|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaščita po porodu
8.8.2007 17:32:07   
MiRaNi
Rodila sem pred 12 dnevi pa že razmišljam o zaščiti (in sexuuser posted image ). Je res da, če dojiš ne smeš jemati tabletk? Ali potem ostane samo še spirala?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaščita po porodu
8.8.2007 19:08:56   
Anonimen
ostanejo tut kondomiuser posted image

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaščita po porodu
8.8.2007 19:31:35   
Pikicapokica6
Jaz sem za kondomeuser posted image  Menda pa da tabletke res niso priporočljive.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaščita po porodu
8.8.2007 22:36:15   
lunca2
Najbolje po porodu so kondomi, zaradi kakšnih okužb (tako mi je rekla ginekologinja).

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaščita po porodu
9.8.2007 7:07:28   
Anonimen
Drugače pa, če redno dojiš je bojda 97% verjetnost, da ne moreš zanosti, to pa je približno toliko kot če uporabljaš kondom.
Ampak......jaz nisem ziher, da bi se samo na to zanašala.

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaščita po porodu
9.8.2007 7:53:28   
Eca
Obstaja tudi hormonska inekcija (to je za doječe mamice) in takoj po prvem perilu lahko dobiš tudi hormonsko mireno, oboje dobiš pri g. in je primerno.

Sama imam trenutno hormonsko inekcijo, po prvem perilu pa grem po mireno.

lp, ECa


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaščita po porodu
9.8.2007 8:08:58   
Freycha
No meni te injekcije moja G ni priporočala, ker ne drži ravno tri mesece. Lahko malo  več ali malo manj, pa se lahko hitro zgodi, da zanosiš pomotoma. Zato imam do prvega perila "predpisane" kondome, katerih pa jaz fuuullll ne maram user posted image  Če pa greva po metudi predčasni odmik bom pa spet hitro noseča, kot sem bila tokrat user posted image  jah nič, pri nas ne bomo seksali user posted image user posted image  jeah right!user posted image

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
9.8.2007 8:15:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?