|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 9:34:24   
taška30
Živjo,
zanima me kdaj ste nehali uporabljali bodije.
Ali s koncem pleničkanja pride tudi konec bodijev (pač, lažje je potegniti hlače dol pred kahlo kot pa odpenjati bodi, sploh če se otrok sam slači)?
Zdaj poleti itak ne nosijo bodijev, kaj pa zdaj na jesen, ko bo malce ohladilo - jaz jih imam še dosti, ki so ji še prav, pa še nekaj večjih je tašča kupila, pa ne vem, če bodo sploh še prišli v poštevuser posted image

Kakšne so vaše izkušnje? Naša tavečja je stara 27 mes.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 9:36:24   
Anonimen
Ali s koncem pleničkanja pride tudi konec bodijev (pač, lažje je potegniti hlače dol pred kahlo kot pa odpenjati bodi, sploh če se otrok sam slači)?


Ja.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 9:41:03   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Ali s koncem pleničkanja pride tudi konec bodijev



Ja, glih tako. Sicer čez noč še (ker ima še plenico), pa morda pozimi tudi, ko bo brez, da nima golega hrbta, saj spi odkrita...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 9:46:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Ali s koncem pleničkanja pride tudi konec bodijev (pač, lažje je potegniti hlače dol pred kahlo kot pa odpenjati bodi, sploh če se otrok sam slači)?

Ja.


Ja

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 9:50:37   
Nej
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Ali s koncem pleničkanja pride tudi konec bodijev (pač, lažje je potegniti hlače dol pred kahlo kot pa odpenjati bodi, sploh če se otrok sam slači)?



Ja.

Lahko pa še jih uporabiš kdaj pozimi čez noč.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 9:56:11   
taška30
No, vidim da je to to.user posted image
A potem moram nabavit spodnje majice?

(odgovor članu Nej)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 9:59:18   
Gordana-3
tako je user posted image , boš morala nabavit spodnje majčke, pa lepe hlačke. v sparu imajo včasih akcijo - 3 majčke skupaj, take lepe barve so, roza, bele, rumene, pa ponavadi imajo kakšnega metuljčka gor al pa rožico ipd. našo ta večjo so nasploh hlačke ful motivirale, da je opustila pleničko. stara pa je bila 25 mesecevuser posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 11:10:11   
poliloni
So ti že odgovorile. Jaz sem ravno včeraj kupovala sp.hlačke in moram reč, da je tako majhne (naš bo čez en mesec star dve leti in je bolj pri suhcih) kar težko dobiti - vse mu lezejo dol.... Za sp. majčke bom pa še mogla malo pogledat.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 11:30:42   
Lenny
Konec plenic - konec bodijev user posted image  Lažje je slačit gatke, pa še za motivacijo smo mu Pu-jeve gatke kupili user posted image

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 12:10:18   
puncica
Ko je začela sama lulat nismo več uporabljali bodijev, ker je bilo ful nerodno, pa še poletje je bilo, to je bilo pri 2 letih (24 mesecev), sicer je pa bila vedno bol drobna, tkao da smo vedno našl številko bodija.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 12:11:02   
Majabo
ok jaz imam drug problem, jeseni gremo v vrtec-jasli
kjer pa nocejo hlacnih plenic ampak klasicne
brez bodijev pa ima tako palnico nas prav hitro pri kolenu
kje za vraga naj dobim tako velike bodije? recimo 104
jih kje prodajajo???
v sparu tako velikih nimajo, oz tudi ce pise da je, se ob pranju skrci da je neuporaben

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 12:16:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Majabo
kje za vraga naj dobim tako velike bodije? recimo 104
jih kje prodajajo???
v sparu tako velikih nimajo, oz tudi ce pise da je, se ob pranju skrci da je neuporaben


Seveda imajo bodije 104. Raje poglej v Interšpar. Ta Spar v Kranju ima zelo malo izbire.

