|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na sprehod z dojenčkom in malčkom
6.8.2007 12:51:02   
2ursae
oktobra bomo že drugič zibali, doma pa imam malega 2-letnega nadobudneža. Sem velik pristaš sprehodov v rani maldosti otroka (s prvim sem bila praktično od njegovega rojstva zunaj po 2 uri dnevno, razen če so ravno padale ošpičene prekle) in se sprašujem, kako bom to izvajala z dvema. Starejši se namreč še vedno rad vozi z vozičkom (z dvema vozičkoma se pač ne bom mogla sprehajat), če gremo pa peš, pa ne pridemo daleč, saj stalno šviga sem in tja, kar je pa tud malo nerodno, saj je težko nadzorovat njega in voziček z dojenčkom ...

naj povem, da sem iz manjšega kraja, kjer ni igrišč, kamor bi se lahko zapeljala in pustila malega ajat v vozičku, starejši pa bi se igral, pa še zima bo ...

Kako ste si ve organizirale dnevna pohajanja? Kakšna ideja bi mi prav prišla user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na sprehod z dojenčkom in malčkom
6.8.2007 12:56:23   
Anonimen
jaz sem rešila to tako da sem kupila še en vozek - imela sem prej pliko p3 potem še enega in še adapterje da sem ta dva vozka skup povezala. saj je fino za kako krajšo razdaljo za pohajat pa ravno ni. vsaj meni je bilo pretežko za gurat pa preširoko. če si res ful za sprehode si umisli voziček za 2..pa ne za dvojčke ampak tisti k je en za dojenčka sedež en pa za malo večjiga pa en za drugim sta.

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
6.8.2007 13:06:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na sprehod z dojenčkom in malčkom
6.8.2007 13:29:26   
živa
Kaj pa buggy board? Jaz upam, da bo šlo tako.

Lp,

živa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na sprehod z dojenčkom in malčkom
6.8.2007 14:17:34   
P_Petra
Kaj pa strolli rider?meni se zdi še boljše

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na sprehod z dojenčkom in malčkom
6.8.2007 15:22:54   
Maleal
Mi imamo buggyboard.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu P_Petra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na sprehod z dojenčkom in malčkom
6.8.2007 16:49:58   
frutka_
Po moje je dobra rešitev voziček za dvojčka ali pa kakšna tandem varianta. Najbrž lahko kupiš kakšno rabljeno varianto, ker so novi kar dragi. Rešitev so tudi adapterji. Fajn varianta za gurat je recimo PP Aria tandem http://www.soncek.si/si/vozicki/peg-perego/za-dvojcke-trojcke-g1563.shtml 

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na sprehod z dojenčkom in malčkom
6.8.2007 17:14:35   
MINEJA
Jaz imam 3letnika in 9 mesečnika ... problem smo rešili z BuggyBordom. Sajhodi peš, amak ko ga začnejo boleti nogice pa hitro stopi nanj in se popelje brez težave ... To ti res priporočam ... Lahko pa tudi sede nanj ...
Dobijo pa se tudi taki sedeži, ki se pritrdijo na voziček ...

Drugeče pa jaz tako prakticiram, da gremo npr, v park in vzamem zraven igrače za peskovnik, malico, ... Ta manjšega uspavam v vozičku in ko mali spi se s ta večjim gugava - skratka igrava v parku ... Ko pa se manjši zbudi pa gremo  v mesto na sladoled, gledati račke. itd ... In tako smo vsi zadovojni ...

LP!

_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na sprehod z dojenčkom in malčkom
6.8.2007 22:55:18   
taška30
Mi smo tudi nabavili buggyboard, samo je bil aktualen le kak mesec, zdaj se pa tavelika (27mes) skoraj noče več prevažat, ampak hoče hodit zraven.
Drugače sem pa mnenja kot pravi Mineja, da se pač parkiraš nekam, če nimate igrišč, pa kakšno klopco, pa imaš s sabo knjigice, malico, milne mehurčke, papir in barvice...no, samo to sem jaz, ki sem lena in se mi pač ne da 2 uri porivat voza, pa tud se mi zdi bolš da se otrok zunaj malo 'znori' - peš, ne le da samo diha sveži zrak ven iz vozička.user posted image

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na sprehod z dojenčkom in malčkom
7.8.2007 9:34:20   
Pobalami
Kolegica, ki ima razliko 1,5 let ima buggyboard ko ga gre iskat v vrtec. ko gredo popoldne na sprehod ima svojo marelo, ki jo pelje očka.

Obstaja še buggypod - so se že pogovarjali na temi oprema dojenčka ali oprema otroka ??

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?