|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 9:40:14   
jade1
Ali se vam je uresničilo kaj, kar ste dolgo govorili in mislili, da to pa nikoli in nikdar ne bi?
Jaz sem naprimer še nekaj leta nazaj govorila in bila sto procentno prepričana, da se nikoli ne bom poročila, imela otroke in šla živet ven iz mesta. user posted image  Sedaj sem poročena, imam 3 otroke in živim na kmetiji. user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 9:44:04   
Anonimen
Jaz sem vedno govorila, da ne bom imela otrok in da bom živela sama s partnerjem (ni šans, da živim s starši).
No zdaj imam otroka in živim s partnerjem in njegovim očetomuser posted image .

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 9:45:27   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image

jst sem se pa zaklela, da ne bom v lajfu nobenga Davida pogledala (ker me je v oš en s taksnim imenom fuuul pretepeluser posted image ...psycho pač) in kako mislte, da je mojmu možu ime hehehe

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 9:47:40   
tanikaa
Joj, najedla sem se ga do sitega in še čez.user posted image  Po smrti moža in v pet letnem obdobju "sovražim" moške, nikoli več z nobenim ne bom živela pod isto streho, noben ne bo videl moje bajte od znotraj...sem spoznala mojega Kretenčka in čez dober mesec je lahko prestopil prag moje hiše, v dobrih dveh mesecih pa se je preselil k nama s sinom. In že pet let jem ta dober kruh. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 9:56:30   
Anonimen
ooooo, pa še kako. Vedno sem trdila, da se ne bom poročila z Madžaromuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 10:16:33   
Anonimen
Nikoli se ne bom poročila (sem poročena), živela bom življenje ala Sex v mestuuser posted image , otrok tudi ne bom imela (bom samo dobra teta) in otrok je na poti, nikoli ne bom živela v isti hiši kot taščauser posted image  (tu sem se ga najbolj zarekla), nikoli ne bom imela moškega ko bo okrogel in kosmat (poročena sem z medvedomuser posted image ),.....itd. Veeeeeliiiikooooo je tegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 10:34:43   
snake
vedno sem govorila, da moški mora bit črn, črne oči, črna polt, črne dlake.....bla bla bla(moj je blond s modrimi očmi kot nebo), proti novim avtom sem bla, se kregala z vsemi da ne bom kupila novega ker zgubi takoj vrednost in da zame je pomembno da pelje in čao(imam nov avto) in še marsikaj bi se našloooooooooooooo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 10:35:10   
Colt
Nikoli se ne bom intimno zapletel s poročeno. No...pol pa mi je poročena vzela nedolžnost in me vpeljala v skrivnost mesenega poželenja (in še kaj) user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 10:47:42   
Anonimen
Misliš, da to res deluje? user posted image
Hmmmm, naj poskusim... nikoli ne bom zadela na lotu, nikoli ne bom zadela na lotu nikoli ne bom zadela na lotu,...

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 10:48:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Misliš, da to res deluje? user posted image
Hmmmm, naj poskusim... nikoli ne bom zadela na lotu, nikoli ne bom zadela na lotu nikoli ne bom zadela na lotu,...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 10:59:18   
Maxica
Nič takega se ne spomnim, ne, bi se pa pridružila Hothien, če lahko.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 11:22:35   
Anonimen
Hm ja...v zadnjih mesecih sem se ga do sitega najedla. Pa se bojim kaj vse še sledi.user posted image
In samo en primer..... vedno sem trdila, da NIKOLI ampak res NIKOLI ne bi imela fanta iz MB. Nadaljevanje pa tk veste, ne?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 18:29:10   
Anonimen
Da nikoli ne bom živela na kmetiji in se poročila s kmetom.No, zdaj sem priženjena kmetica in v tem zelo uživam.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 19:07:37   
Saša27
Hm, naj pomislim. Nikoli se ne bom poročila, poročena sem 8 let. Imela bom vsaj tri otroke, jih ne morem imeti  (še). Nikoli ne bom kupila nov avto, ker je to sama izguba (to sem govorila še prejšnje leto), sedaj se vozim s 3 mesece starim avtomobilom, pa še bi se dalo kaj našteti.
Aja pa tudi to kar pravi nežnauser posted image

< Sporočilo je popravil Saša27 -- 24.6.2007 19:08:07 >


_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 21:21:25   
Samoyedka
Ojej, tega je tudi pri meni ogromno user posted image Samo moj user posted image je že en tak svetel primer  mnjami zarečenega kruha user posted image - nikol ne bom niti povohala kakšnega tipa s sosednjega hriba, sploh pa ne policaja...no, ni treba nadaljevati verjetno user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 21:30:49   
valči
Govorila sem,da nikoli ne bom živela na vasi,kaj šele na kmetiji,da bom v bloku(sedaj sem priženjena na veliko kmetijo)user posted image in nič nam ne manjka.

Moj mož bo temnopolt,črni lasje,črne oči,mišice-latino tipuser posted image ,moj mož je svetli,modrih oči..

Največ zarečenega kruha pa sem pojedla,ko smo silvestrovali,v kraju,kjer živim in v garaži,ki je sedaj pod menoj,ko sem rekla sestrični,da nikoli ne bi živela v takem zabačenem kraju bogu za leđima,ko smo iz Maribora prišli na žur.In kje sedaj živim?user posted image Najhuje pa je,da svojega bodočega moža tisti dan še pogledla nisem prav.Ko sem ga spoznala,sem dejala folku,da keri je tisti zarukan kmet v rdeči šilt kapi sred zime?user posted image Tako beden mi je bil,jaz pa njemu prav tako,sem samo metallico hotela poslušat.Tisti večer sva bila vsak z drugim,čez pet mesecev pa sva se zaljubila in si postala vse.

