|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj naj naredim test?
24.7.2007 13:31:33   
Anonimen
Kdaj ste ve naredile teste nosečnosti? Kdaj se že pojavijo črtice?
Sem malo nevedna okoli tega?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj naj naredim test?
24.7.2007 13:36:25   
Katja 271
Clear blue lahko narediš prvi dan izostanka menstruacije.
Če je negativen, pa M še vedno ni, ga ponoviš čez 3 dni.

Če ti pa le živčki dopuščajo, pa poiskusi zdržat čim dlje user posted image

Pa srečno v lovu na user posted image user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj naj naredim test?
24.7.2007 13:56:32   
MARTINŠČICA
Imam dokaj mirne živce, tako da sem ga v petih letih, odkar skušava zanosit, naredila le enkrat in še to takrat, ko mi je M zamujala 16 dni in sem bila prepiričana, da sem user posted image . CB je bil nejasen, nisem bila "ne tič ne miš". Naslednji dan pa sem dobila user posted image . Tako da, naslednjič pod 50-timi dnevi zamude ne grem delat nobenega testa.  

Če se test naredi prezgodaj, lahko kasneje prinese razočaranje, saj ravno v prvih dneh nosečnosti zaradi raznih genetskih napak odmre največ zarodkov. Zato se mi zdi, da je boljš še kakšen dodaten dan/teden počakat. Saj vem, da je težko, pa vendar ...

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj naj naredim test?
25.7.2007 12:27:33   
Anonimen
Jaz bi ga naredila, kar zdaj ma kaj ko do user posted image mam še slab teden!

(odgovor članu MARTINŠČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj naj naredim test?
25.7.2007 12:59:15   
bekyca
anonimna, ne bodi neučakana - vsekakor ti teden dni pred pričakovano M ne bo pokazal....... Mislim, da je malo prehitro. Počakaj še kakšen dan in boš bolj zanesljivo vedela, tako pa tudi če ga danes narediš in ne pokaže, še zmeraj ne veš si ali nisi user posted image .



_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj naj naredim test?
25.7.2007 13:36:37   
Naty*
glede na to, da imamo različne O, bo tudi test različno pokazal nosečnost. Jaz imam redne M na 30 dni, pa mi kljub temu Clearblue po sedmih dneh izostanka ni pokazal user posted image . Do 13. dneva izostanka nisem več delala testov, takrat mi je pa romed pokazal zelo močniuser posted image .

Tako da pač probaš, ko se ti zdi, kar bo pa bo....


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu bekyca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj naj naredim test?
25.7.2007 19:16:57   
koala
anonimna,vem kaj je želja po otročku in vem kako zelo srbijo prsti, vendar si šparaj živčke in počakaj do izostanka tečke.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj naj naredim test?
25.7.2007 20:33:49   
Joob
Tudi jaz sem že prau neučakana...tetko bi mogla dobit 28.7....pa me matra, da bi že kar uporabila CBuser posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?