|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj mi je
31.7.2007 16:05:04   
Anonimen
moj mož kar dobro zasluži. Ko je bil še pri starših je denar vlagal v njihov posel in dom z namenom da bo njegovo. Ko je bilo končano, pa je bilo od vseh. Tipično! Pač je bil mlad in neumen. Vendar ker je priden in sposoben je realno, da bomo v doglednem času na svojem. Sedaj živimo pri mojih starših. Seveda si bova mogla sama kupit parcelo in hiško. Nikogar to ne zanima ker pač imava, si mislijo ! Moji so povedali, da mi finančno ne morejo pomagat. Njegove sva glede tega že odpisala. Je pa moja sestra ( ki je veljala za ubožico brez keša) prišla z novico, da je njen fant dobil parcelo vredno 50 mio. In me to mal grize. Ne vem a sem nevoščljiva  al kaj, samo ni mi fer,da bo ona dobila domačo hišo in skrb za starše, jaz pa se bom obrisala pod nosom!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj mi je
31.7.2007 16:07:04   
Anonimen
Spet dediščina in podobne zadeve.user posted image user posted image user posted image

Kot sama praviš, čimprej na svoje, pa zase se brigat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj mi je
31.7.2007 16:33:56   
kjava
Kaj te briga! Še dobro, če sta toliko finančno zmožna. Ti vsaj nikoli ne bo mogel nihče očitati, da si kaj dobila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj mi je
31.7.2007 18:03:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
ona dobila domačo hišo in skrb za starše,


A to si želiš? Midva imava tasta že 2,5 let doma. Nepokretnega. Domovi za ostarele so polni. Midva pa oba službe in še otroka. Boš skrbela za njih tudi, ko bodo v tem stanju? Jim brisala rit in menjala plenico? Zato, da boš dobila hišo? Se splača?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj mi je
1.8.2007 13:51:43   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Je pa moja sestra ( ki je veljala za ubožico brez keša) prišla z novico, da je njen fant dobil parcelo vredno 50 mio. In me to mal grize. Ne vem a sem nevoščljiva  al kaj, samo ni mi fer,da bo ona dobila domačo hišo in skrb za starše, jaz pa se bom obrisala pod nosom!


OK, ne štekam čist. Tvoja sestra je dobila....kaj? Hišo od fantovih staršev? Zakaj se boš pa ti obrisala pod nosem? Še vedno vama s sestro pripada hiša od vajinih staršev, ko bo seveda čas za to.

Verjetno te mal grize, da je tvoja sestra prišla lažje do hiške, vendar če si bosta vidva s partnerjem lahko privoščila svojo hiško, pozabi na ostale.

Moja sestra si je s partnerjem v dveh letih zgradila res super hišo, konec leta se selijo, midva z mojim sva se pa za 20 let zakreditirala, da sva kupila trosobno stanovanje. Je pa res, da je ona na Koroškem, mi pa na Gorenjskem in da so cene zeloooo različne. No, niti enkrat mi še ni prišlo na misel, da bi bila nevoščljiva, .... Tako zelo ji privoščim in se veselim za njuno hiško, kot da bom sama not živela. Jih pa seveda hecamo in strašimo, da bomo velikokrat prišli na vikend pakete, da mora biti all inclusive. user posted image Se pa res zelo razumemo. Privošči sestri, pa bo najbolje.



_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj mi je
1.8.2007 18:58:44   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Jim brisala rit in menjala plenico?


A ko so jo starši tebi je blo pa dobr?




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj mi je
1.8.2007 19:09:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Jim brisala rit in menjala plenico?


A ko so jo starši tebi je blo pa dobr?


A so starši od mene pričakovali/zahtevali hiško?
Jaz jo brišem tastu. Pa nima hiške. Ne rabiva in ne bova dobila nič od njega. Stanovanje je pa najino.
Anonimni gre pa v nos, da bo sestra dobila hiško in skrb za staršeuser posted image  To dvoje mi ne gre skupaj.

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj mi je
1.8.2007 20:13:44   
komarka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ne vem a sem nevoščljiva  al kaj...


Ja, si.
Sicer je pa primerjanje z drugimi ful bedna stvar. Uzivaj v tem kar imas in pusti druge...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj mi je
1.8.2007 20:17:57   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

A so starši od mene pričakovali/zahtevali hiško?
Jaz jo brišem tastu. Pa nima hiške. Ne rabiva in ne bova dobila nič od njega. Stanovanje je pa najino.
Anonimni gre pa v nos, da bo sestra dobila hiško in skrb za staršeuser posted image  To dvoje mi ne gre skupaj.


Sej glih zato. Za starše se ne skrbi zato, da bi nekaj dobil, ampak zato, ker je to naša dolžnost in v zahvalo, ker so oni skrbeli za nas. Ne me narobe razumet, verjamem, da ti ni enostavno. In ja, tud meni ne gre to dvoje skupaj.
Saj pravim, najboljš je, da si človek sam pribori, pa ima mirno vest.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj mi je
1.8.2007 20:36:20   
karmy
res ne vem kaj ti je, da pričakuješ da ti bodo starši pomagali pri nakupu parcele... sej ti niso dolžni kupit parcelo... to je tvoja naloga...

in ja ..fovš si


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj mi je
1.8.2007 20:39:26   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: kjava
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
Jim brisala rit in menjala plenico?

A ko so jo starši tebi je blo pa dobr?


Isto, en dojenček vaga 70 kg in nepokreten je... Pa tudi sori, ena stara rit, ali pa en frišna ritka je čist neki druzga.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj mi je
1.8.2007 20:48:57   
karmy
IZVIRNO SPOROČILO: viv

IZVIRNO SPOROČILO: kjava
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
Jim brisala rit in menjala plenico?

A ko so jo starši tebi je blo pa dobr?


Isto, en dojenček vaga 70 kg in nepokreten je... Pa tudi sori, ena stara rit, ali pa en frišna ritka je čist neki druzga.


od kdaj dojenčki vagajo 70 kg?user posted image


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj mi je
1.8.2007 21:00:07   
Anonimen
Čista faušija.

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj mi je
2.8.2007 8:49:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karmy
od kdaj dojenčki vagajo 70 kg?user posted image


Ko so stari 60 let.user posted image
No, ni ravno dojenček, ker se ne doji. Je pa otrok, ker je psihično in fizčno na tej stopnji.
Vsi pridemo do sem. S hiško ali brez.user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj mi je
2.8.2007 10:41:40   
jagoda77
najbolj si je sam vse priborit v življenju, tako vsaj nobenem nisi nič dolžan in ti ne more kdaj v glavo skakat... ej mi smo ti pa takrat pa takrat pomagal, pa bi lahko zdej ti mal vrnil... ja itak... midva sva sama za vse, pa mi je fajn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?