|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najraje bi
24.7.2007 7:27:13   
Anonimen
...mu vrat zavila,mojmu predragemuuser posted image .Imava dva otroka,dojenčka in 2 letnika.Včeri si zrihtam varstvo za tamalega,da ga moja mama popazi,ker user posted image  dela do večera,jaz pa sem vzela tavečjega zraven in sva šla v dom ostarelih na obisk k moji omici,pri kateri že nisem bila pol leta,saj sem imela mirovanje v nosečnosti,pa zdaj po porodu še tudi nisem utegnila.Vmes me user posted image  kliče,kaj sem kuhala,da bi on jedu pizo-ob 6ih zvečer,kosilo pa je bilo itak nareto ob 13 ih.user posted image Sem rekla,da jaz je ne bom,on pa če se mu lušta si jo naj prinese,saj jaz zvečer nikoli ne jem,pol pa tisti užaljen joj dobro te,te pač jaz tud ne bom in prekine.user posted image Ja ok,pač ne boš danes,boš pa jutri.No in potem greva na obisk k omi,sma ji še tortico nesla od rojstnega dneva,mali je tak norel kot 100user posted image ,tak da sva kar hitro mogla it od tam,potem greva v BC neke igrače kupit,nazadnje pa še v DM dat slike razvit.Potem pa tisti avtomat nekaj štekne,grem po prodajalko,mi reče naj malo počakam,ker je bila sama,ko pokasira vse stranke na blagajni pride,jo čakam dobrih 15 minuser posted image ,mali nori po trgovini kot podivjan,vsega sem imela poln kufer.Nakar pride trgovka in reče,saj vam vse piše kaj delate,sem rekla,da znam brat,a tam piše da moraš enter stisnit,tega pa nikjer niuser posted image ,ko je vidla to ni imela pojma kaj naj nardi,zato je zadevščino izklopla in na novo zaštartala in je potem šlo,tak da sem se v DMu poleg teh kuruser posted image  slik zamudila več kot pol ure,potem ga končno pičima z malim domov.Doma pa vidim nič druga,kot skisan ksiht mojga user posted image ,malega je imel na pevijalni in ga je začel ravno umivat.pa mi je začel,da kje tako dolgo hodima,da ne vidim kolk je ura,da kaj mi je taka sila te slike it razvijat(no če jih imaš okol 300 je že menda ča,da se razvijejo),da s kom se dobivam,dada bo on to že raziskal,da če imam opravek se to dopoldan uredi.user posted image Bila sem totalno paf glede teh sočnih izjav.Halooooooo,kako naj grem kam dopoldan,sem mu rekla,če sem sama doma,sicer pa sem si sama zrihtala varstvo,pa to varstvo nisi bil ti.Potem se ugotovila,da se je mogel user posted image kar en čas jokat,ker je bil pokakan,moj pa tega ni ugotovil in je bil živčn.Pa spet začne na novo gnjavit,da bi lahko on porihtal kar sem imela za porihtat,sem rekla ja of course,jaz bom pa doma nonstop zaprta,odrezana od sveta,sem rekla,če slučajno on za mene dela in mi dnar daje,ko se bo to zgodilo,mi bo lahko kaj očital,dokler pa imam svoj denar,pa bom šla kam bom hotela in kupla kaj bom hotela.user posted image Da naj si ne misli,da bom kot njegova mati,ki je doma,odvistna od fotra in njegove dobre volje,da ji da kak evro.user posted image Njemu bi bilo najbolš,da bi bla skoz doma,kuhala,prala,likala,skratka gospodinjila,in nič dala na sebeuser posted image ?Ja verjetno,ženska mora dat nekaj nase,se porihtat in kam it,od tega ne odstopam pa če je dans doma spet cirkus.user posted image

Malo sem mogla iz sebe vrečt,to mi je zdaj naredu drugič,prvič pa pred tednom,ko sma s starejšim skočla na bankomat in je sinko hotu met čokolado,tak da sma še šla v trgovino,se malo zamotla tam,on pa je mogo dojenčka imet in poleg njega žal ni mogo nič nardit,ja kaj čmo,bo boljše.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najraje bi
24.7.2007 7:32:47   
Anonimen
A pa vse to se pred otroci zmenita?

