|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   z opravičilom...
11.11.2004 12:28:40   
kimi
ker sem dobila privat mail in sem bila označena za vsiljivko na vašem forumu IN IMATE ZELO PROTI MENI SE RAJE UMIKAM Z NJEGA. Očitno lahko na tem forumu sodelujte le VI. Mislim pa da tale portal izgublja svojo vrednost
Neposredna povezava do sporočila: 1
   z opravičilom...
11.11.2004 12:34:59   
Neža81
Monik .... seveda je namenjen forum vsem... ampak morala bi že nekaj časa spremljati RR in vse teme, pogovore ...itd, potem bi pa vedela, zakaj se gre...

Kimi, veš da zadnje 4 mesece aktivno sodelujem na RR, berem vse komentarje, zato se mi zdi da vem, kaj je problem pr tebi.

Pa brez zamere

LP, Neža:rozica:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   z opravičilom...
11.11.2004 12:36:42   
tinkamiška
Prosim vas punce, nehajmo s to "vojno". Sej smo ja povedale kaj si mislimo in nehajmo zdej z raznimi grožnjami nagajat druga drugi. Prosim!! Zakaj nebi mogle vse sodelovati, pa saj ni nič hudega če imamo različna mnenja. Pa Pika je zdej spet tu, upam, da pride še Pija...

PROSIM VAS LEPO, MI IMAMO MOČ, DA USTVARIMO PRIJETNO VZDUŠJE TU NA TEM FORUMU!!!!!

Vse vas imam rada in zelo si želim, da bi se razumele kot prej!!!:rozica::rozica::rozica::rozica:
:rozica::rozica::rozica:

Tinka

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   z opravičilom...
11.11.2004 12:37:05   
klarisa
Kimi, si zelo dobrodošla tle pr nas in upam, da te en post ne bo spravil v slabo voljo...Me pa prou zanima ktera je tolk brihtna?? Moraš pa tud vedeti, da so ponavadi negativno nastrojene ravno tiste, ki pri seb nimajo čist pospravljen.

zate :rozica:,klarisa

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   z opravičilom...
11.11.2004 12:37:38   
Neža81
Miši moja draga.... se strinjam s tabo!

9nebesa

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   z opravičilom...
11.11.2004 12:40:18   
klarisa
Punce, očitno sem ven padla, ker razen pravilnika nimam pojma kaj se tle dogaja.Je pa zadnje čase tolk negativne energije , da je kar grozn.Forum je namenjen vsem ki hočejo sodelovati-ampak s spodbudo, dobro volje ne pa z raznimi kompleksi njih(nas) samih...

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   z opravičilom...
11.11.2004 12:42:22   
pupika
Mislim groza, kam smo prišle. Tale forum absolutno ni več tisto kar je bil.

Dost je ne se več kregat, potrudimo se malo in naj bo tale forum spet to kar je bil.

LP
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   z opravičilom...
11.11.2004 12:52:24   
Neža81
Babike.... to kreganje je nastalo od takrat naprej, ko se je pojavil Vesnin RR. Vsaka je ta pravilnik razlićno komentirala (ene so držale z vesno druge ne), zato so se babike začele kregati med sabo. Prej kreganja tukaj nismo poznale.

VesnaRR alooo, kak boš zdaj to popravila? Četudi tega nisi načrtovala, je prišlo do kreganja med nami. Sicer sem že veliko o tem trobla, pa bom še enrkat:" Pravilnik bi morala napisati v takem primeru, kot ga imaš zdaj v naši Sobi. Pa še to: lahko bi izbrala drugo besedo za pravilnik,; naprimer bonton."

Pa brez zamere, Neža :rozica:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   z opravičilom...
11.11.2004 12:56:54   
pupika
Neža se popolnoma strinjam s teboj, če ne bi bilo tega pravilnika tudi kreganja ne bi bilo.
:rozica:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   z opravičilom...
11.11.2004 13:03:16   
anadejka
Drage moje punce,kar je je.Zdaj moramo ostati močne in to porint naprej.Jest verjamem da,lahko to*****premagamo in vrnemo RR na stari tir!!!
Vse bo še dobro!!!!

