|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   shranjevanje materinega mleka
20.7.2007 12:22:13   
PIŠKICA
Imam nedonošenčka, starega 2,5 meseca (korigirana starost 14 dni), s katerim se trudim dojiti, vendar ne uspeva preveč, saj se je v bolnici navadil na stekleničko (prej se ni mogel dojiti, ker je bil premajhen in prešibek in ni še imel razvitega sesalnega refleksa). Problem pa nastane, ko želimo odditi na izlet, v naravo, vendar ne vem, kako naj shranim moje mleko, ki si ga črpam in doma hranim v hladilniku in nato segrejem v grelniku, če smo odsotni npr.cel dan, da se ne pokvari.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: shranjevanje materinega mleka
20.7.2007 12:53:33   
Lunc_a
http://ringaraja.net/forum/searchpro.asp?phrase=shranjevanje+mleka&forumid=ALL&author=&timeframe=%253E&message=both&topicreply=both&timefilter=0&top=300&criteria=AND&submibutton=Potrdi&iskalnikTop=1
v hladilniku je mleka lahko največ 2 dni,tako da ne vem v čem je težava

(odgovor članu PIŠKICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: shranjevanje materinega mleka
20.7.2007 20:09:19   
eya
A si poskusila že melko segreti na ustrezno temperaturo in potem sabo nesti v termos posodi?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: shranjevanje materinega mleka
24.7.2007 12:15:15   
LUNA06
Jaz sem doma mleko fino segrela, je bilo kar vroče, potem pa ga dala v termo (oblazinjeno) torbo za stekleničko in vzela s seboj.Ostane toplo zelo dolgo časa.
Ostalo pa sem hranila v hladilniku.Nekaj sem ga tudi zamrznila.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: shranjevanje materinega mleka
25.7.2007 12:48:38   
Bety100
Jaz ga ne bi nosila segretega, ker se tudi v ternovki s časoma tekočina ohladi, je pa toplo mleko idealno gojišče za bakterije... mi smo nabavili hladilno torbo, ki drži 12 ur, orginal vloškom pa dodam še dve plastenki z zmrznjeno vodo (za vsak slučaj). Se pa da kupiti še aventove hladilne torbe, samo te zdržijo le 4 ure. V termoski imamo vročo vodo s katero mleko ko ga rabimo segrejemo...

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: shranjevanje materinega mleka
29.7.2007 17:01:09   
lunca2
Materino ali adaptirano mleko je lahko v hladilniku 24 ur in se ne pokvari. user posted image
Če greste kam ga lahko segreješ in daš v termovko in ostane toplo, drugače pa če greste kam kjer imajo toplo vodo, ga lahko pogreješ sama ali mikrovalovno pa ti oni pogrejejo. Sploh ni problema.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Bety100)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?