Pa, lepo prosim, kakšen odstavek ali vejico ali piko, da bo lažje brat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najraje bi
24.7.2007 7:41:05   
Anonimen
te podpiram punca, kr večkrat razvajenga tečnga desca doma pust, kr z obema mulcema da bo vidu kva vse lahko sama nardiš dopoldne doma

BRAVO! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najraje bi
24.7.2007 7:52:52   
srki
Jaz ne vem, kaj je s temi (nekaterimi) moškimi. Očitno se jim preveč ustreza, ko pa človek nekam gre ali po svoje naredi, je pa halo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najraje bi
24.7.2007 7:59:21   
Anonimen
sicer je po toči zvoniti prepozno...TAKE STVARI SE JE POTREBNO ZMENITI PRED POROKO , VSEKAKOR PA PRED (DVEMA) OTROKOMA.... še posebej , če vidiš , da vzorci "jaz tarzan, jaz šef" obstajajo v družini ...
No, dobro rešita....

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najraje bi
24.7.2007 7:59:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Jaz ne vem, kaj je s temi (nekaterimi) moškimi.



Jaz pa ne vem, kje jih pobirate take dece. Moj ni nikoli tak, se da vse lepo zmenit.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Najraje bi
24.7.2007 8:00:17   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

sicer je po toči zvoniti prepozno...TAKE STVARI SE JE POTREBNO ZMENITI PRED POROKO ,


Ja pa misliš, da so vsi taki, ki tisti dogovor upoštevajo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Najraje bi
24.7.2007 8:01:20   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Jaz ne vem, kaj je s temi (nekaterimi) moškimi.



Jaz pa ne vem, kje jih pobirate take dece. Moj ni nikoli tak, se da vse lepo zmenit.


Tudi taki deci obstajajo, ki so takrat cukri, potem pa pokažejo pravi obraz.

Pa ne govorim vse to iz svojih izkušenj. Pač, tako na splošno.

In srečnica ti, da imaš takega možauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Najraje bi
24.7.2007 8:01:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

sicer je po toči zvoniti prepozno...TAKE STVARI SE JE POTREBNO ZMENITI PRED POROKO ,


Ja pa misliš, da so vsi taki, ki tisti dogovor upoštevajo?


Mene bolj zanima, če je to sploh izvedljivo 100%? Ko se kregaš, si jezen, pa pošlješ
user posted image  v drugo sobo, vidva se pa potem po tihem kregata? user posted image  
Mi je jasno, da se pred otrokom ni dobro kregati, vendar a vam to zmeri uspe?

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Najraje bi
24.7.2007 8:03:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki
In srečnica ti, da imaš takega možauser posted image .


No, sej to je pa res. Ponavadi sem itak pri naju jaz bolj ta tečna. user posted image

In zdej je to moj user posted image  prebral in bo danes cel dan ko petelin hodil okrog in se smehljal. user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Najraje bi
24.7.2007 8:07:45   
srki
E, vidiš, in potem bo še bolj dober kot žemljica.

In po pravici povedano, meni ne uspe vedno jezika brzdat in kdaj padejo težke debate tudi pred otrokom. V meji normale seveda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Najraje bi
24.7.2007 8:09:47   
orhideja75
jaz sem večkrat najdla kakšen izgovor, da sem lahko šla in oba otroka pustila doma z mojim.
pa se je kar navadil in ugotovil, da sem res nekaj posebnega, da mi rata poleg obeh otrok skuhat, pa posravit, pa zlikat, pa posesat, pa ..... ker njemu to ni nikoli uspelo. je enega previjal, ko je hotel drugi piti, ali pa kaj podobnega.
potem mi je pa začel ful pomagat. in zdej, ko sta otroka že mal večja nam je ful lušt.
morjo pa moški res ugotovit-dojet da nismo ženske sam za to poročene, da špilamo ene gospodinje in čistačice.
moj je to kar hitro dojel. je bil pa res tudi od doma navajen, da je kej mogu narest. po mojem je to velik. in jaz tudi mojedva, pa čeprav sta fanta navajam na to, da mormo vsi nekaj pospravit (oziroma vsak nekaj).