(odgovor članu Majabo)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 13:11:36   
Lidy
Jaz imam drugo vprašanje, ki se nanaša tudi na to temo.
Kje dobite sp. hlačke za male otroke z mičkano ritko, se pravi mini-mini, pa še za fantka.
Ene sem kupila v H&M enobarvne brez motivov mislim da 5 v kompletu, so še kar pa jih nimajo več, Šparove za 2 leti (če jih dobim) so pa MAL velike.

Nima veze kje v slo.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 13:14:01   
Nej
Koliko pa je star tvoj malček oz. koliko kg ima?

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 13:23:55   
Lidy
Če misliš mojega: 27 mes. nekje 13kg

(odgovor članu Nej)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 13:25:21   
mojcapr
Jaz sem jih nehala dajati gor ko so šle plenice stran. Vidim pa v vrtecu, da jih otroci tudi brez plenic nosijo, kakor se odločiš. Fajn je bodi, ker majčka zleze gor, bodi pa ne. Smotano je pa, ker se otroku mudi na stranišče, ti moraš pa še bodi odpirat in luža je že tu.
Odloči pa se sama, kaj ti je bolj praktično.

(odgovor članu Nej)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 13:28:22   
Nej
Anej ima 12 kg in mu kupujem hlačke št. 92 v Pikapolonici ali Baby centru (ker še manjših nisem našlauser posted image ). So mu sicer res malenkost prevelike ampak mu ne lezejo dol.
Tako, da mislim, da bi bile tvojemu tudi prav.

Baje pa imajo v H&M št. 86user posted image . Morem it pogledat.

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 13:29:09   
taška30
Lidy, to je pa čudno, naša ima 27mes in še ne 12kg, pa smo dobili hlačke zanjo. Čist prav so ji Upss! (sam te so drage, Babycenter, št.92 in tud 98 so ji prav), drugače mi jih je pa tašča nakupila v Hoferju po 5 skupaj neka smešna cena, 3 evre al kolk že, pa so tud čisto prav, št.2-3.

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 13:42:15   
Lidy
v Pikapolonici in Baby centru še nisem bila, se še nisem spomnila, sem šla samo v trgovine, ki jih mam pri roki.
Te od H&M so mu full v redu, sam nimajo več št., zato ženske ne hodite v Ljubljanski H&M ker za fantke imajo samo od 104 naprej, za deklice ne vem je pa pol oddelka roznega, tko da se bi verjetno našlo marsikej.
Manjše sem našla v Šparu, mu sicer ne lezejo dol, so mu pa bolj ohlapne. Tako, da vsake toliko tuli " Mami, me luli gleda" drugače pa še gre.

Moram pogledat še drugje, če imajo kje kake hude barve...šekaste...

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 13:43:31   
Lidy
Naš sicer ni tok suhec, sam rito ma malo.....po očiju user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 13:47:47   
Antigona
V H&M-u moraš it večkrat pogledat, ker robo dobijo in prodajo naprej... Jaz imam za malega nekaj gatk v velikosti 1-2 leti (86-92), ampak ga nekatere malce tiščijo, star je dve leti in ima 13,5 kg. Zdaj (kak mesec nazaj) sem mu kupila eno cifro večje 3-4 leta (98-104) z motivom Tigra od medvedka Puja in so mu prav. Mu je pa ful motiv da jih ne polula ker ma tolk "hude" gatke kakor on pravi user posted image

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 13:52:24   
Anonimen
js sem pri večji bodije nehala uporabljat še predno je bla brez plenice, ker ji enostavno noben bodi ni bil več oprov. tut če je bla cifra 104 ga nisem več spravla nanjo??!!

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 17:31:40   
Maxica
Ja, mi smo tudi prenehali oblačiti bodije, ko se je končalo obdobje plenic.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bodiji - do kdaj?
1.8.2007 17:49:04   
Anonimen
Ja, s koncem plenic je konec tudi z bodyji, vsaj pri nas je bilo tako.

Sem pa jaz spodnje hlačke kupila takrat (ko je bil star 2 in pol) v C&A, dva paketka po 6 komadov, pa jih nosi še sedaj (star 5 let). Skozi ene in iste.user posted image  Že dve leti in pol. Grem prav gledat številko. - št. 98/104.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?