smejimo, preklinjamo, obupujemo..... ampak na koncu se vedno najde beseda, ki pomirja
torej - žal mi je za ss in za vse kar to rpinese s seboj ... počakaj na pregled, če bo potrebna operacija boš pač dala tudi to skozi in šla potem optimistična v nove boje. če operacija ne bo pottrebna toliko bolje. želim ti vse najboljše.




Se podpišem. In te razumem.

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Želja je tako močna...
3.8.2007 22:36:19   
Anonimen
Hvala sonček. Danes sem čisto na tleh, s fantom sva se pogovarjala o bebici in si oba močno želiva.
Kar na jok mi gre. Vem, da nisem edina, in da nas je veliko, in se ne smilim sama sebi, ampak...saj veš, kako je to.

SREČNO.

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Želja je tako močna...
3.8.2007 22:37:42   
Anonimen
Nati, tudi tebi hvala. Verjamem, da bo tudi za nas posijal sonček.

A je mogoče katera iz okolice Celja oz. širše okolice?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Želja je tako močna...
3.8.2007 22:38:51   
sonček33
urskaj saj nisem mislila da se smiliš sama sebi ..čeprav misliš da se jaz vsake toliko časa ne smilim sama sebi in se sprašujem tista trapasta vprašanja _ zakaj ravno jaz?

vse bo še ok. Midva se boriva že 32 mesecev, nekatere tukaj gor se borijo še veliko dlje in so dale skozi že toliko, da jih lahko samo občudujem. Jokaj, če ti paše. Povej nam, če želiš. lažje ti bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Želja je tako močna...
3.8.2007 22:47:31   
Anonimen
Joj, ni bilo tako mišljeno, hotela sem ti samo opisati občutke, ki pa jih verjetno že poznaš.
Kakšne probleme pa imate ve? Jaz imam PCO, bila sem že na lap. zaradi ciste, zdaj pa mi sumijo na pregrado.

Sonček, res mi je lažje, ko se izpovem.
Hvala tebi in ostalim.
user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Želja je tako močna...
4.8.2007 10:06:04   
citrončica
Urskaj,user posted image ,
vse tukaj gor imamo eno tako močno željo,
in mislim,da se nas je večina tudi zatekla na RR ravno zato,
ker tukaj najdeš soborke,s podobmini ali različnimi težavami,a z eno samo željo-zdravegauser posted image !!
Ti kar pridi,napiši,daj iz sebe,tu je najlažje,vem da naša okolica ni prav razumeča do teh stvari,velikokrat te nehote prizadenejo zgolj zaradi njihove nevednosti,
vendar vseeno poizkušaj gledati na vso stvar tudi pozitivno,koliko novih user posted image  je zadnje mesece tukaj in zato ni vrag,da tudi nam ne uspe!!

Drži se!
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Želja je tako močna...
4.8.2007 12:28:16   
Anonimen
Hvala za podporo in lepe besede, Citrončica. Resnično upam, da tudi nam uspe.

Tudi tebi pošiljam velik objemček. Papa

(odgovor članu citrončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Želja je tako močna...
4.8.2007 12:42:59   
pikovit
No pa se bom tudi tukaj pofočkala.Na naši user posted image  delamo že kar nekaj let.Leta 2002 sva začela po 1 letu ništa.L. 2003 laparoskopija odtranili jajcevode še isto leto prvi IVF in do danes NIČ.Vas čisto vse razumem.SS pa nisem imela nikoli.Zato vam pošiljam en velik velikuser posted image user posted image .Vas vse lepo pozdravljam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Želja je tako močna...
4.8.2007 14:38:00   
andreja2000
urskaj in pikovit

Točno tako kot so že punce rekle,tukaj na forumu lahko izlijemo svojo žalost,ki jo enkrat bolj čuti ena drugič druga.Žalosti se težko izogneš,ko si tako zelo želiš zagledati user posted image  in ne moreš svoje žalosti in bolećine kar odvreči,ker neprestano  nate pritska ,včasih bolj ,včasih manj.In potem v vsej tej želji po user posted image  ne znamo več videi niti tistih drobnih lepih vsakdanjih stvari,kot da za vse otopimo in živimo še samo za user posted image .Ja,veliko nas je šlo in jih gre čez to fazo in res je boleče vsakomesečno razočaranje,vendar z vsako user posted image   stopiš bližje k user posted image .
K sreči pa so tudi dnevi,ki so polni optimizma in volje,nove vere in vztrasjnosti in zaradi takih dni potem nekoč uspemo.
Tudi vidvi bosta uspeli,in želm vama,da res čim prej vajino srce zasije v sreči,ko zagledata user posted image .

Enako vsem,ki še čakate na user posted image ,se borite in vztrajno vstrajate.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Želja je tako močna...
4.8.2007 16:42:41   
tikatoka
No jaz ti bom pa probala povedat takole. Tudi meni so po kar nekaj časa jokanja in čakanja, da se bo kaj zgodilo user posted image  , ugotovili zraščeno maternico in PCO, no po operaciji je šlo pa kar hitro naprej, tako da ko mi je test pokazal user posted image , sploh nisem verjela in si nisem upala narediti test v laboratoriju ker bi bila spet razočarana.... saj veste kako to gre. Ampak sem bila 2 meseca po operaciji user posted image . saj dokler se mi ni poznalo sploh nisem verjela.

Tako upam, da sem ti dala upanje, da bo hitreje uspelo. Seveda pa ti želim čimprejšno user posted image , pa seveda tudi vsem ostalim, pa seveda srečno in zdravo.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Želja je tako močna...
4.8.2007 17:50:20   
Anonimen
Punce, hvala za vso podporo. Zlate ste.

Upam, da nam bo kmalu uspelo.

lpuser posted image

(odgovor članu tikatoka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Nuhalna (vratna) svetlina in ultrazvočni p...
photo
Večina mladih mamic in nosečnic v Sloveniji je že seznanjena, da lahko s pomočjo ultrazvočne preiskave v zgodnji nosečno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?