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Najraje bi
24.7.2007 8:12:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

sicer je po toči zvoniti prepozno...TAKE STVARI SE JE POTREBNO ZMENITI PRED POROKO ,


Ja pa misliš, da so vsi taki, ki tisti dogovor upoštevajo?


To ni bilo mišljeno kot ; Zdaj se pa jaz in ti zmeniva , da bo tako in  tako.... Hotela sem povedati, da je dobro , da prej spoznaš človeka in vidiš kako reagira...verjetno je pizdu, ko je šla sama po opravkih, že pred otrocmi. Sicer pa za moškega, ki ti pri dojenčku in še enem otroku očita ljubimcauser posted image  nimam besed...(kje je smajli ki drugemu zavija vrat)
Malo mi gre na sme, kaj je mogel moj prestati , da je zdaj moj mož user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Najraje bi
24.7.2007 8:14:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

sicer je po toči zvoniti prepozno...TAKE STVARI SE JE POTREBNO ZMENITI PRED POROKO ,


Ja pa misliš, da so vsi taki, ki tisti dogovor upoštevajo?


Mene bolj zanima, če je to sploh izvedljivo 100%? Ko se kregaš, si jezen, pa pošlješ
user posted image  v drugo sobo, vidva se pa potem po tihem kregata? user posted image  
Mi je jasno, da se pred otrokom ni dobro kregati, vendar a vam to zmeri uspe?

....3 .8 bo deset let odkar sva skupaj, ta glavne kregarije sva dala že zdavnja čezuser posted image ....zdaj se kaj prčkava brezveze, in res se trudiva, da ne pred otrokom....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Najraje bi
24.7.2007 8:21:37   
Magi*
tudi moj mož, ki je sicer čisto v redu (ni hudih pripomb), ima včasih take izpade. kolk je on bogi, kolk on za nas dela... verjetno imam pa kdaj tudi sama tak dan. tole se mi ne zdi čisto nič pretresljivega. pač overload z obeh strani. seveda, če se zgodi na vsake tolko. pa stereotipi moški/ženska so mal na plano udarli. to pa je že prežvečena tema.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Najraje bi
24.7.2007 9:14:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Da naj si ne misli,da bom kot njegova mati,ki je doma,odvistna od fotra in njegove dobre volje,da ji da kak evro.user posted image Njemu bi bilo najbolš,da bi bla skoz doma,kuhala,prala,likala,skratka gospodinjila,in nič dala na sebeuser posted image ?


Glede na to, da je od doma navajen take "štimunge", verjetno ni za pričakovati, da se bo zlahka spremenil... Njemu je tako obnašanje normalno... Veliko dela te čaka. Drži se in srečno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Najraje bi
24.7.2007 9:24:43   
Anonimen
...TAKE STVARI SE JE POTREBNO ZMENITI PRED POROKO uote]sicer je po toči zvoniti prepozno..

To pa sploh ne bo držalo,ker se vse odvija drugače.Le strpnost in dobra volja pripomoreta k temu
da vse štima

Povem iz lastnih iskušenj.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Najraje bi
24.7.2007 10:05:11   
Taula
 

Ja verjetno,ženska mora dat nekaj nase,se porihtat in kam it,od tega ne odstopam pa če je dans doma spet cirkus.user posted image
 
BRAVO za tale stavek. Vztrajaj na svojem, on bo pa ugotovila da ni nič hudega to. Če pa misli da je tako fino biti cel čas doma med 4 stenami z user posted image  nej pa vzame 1 teden dopusta in naj čmuri doma sam z otroci. Bo videl kako rad bo šel v družbo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Najraje bi
24.7.2007 11:00:44   
snake
ja veš da bi se rajši možek ukvarjal s prodajalko iz DM-jauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Najraje bi
24.7.2007 12:37:35   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

To ni bilo mišljeno kot ; Zdaj se pa jaz in ti zmeniva , da bo tako in  tako.... Hotela sem povedati, da je dobro , da prej spoznaš človeka in vidiš kako reagira...verjetno je pizdu, ko je šla sama po opravkih, že pred otrocmi. Sicer pa za moškega, ki ti pri dojenčku in še enem otroku očita ljubimcauser posted image  nimam besed...(kje je smajli ki drugemu zavija vrat)
Malo mi gre na sme, kaj je mogel moj prestati , da je zdaj moj mož user posted image


Mojega je prav brigalo, preden sva zaživela skupaj, s kom in kdaj kam grem. Včasih pa pride dan, ko je ves nataknjen in ravno takrat kam grem, zato je potem npr. slaba volja in neko očitanje.