Kimi,lahko ti povem samo to (še enkat),da mi je neka punca(ki je ne poznam)z drugega foruma pisala(ne vem zakaj ravno meni) in mi povedala,da baje veliko punc moti,da se oglašaš čisto na vsaki temi in na vsakem forumu in da čisto vse si pa ne želijo vedno tvojih nasvetov.Dobesedno tako mi je napisala in ne zamert ampak tako se tudi meni zdi da je res.Ampak kot sem že rekla vsak ima pravico povedati svoje.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   z opravičilom...
11.11.2004 13:06:39   
saba
lalala hopsasa DOVOLJ PUPICE

torej novo pravilo:
vsaka lahko pove svoje mnenje, ker smo v svobodni državi.

če katero prizadane kak post to pove..in konec

ne se kregat
ne se kregat

pupice danes je Sv.Martin.....mal vinca popit pa bomo na vse pozabile o.k. :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   z opravičilom...
11.11.2004 13:10:13   
Neža81
*Malo ga cuknem in zapojem*:

Če bo sin, če bo sin, bomo pili svet martin, bomo pili svet martin...... :)-:)-:)-

.... in ga spet malo cuknem dol po grlu ....

9nebesa

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   z opravičilom...
11.11.2004 13:11:43   
pi
Ste pozabile kako je naslov foruma in zakaj smo tukaj.
Pa saj nismo zato tukaj da se kregamo, tega imamo vse zadosti. Jaz prihajam na RR da se sprostim, dobim kakšen dober nasvet, da me potolažite, pomirite in zelo sem srečna če lahko komu pomagam, z nasvetom seveda.
Mislim da smo vse ki smo na tem forumu že precej obupane, ker ne moremo zanosit in v svojem razočaranja in žalosti ne potrebujemo še tega da se kdo spravlja na nas in nas nadira.
Punce imejmo se rade !
Pa vsaki eno:rozica: za lepši dan.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   z opravičilom...
11.11.2004 13:11:44   
Anonimen
Aja, a zdej je pa treba pazit, na katerem forumu odgovarjaš? Jaz ponavadi pogledam zadnjih 30 debat, verjetno tudi Kimi. Pa saj sploh ne dajemo ne vem kako pomembnih nasvetov, ki bi se jih morali pa zdaj držati, samo svoje mnenje se pove. Nekomu je všeč, spet drugemu ne. Gotovo pa nobena ne misli s tem nič slabega.

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   z opravičilom...
11.11.2004 13:23:22   
eva1
Halo, pa kva se zdaj dogaja tle?:zmeden:???? Men ni nč več jasn in glede teh pravil-zakaj so si sploh neki novga umislil, če je prej vse štimal pa lepo potekal:zmeden2:???
Mislim nimam besed:(! Dajmo si pomagat še naprej, pa odmislmo te provukacije, ker drgače bo šlo vse k :hudicek:!
Lp, Eva 22t in :duda:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   z opravičilom...
11.11.2004 13:32:48   
kimi
splišni hočeš pomagat kolikor lahko s svojim mnenjem potem pa te to tepe

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   z opravičilom...
11.11.2004 15:42:00   
ZARA
Pika74 is baaaaaaaaaaack!!!!men je to najbolj vazn,pa se na Pio73 CAKAAAAAAAM,matr....
PIIIIIIIIAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaAAAAAAAAA!!!!

JU-huhu!!!!
Za vse ki se jezate :rozica::rozica::rozica::rozica: en sop rozic...

Matr celo vojno sta zanetle...:)-:)-:)-

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   z opravičilom...
11.11.2004 15:52:18   
pika74
A ni en rek, k gre tkole: "There are no rules in war and love."

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: še od mene vsaki eno :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   z opravičilom...
11.11.2004 15:52:50   
Anitka
PUNCE DOST JE KREGANJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PIKA JE NAZAJ, ZDAJ ČAKAMO LE ŠE NA PIO PA BO!

Ne bomo se več kregale, ne bomo se več kregale, ne bomo se več kregale............................................................................
......................................................................................................................................................

Anitka:metulj:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   z opravičilom...
11.11.2004 16:14:36   
Pikipoki
Oprostite, ker se vmešavam, vendar me je tale tema res presenetila. Na ta forum sem namreč prišla pred kratkim oz. takrat, ko sva z možem ugotovila, da naju čaka umetna oploditev. iskala sem pomoč (jo tudi dobila) in do danes nisem vedela, da obstaja pravilo/ pravilnik. Bi se morala predstavit ali kaj podobnega?!
No, na drugih forumih se pač oglašamo vsi in ... Sem pa res opazila, da se med seboj poznate (preko foruma), da ste večinoma ene iste osebe, kot bi šlo za nek zaključen krog. Nočem biti nesramna ali obsojati, vendar me res zanima, za kaj je šlo. Konec koncev imamo vse zelo podobne težave in vprašanja.

