|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lefkas, Kefalonija, Zakintos, ...
12.6.2007 9:38:11   
Felicity
Pozdravljene,

Mi še vedno zbiramo našo dopustniško destinacijo. Malo sem brskala po netu in raznih vodičih in se zapičila v Jonske (ali Ionskeuser posted image  otočke).
Predvsem zato, ker bi bi bil polet krajši, zaradi naše sedaj 20m punčke.

Bi bil kateri od navedenih primeren za našo družinico. Kakšne so vaše izkušnje?

Kaj pa Krf? Jaz ga poznam bolj kot otok za absolventske in maturantske izlete, ali bi se kaj našlo tudi za družine z otročički?

Hvala in lep dan vam želim!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lefkas, Kefalonija, Zakintos, ...
12.6.2007 11:12:38   
memole
Mi smo bli na Krfu in istočasno z nami so bile družinice!
Če greš z agencijo imaš pač prirejeno tako da se gre z ladjico in imaš kot nek piknik pa v uni vodni park peljejo ki je tam in se mi zdi da je za družinice ok!
Mi tudi razmišljamo da bi šli sam ker smo na Krfu že bli bomo vrjetno šli na Kreto!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lefkas, Kefalonija, Zakintos, ...
13.6.2007 15:17:20   
tejcka
Mi gremo pa v ponedeljek na Kreto, hotel Marmin bay in sicer preko agencije Sunholidays. Baje je super, apak več o tem bom lahko povedala, ko se vrnemo. Po slikah sodeč je oh in sploh in ahhhh. Šla sem tud na njihovo domačo spletno stran in mal prebrala guest book, ampak bomo pol vidl, ko mo tm.


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lefkas, Kefalonija, Zakintos, ...
13.6.2007 15:30:46   
Felicity
Hvala za info.user posted image
Zgleda da pa ni prav veliko obiska na teh otočkih, ki sem si jih zamislila.user posted image

Sicer pa sem že bila na Kreti (še brez otroka), Rodos, Samos, tako da tile sedaj ne pridejo v poštev. 
Mogoče pa kakšen drug otoček.user posted image  Will see.user posted image

(odgovor članu tejcka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lefkas, Kefalonija, Zakintos, ...
14.6.2007 13:58:54   
viv_
Felicity, poglej moj album user posted image  Lani smo bili na vseh 4 otokih - Krf, Lefkas, Kefalonija in Zakintos. Če želiš, mi na z.s. pošlji tvoj naslov, ti pošljem par knjigic, pa mi jih konec poletja vrneš. user posted image

Krf je zelo lep, ima tudi največ "znamenitosti" za pogledat, če imate radi tovrstne stvari. Lefkas in Kefalonija sta ČUDOVITA... Prekrasna pokrajina, plaže... Njami! Zakintos je pa zelo žurerski - okupiran s strani angleške mladine.

Skratka, bilo je ful ful ful lepo...

Če te še kaj zanima pa vprašaj! Lahko tudi zs, ker zadnje čase nisem prav pogosto na RR.

Lp

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lefkas, Kefalonija, Zakintos, ...
14.6.2007 20:58:59   
rija
Kefalonija user posted image user posted image user posted image  pa tudi Lefkas je lep....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lefkas, Kefalonija, Zakintos, ...
3.8.2007 15:44:16   
hisa1
Mi smo bili na Krfu trikrat in se še vrnemo. Turizma, kulture dovolj: grad Achilion, vodni park, šlo smo na vaško veselico, v Kavos uzivat z ang. mladino in je bilo vse super. Vse v lastni režiji s šotorom in avtom in info. po netu. Res je veliko vožnje po otoku, a če te to ne moti, je OK. Takrat so bili skuterji še zelo poceni in smo si še to privoščili. Žal imajo samo eno FKK plažo (Mirtiotisa cca.), a se splača, z super naravnim barom za npr. vegi sendvič in sadje z jogurtom, limonado. Smo tudi sami kuhali in je bilo vse drugačnega okusa kot pri nas (meso super).Pa sladice, mnjam.  user posted image


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Macelj – Na hrbtu pošasti
photo
Učna pot je krožna, dolga 3,5 kilometra. Označena je s prikupno rumeno gobo in rumenimi puščicami. Na poti je 12 kontrol...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?