Tako da, tisti rek, kakršen npr. pred poroko ali pred skupnim življenjem, zame osebno ne drži čisto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Najraje bi
24.7.2007 12:39:42   
Anonimen
Ponavadi ljudje na tak bedast način obsojamo druge ljudi dejanj, ki smo jih sami zagrešili.
Jaz bi posumila da ima on ljubico, ker je to prav bedasto, da bi ti vzela user posted image  s sabo ko greš k ljubimcu. In vzameš s sabo slike in kos torte in prideš domov z igračami.......
Ljubimec pa veretno dela na avtomatu za slike razvijatuser posted image

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Najraje bi
24.7.2007 12:43:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Ponavadi ljudje na tak bedast način obsojamo druge ljudi dejanj, ki smo jih sami zagrešili.
Jaz bi posumila da ima on ljubico, ker je to prav bedasto, da bi ti vzela user posted image  s sabo ko greš k ljubimcu. In vzameš s sabo slike in kos torte in prideš domov z igračami.......
Ljubimec pa veretno dela na avtomatu za slike razvijatuser posted image



user posted image user posted image user posted image  evo to sem tudi jaz pomislila, zato sem napisala, da ne morem verjeti, da jo mož poleg 2 otrok obsoja , da ima ljubimca...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Najraje bi
24.7.2007 13:20:51   
Hanna M.
pogovori se z njim in mu razloži, da imaš tudi ti potrebo po socializaciji, da greš ven med ljudi in po opravkih.Če tega ne bo razumel, je čuden on, ne ti.
Moja sestrična se je po treh  letih poročila s fantom. Prej je bil oh in sploh, takoj po poroki pa jo je zapiral v hišo (beri-ni smela nikamor), sam pa je po službi še pozno v noč popival, česar prej nikoli ni počel.
Ker se po 6 mesecijh od poroke, kjub pogovorom in obljubam, ni nič spremenilo, se je ločila in se preselila k babici. Po 5 letih si je našla prijatelja, s katerim sta zdaj skupaj že 4 leta, in imata 4 mesečnega dojenčka. Imata se prav lepo, le poročiti se več noče.user posted image

_____________________________

Bog, daj mi pogum, da spremenim stvari, ki jih lahko, daj mi moč, da sprejmem stvari, ki jih ne morem spremeniti in modrost, da ločim to dvoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Najraje bi
24.7.2007 13:29:17   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

IZVIRNO SPOROČILO: srček

Ponavadi ljudje na tak bedast način obsojamo druge ljudi dejanj, ki smo jih sami zagrešili.
Jaz bi posumila da ima on ljubico, ker je to prav bedasto, da bi ti vzela user posted image  s sabo ko greš k ljubimcu. In vzameš s sabo slike in kos torte in prideš domov z igračami.......
Ljubimec pa veretno dela na avtomatu za slike razvijatuser posted image



user posted image user posted image user posted image  evo to sem tudi jaz pomislila, zato sem napisala, da ne morem verjeti, da jo mož poleg 2 otrok obsoja , da ima ljubimca...


Ojej, to sem pa spregledala, da jo obosja za ljubimca.

Ah, mogoče je bilo samo v navalu jeze ali je pa malo preveč ljubosumenuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Najraje bi
24.7.2007 14:22:49   
Dr.1m
Prav zanimivo je brati vaše prispevke na temo moških.
Mogoče sem eden redkih ki razumejo svojo boljšo polovico, a se vseeno včasih skregava (no ja priznam, me ona krega user posted image ). A vse skupaj je bolj muha enodnevnica ko ima vsega dovolj.
Strinjam se, da nima partner pravice prelagat vse obveznosti na drugega in pričakovati vsemogoče user posted image . Enostavno to ne gre.
Na žalost, zaenkrat ne poznam nobenega podobnega kot jih ve opisujete in zato težko razumem njihovo obnašanje. Pa čeprav spadam mednje user posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?