|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slovo!
10.8.2007 13:04:45   
Medika22
Drage RR-jevke, sem se odločla da tako ne gre več naprej po dveh letih truda in vaše družbe se poslavljam ker se mi zdi, da o vsem tem veliko preveč premišljujem sedaj si bom vzela nekaj časa zase in za mojega dragega, hvala vam za vse vaše nasvete, družbo in podporo. Morda se vam zdi čudno, ker ne boste našle veliko napisanega pod mojim uporabniškim imenom ampak vam morem povedat, da sem ga spremenila.Kljub temu ne bom pozabla na vas in držim pesti za veliko user posted image user posted image user posted image , user posted image user posted image user posted image  in user posted image user posted image user posted image . Mogoče je to tisto kar potrebujem sprostitev in pozabiti na vse probleme, težave in težavice.
Lepo se mejte!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slovo!
10.8.2007 13:15:52   
sonček33
Medika22, spoštujem tvojo odločitev. Veš kje nas najdeš.... Vedno bomo tukaj...Če bo bolečina prehuda, mi lahko pišeš tudi na ZS.

Vse bo še dobro.

(odgovor članu Medika22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slovo!
10.8.2007 13:23:12   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image
Želim ti vse dobro in da čimprej zagledaš user posted image user posted image . Malo odmora ti res ne bo škodilo, ker vem kako se počutiš, ko bereš tukaj vsemogoče.user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slovo!
10.8.2007 13:31:44   
Serendipity
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slovo!
10.8.2007 14:16:48   
lučka 25
user posted image Te zastopim in podpiram. poskusi se spočiti in odmisliti. če pa nas boš potrebovala pa veš kje nas najdeš. user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slovo!
10.8.2007 14:18:02   
zarjica
Ja, zdi se mi pametno, da če tako čutiš, da se res malo odklopiš. Ampak tako za ˝rezervo˝ nas pa le ohrani v spominu. user posted image
Vse dobro ti želim!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slovo!
10.8.2007 14:18:40   
talika81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slovo!
10.8.2007 14:21:47   
Anonimen
Srečno in upam, da se kmalu vidima na forumu ČVEKANJE V PRIČAKOVANJU.

Papa

(odgovor članu lučka 25)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slovo!
10.8.2007 14:59:17   
mala zirafa
Pozdravljene soborke.Vidim da je situacija dokaj napeta.Počakat moram do nedelje, joške pa imam kot pamela Anderson.Pri meni je rjav izcedek vedno napoved M.za zdaj ga še ni, samo bel izcedek.Bomo videli, kaj nam je usojeno.Da bi nas blo čim več na sosednjem forumuuser posted image !!!Ta mala mi je prej rekla da naj gremo kpit dojenčka v trgovino, tistega tapravega, punčkouser posted image user posted image user posted image .Pa sem ji rekla,  ti kar očiju reciuser posted image user posted image .


(odgovor članu Medika22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slovo!
10.8.2007 15:00:53   
andreja2000
medika22 če si se tako odločila,potem to spoštujem,spočij si in naberi  si novih moči,če pa nas boš potrebovala,smo pa tukaj!
Želim ti,da čim prej zagledaš user posted image ,pa srečno!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Slovo!
10.8.2007 21:30:41   
mojca345
upam, da ti bo nekaj časa pomagalo, da pozabiš na problemčke.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Slovo!
10.8.2007 21:46:05   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: andreja2000

medika22 če si se tako odločila,potem to spoštujem,spočij si in naberi  si novih moči,če pa nas boš potrebovala,smo pa tukaj!
Želim ti,da čim prej zagledaš user posted image ,pa srečno!


Medika22,upam,da ne zameriš da sem bom podpisala pod Andrejin post.Pa srečno.Upam,da se čimprej najdema na forumu čvekanje v pričakovanju.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?