|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi znaki
21.6.2007 22:23:00   
Anonimen
Z mojim delava na user posted image , pa me zanima ali so mozolji znak zanositve? Zdaj cca 1 teden po ovulaciji sem po obrazu dobila ful mozoljev. A je to to?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi znaki
21.6.2007 22:39:22   
rebeca
Draga anonimna!

Žal pri meni so mozolji vedno znak prihajajoče user posted image , lahko pa da pri tebi ni tako.

Želim ti da bi zagledala user posted image .

L.p.
Rebeca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi znaki
21.6.2007 23:10:24   
Anonimen
Ja saj vem, ampak jaz imam do user posted image  še 14 dni. Nikoli mi tako kmalu na bruhnejo in v taki količini.
Sej verjetno glupo sprašujem, ampak si ful želim videti user posted image

(odgovor članu rebeca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi znaki
22.6.2007 0:11:03   
lejca
mogoce imas mozoljcke zaradi vrocine..res je pa tudi da se je meni in nekaj prijateljicam zgodilo da so ob nosecnosti dobile mozoljcke ob vratu ...
lp lejca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi znaki
22.6.2007 7:08:58   
kepica
Jaz sem prejšnji mesec tudi imela polno mozoljev, pa jih od pubertete naprej še nisem toliko imela, pa nisem bila noseča. Žal je prišlauser posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi znaki
22.6.2007 7:48:37   
MARTINŠČICA
Jaz dobim mozoljčke ob ovulaciji in pred user posted image . Tako da sem kot ena pubertetnica, čeprav jih imam 32.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi znaki
22.6.2007 12:13:57   
Mijavček
No mislim.... če bi bili mozolji znak za user posted image , potem pa ne bi rabil testov. (in jaz bi imela že ene 18 otrok)

Mozolje imaš od vročine pomojem. Če imaš še 14 dni do user posted image  ali user posted image  si ravno sredi ovulacije, se pravi nobenih znakov še ne more bit. znaki se ti pojavijo po vgnezditvi zarodka (8-10 dni po O) in običajno šele potem, ko ti tudi test potrdi user posted image .

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi znaki
23.6.2007 11:55:43   
Zofy
Jaz sem pa brala, da so mozolji lahko znak, ni pa nujno. Zaradi hormonskih sprememb lahko ven kak mozoljček udari, vendar so hormonske spremembe prisotne tudi pred user posted image , zato niso najbolj zanesljiv znak.
Jaz dobim preduser posted image en mozoljček ali pa še to ne. Če bi jih dobila 10, bi tudi jaz na user posted image pomislila...

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvi znaki
23.6.2007 15:56:14   
Pandica
Draga anonimna!

Dokler ne zagledaš tega težko pričakovanega user posted image  user posted image  se ne obremenjuj preveč z nosečniškimi znaki, ker boš potem samo razočarana, ko boš dobila user posted image  
Vsaj pri meni je bilo tako. Pa se pol probala čimbolj pozabit na to, da "delamo" na user posted image  
Je pa res, da, ko sem zagledala user posted image  sem imela obraz pol mozoljev, ki so pri meni trajali oz. se pojavljali do konca 3 meseca nosečnosti. Zdaj pa imam kožo spet enako kot pred user posted image  . Hvala bogu user posted image  
Želim ti, da čimprej zagledaš user posted image  user posted image  Pa srečno user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvi znaki
26.6.2007 14:27:50   
bekyca
Se pridružujem večini. Pri meni so mozoljčki, žal znak prihajajoče user posted image . Dobim jih po O in trajajo dokler ne pride tečka, potem se umirijo. Je pa res, da jih je enkrat več, drugič manj. Ne vem, morda je pri tebi to znak user posted image  , sicer je pa ena izmed prejšnji lepo napisala..."dokler ne zagledaš user posted image , se ne obremenjuj z znaki, ker boš potem razočarana.."

Pa še nekaj, tudi to je že ena omenila....če imaš še 14 dni do M, potem je res mnogo prezgodaj govoriti o kakšnih nosečniških znakih. Žal. Seveda, ti pa želim, da bi bilo pri tebi drugače.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvi znaki
26.6.2007 14:30:44   
Reby
Ja, tud jaz mislim tako. Sama vedno prehitevam. Imam redno M na vsakih 26-27 dni, danes je pa 30. dan in M še ni in sem letela kupit test, pa je negativen :( A ma katera podobne izkušnje? Je še mogoče prehitro za test?

(odgovor članu bekyca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvi znaki
26.6.2007 15:03:09   
Naty*
Reby men je clearblue po 7 dneh izostanka pokazal negativno, 13. dan pa romed user posted image . Ovulacija je lahko kasneje kot pa točno na polovici med dvema M. Možno je da kasneje zanosiš in takrat še ni toliko hormona, da bi test pokazal, čeprav M že zamuja.

Sorči vsem, ki že 14-ič berete o mojih testih, ampak morm napisat svojo izkušnjo, da žensk ne bo tolk skrbelo, če takoj ne pokaže user posted image . Žal ne morem dajati nasvetov o nosečnosti, ker je nisem dočakala več kot 2 m in pol user posted image , lahko pa pomagam vsaj tam kjer lahko.

Vsem, ki čakate user posted image res iskreno želim, da jo zagledate!!! Pa tud sebi avgusta user posted image ...


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvi znaki
26.6.2007 15:25:20   
Reby
Ful ti hvala za odgovor. Sem rekla, da kak teden do 10 dni še počakam, potem pa ponovno naredim test in če bo še negativen in še ne bo M, se naročim pri ginek. V maju sem imela HSG in so rezultati bili ok, pa tudi možev test je ok. Mogoče je pa samo psiha, samo čudno mi je, ker imam res vedno redno M. Mogoče je to tudi posledica HSG? Trebuh me pa boli in je napet...

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?