Tega je že 11 let in pridno jem zarečen kruhuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 21:46:38   
Anonimen
Mah jst sem pa vsega svojga že pojedla...upam vsaj.

Čeprav se mi obeta ena žemljica...ker sem zmeri tulila da iz LJ se bom preselila samo v še večje mesto...in kje danes živim... spet NA VASI. Upam, da ne bo šlo v tem stilu dalje, ker sem se po ločitvi zaklela, da nočem videt nobenga desca od blizu, še manj pa da si želim še enga moža (tista o oslu in ledu je bila kar naprej na tapeti)... tko da upam, da sem ta kruh že skonzumirala in da ga ni nič več ostalouser posted image user posted image .


(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 22:16:03   
Ursi2
Ja, tudi jaz sem se že precej najedla zarečenega kruha. Vedno sem govorila, da ne bom šla študirat ekonomijo (seveda, sedaj končujem ekon. faks), nikoli nisem hotela živeti v mestu ((kje mislite da živim?), nikoli, ampak res nikoli ne bom živela v isti hiši s taščo(hmmmmmmmmmmm, kako bi bilo to lepo v resnici),nikoli ne bom živela od moževega denarja (ni hujšega občutka kot to),................

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 22:24:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

user posted image  user posted image  user posted image  

in kako mislte, da je mojmu možu ime hehehe


Srecko?? user posted image user posted image  sam brez 'nosecko'.. user posted image user posted image

Drugac pa sem se jst tud ze kr najedu tega kruhka.. :)

< Sporočilo je popravil Tjazy -- 24.6.2007 22:26:06 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
24.6.2007 22:26:50   
sky
IZVIRNO SPOROČILO: jade1

Ali se vam je uresničilo kaj, kar ste dolgo govorili in mislili, da to pa nikoli in nikdar ne bi?



Ne. Pri meni je ravno obratno. Sem govorila, kaj in kako bo, pa ni ratalouser posted image .
Poročila se bom v dolgi beli obleki. => Ja, verjetno, 4 tedne pred porodom se pa res lahko spraviš v dolgo belo poročno obleko. Pa za 8 svatov se to res "splača".
Obdržala bom očetov priimek, ker je tako redek (samo 12 v SLO). Ja, sem pač moževa žena in vsak dan je Praznik.
Ko bom velika, bom upokojenka. Ja, right....


_____________________________

BK.

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
26.6.2007 15:31:10   
Serendipity
Uh, tega sem pa kar sita:

- nikoli ne bom imela fanta iz iste vasi (moj je (bil) sosed)
- nikoli ne bom živela doma (hm..živim doma in imamo se lepo)
- nikoli ne bom živela na vasi, ampak v nekem mestu...(doma = lična prekmurska vasica)
- nikoli ne bom učiteljica (pa se imam kar fajn v tej vlogi)
- moj fant bo (tudi) ala latino tip - visok, postaven temen, sexi.. hihi, moj mucko je majhen, okrogel in svetel :D ampak itaq sexi user posted image

Glede teh izkušenj se pridružujem hothienini odločitvi: NIKOLI NE BOM ZADELA NA LOTU!

(odgovor članu sky)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
26.6.2007 15:40:33   
ronja
Hehe, za mojega ljubega sem rekla, da pa sem tako srečna, da mam končno enega pravega prijatelja, za katerega sem 100%, da bo vedno prijatelj in nič drugega (vedno sem mela namreč iste probleme s prijatelji, ki niso hoteli bit "samo prijatelji"), ker noben od naju nič drugega ne želi in ne pričakuje... (motila sem se seveda na obeh stranehuser posted image , videli/vedeli so pa to čisto vsi, razen naju dvehuser posted image ...) Pa da ne bi nikoli ne mogla bit z njim, ker se ne mara crljat (tu se je motil on - to je namreč sam rekel, da se na mara - je pa najbolj crkljivo bitje, kar jih poznamuser posted image ).

Sošolke so me zafrkavale ko nore, ko sem ugriznila v hlebčekuser posted image - ma, če je bil tako dober, bi bilo pa res brezveze ga pustit, heheuser posted image

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
26.6.2007 17:03:54   
jade1
Ronja user posted image .

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
26.6.2007 17:04:44   
jade1
Aja pa policaja tud ne bom nikoli imela. Ja pa ja de.user posted image

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zarečenega kruha se največ poje
26.6.2007 19:26:03   
Nasy
Uf, koliko sem ga pojedla tega zarečenga kruha..vedno sem govorila, da nikoli, ma res nikoli ne bom imela fanta, ki bo iz N. Gorice, ki bo kadil in pil- moj bivši je bil vse troje v enem. Rekla sem, da nikoli ne bom živela v Lj, ja kje pa mislite, da sem zdajuser posted image nikoli več ne bom pogledala nobenega moškega in sploh NIKOLI SE NE BOM POROČILA - kmalu bo 2 leti, odkar imam rinčicouser posted image nikoli ne bom imela otroka-sicer ga še nimam a pridno delamo na temuser posted image In ja itak, si nora, da bi jaz imela policaja, ma kje pa..in seveda..si lahko misliteuser posted image

Toliko, na kratko

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?