Imejte se rade! :rozica::)


(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   z opravičilom...
11.11.2004 16:24:33   
kimi
pikipoki ne smeš skakati iz sobe v sobo ne vem od kdaj je to v pravilniku pa naj bo, pa ne preveč pametovat kot sem naprimer jaz:zmeden: pa naj bo kar bo pač ne smemo vsi sodelovati na forumih in povedati naše mnenje oziroma izkušnje potem smo takoj prepametni, premladi itd...

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   z opravičilom...
11.11.2004 16:29:19   
kimi
oprostite ampak se mi tako za malo zdi da hočeš nekomu dobro se veseliš z njim potem pa takole napad in zahrbtno obrekovanje. Obstaja privat in se mi lahko javite ne pa ena drugi pošiljat kako sem pametna in ne vem kaj vse. Seveda imamo vsi napake vključno z mano. In sevda ne vem vse človek se celo življenje uči pa še umre ne da bi vse znal. Nisem nameravala biti prepametna vendar sem izrazila svoje mnenje v upanju da bo kakšni pomagalo. In zakaj ne smem skakati iz sobe v sobo kje pa za to pravilo piše? Ali mislite da jaz nisem nikoli zanosila da ne smem biti tu ali da nimam ovulacije? Če kakšno kaj moti na meni naj mi pove privat ali pa javno me sploh ne zanima da pa ste take da opravljate za hrbtom...si pa nisem mislila.

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   z opravičilom...
11.11.2004 16:31:03   
biba77
Pikipoki,
ti nic ne skrbi.

Le sodeluj na vseh forumih - ce te zanima ali, ce znas kateri kako svetovat.
Ce kdaj komu ne bo prav, kar mu bos napisala, ti bo povedal/a, drugace pa ti bomo hvalezni za izkusnje in podporo. In tudi ti jo bos nasla med nami.

In kmalu bomo tudi tebe spoznali, kot se zdaj med sabo poznamo. Nismo "zakljucena druzba"!
Nove pridejo in vsake toliko se katera preseli (pretezno) na kaki visji forum (Prvic noseca ali Nosecnost in porod) ali katera pride spet k nam.

Le vprasaj nas se kaj, ce te zanima... :)

:miska:

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   z opravičilom...
11.11.2004 16:31:56   
Anonimen
Kimi vidim da si se dones ful razkurla.Še dobro,da se ne srečamo kje na kakšnem kraju vse skupaj z različnimi mnenji uffff pol bi pa meli zastojn ognjemet.Samo zmenit se mormo vsakič v drugem mestu,da vsi pridejo na vrsto pri ogledu ognjemeta:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-Mejmo se rade vse,ker nikoli ne veš kdaj boš potreboval nasvet ali tolažbo v stiski.papa:morje:

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   z opravičilom...
11.11.2004 16:42:15   
Anitka
Ej punce zdaj je pa res že brezveze. KIMI nikoli ni ničhe rekel, da je kak forum za zaključeno družbo. Jaz ne vem kdo in kaj ti je kaj sporočil in res mi je žal, da je prišlo do takega "sranja" in brezveznih besednih dvobojev. Nehajmo se prepirati, ker je na svetu dovolj prepirov in vonj.

PIKIPOKI ti pa se nam kar pridruži, saj smo se do zdaj vedno zelo dobro razumele, si pomagale, ene so se že preselile v 9nebesa, druge na to še čakamo in se medtem zabavamo, jokamo, tolažimo, bodrimo in zadnje dni tudi kregamo, a temu bomo zdaj naredile konec!!!!!!!!! Ti nas pa kar sprašuj, če te kaj zanima in verjemi mi, da ti bomo punce z veseljem pomagale. Veliko nas je še zmeraj tukaj, ki si želimo le dobro.Pa želim ti tudi, da vama čimprej uspe dobiti tako željeno :duda:

Pa pa,
Anitka:metulj:

P.S. Hej NEVA 6, ta je pa dobra :)-:)-:)-:)- ognjemet - hi hi hi. In res je IMEJMO SE RADE!!!!!!!!!!!!!!


(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?