|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   LAPAROSKOPIJA IN ZANOSITEV
17.11.2004 16:06:03   
max
Ojla pupike!¨

Jest imam naslednji mesec laparoskopijo in me zanima kolk vas je zanosilo po tej operaciji? Jest imam PCO in to oba jajčnika.

Je tu morda katera z isto diagnozo in je končno zagledala:modri: oz.:roza:

lp od Max, vsem pa pošiljam eno:rozica:in :pujs:za srečo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   LAPAROSKOPIJA IN ZANOSITEV
17.11.2004 16:14:37   
enci
Ciao max,
pri meni se dohtarji ne morejo poenotiti, 2 sta mi rekla, da imam PCO in 1 da ne?! Sedaj opravljam se dodatne hormonske teste in sicer FSH,LH in PRL,PG ...
7.12. dobim vse izvide. A si tudi ti to dala skozi??
Sicer mi je gin. rekel, da je prvi korak poiskus s Klomifenom? A pri tebi se je kar odlocil za laparoskopijo??
Sicer pa em ravno danes brala, da je po dosedanjih izkusnjah izkusnjah metoda zelo uspesna!
Vec si lahko preberes na spodnji spletni strani.
lp
enci:metulj:

http://vestnik.szd.si/st3-s2/st3-s2-101-104.htm


(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   LAPAROSKOPIJA IN ZANOSITEV
17.11.2004 16:20:33   
enci
http://vestnik.szd.si/st3-s2/st3-s2-101-104.htm

ne vem zakaj ne dela spletna stran?? Ce ne pojdi na najdi.si in vpisi policisticni jajcniki in pod 9 rezultatom je ta link.
lp
ecni:metulj:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   LAPAROSKOPIJA IN ZANOSITEV
17.11.2004 16:21:15   
max


hallo Enci!

Ja jest sem bila že ene parkrat na UZ, drugač sem pa junija končala z Klomifenom,ki pa mi očitno ni čisto nič pomagal.
No upam da boš saj ti mela kej več sreče z Klomifenom in da boš končno v9nebesa.

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   LAPAROSKOPIJA IN ZANOSITEV
17.11.2004 16:39:32   
enci
max,
koliko casa si pa jemala Klomifen?? Sicer je meni rekel da ce to ne pomaga se potem to operativno odpravi. Ce ni prevec osebno, koliko so ti pa izmerili premer jajcnikov?? Moji so 2,5 x 2,5 in 4,0x2,8.
Koliko casa si pa cakala na datum za laparoskopijo??
Drzim pesti, da ti cimprej rata!
lp
enci:metulj:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   LAPAROSKOPIJA IN ZANOSITEV
17.11.2004 19:59:07   
ROŽLE
Zdravo!
Tudi jaz sem bila na laporaskopiji,ampak še do danes nisem zanosila.Sedaj čakam na IVF.Poznam pa jih dosti ko so po laparaskopiji zanosile zato upam da bo tudi tebi uspelo.VELIKO SREČE TI ŽELIM!

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   LAPAROSKOPIJA IN ZANOSITEV
17.11.2004 22:35:54   
max
cav enci

mal z zamudo ampak vseeno jaz sem jemala Klomifen 3 mesece, za jajčnike sicer ne vem, vem pa za velikost teh številnih cistic te pa so po 10mm. Za laparo pa moram poklicat takoj prvi dan M in mi obljubil da bo naredil še pred novim letom.. potem pa kmalu v 9nebesa a ne ?

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   LAPAROSKOPIJA IN ZANOSITEV
17.11.2004 22:40:11   
max
Pozdravlena Rožle

Upam da ni preveč osebno,imaš tudi ti PCO? Kako izgleda laparo,koliko časa ostaneš v bolnici, kakšne so predpriprave za operacijo in vse kar paše zraven.

Za odgovor se ti najlepše zahvaljujem in ti pošiljam en kup:rozica:

lp max

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   LAPAROSKOPIJA IN ZANOSITEV
18.11.2004 7:40:39   
manja11
Živjo,

jaz sem imela laparoskopijo julija letos in do sedaj še nič. Diagnoze pa nisem imela takšne kot ti.

Lp :miska:


(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   LAPAROSKOPIJA IN ZANOSITEV
18.11.2004 8:43:41   
majana
Moja diagnoza je PCO, levi več, desni manj z ovulacija vsaka dva do tri mesece. Zdravljenje se je začelo s klomifenom. Prvi mesec so bili že vidni rezultati, vendar brez nosečnosti. Pa vendar, nekaj je bilo bolje. Potem en mesec brez klomifena, potem spet tri serije. Tak je bil plan. Sedaj sem tretjič na (po) klomifenu. V decembru oz. januarju me čaka HSG. če bo tam vse ok pa na laparo. Tako so meni razložili, da je redni postopek. Aja pa na začetku še spermiogram. Še pred klomifenom. Ker je tam vse OK, pa delajo na meni eksperimente.

Sicer pa mislim, da laparo ni namenjen kot operacija, ki bi bila namenjena zanositvi ampak preiskavi, kako je s prevodnostjo jajcevodov in morebitnemu popravljanju tega.
sicer pa je tako, kolikor ljudi toliko čudi in ni pravila, ki bi za vse veljal.

lp in bodite :)

majana

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   LAPAROSKOPIJA IN ZANOSITEV
18.11.2004 10:00:17   
Janja5
Moja diagnoza je bila tudi PCO na obeh jajčnikih po letu in pol neuspelih poskusov mi je G dal klomifen in napotnico za laparoskopijo.
V prvem ciklusu sem zanosila - žal izvenmatrnično ker so bili tudi jajcevodi neprehodni. Potem pa se 11 mesecev v Kranju čakala na laparoskopijo. Potem ko sem jo končno dočakala marca letos so mi očistili jajcevode in našpikali jajčnike in to naj bi bilo to.
Nato pa spet klomifen ta mesec sem pojedla zadnjo tablico. Rezultat še vedno nisem noseča. Pa naj bi kao uspelo.
tako da grem čez 14 dni k G in se bova zmenila za umetno oploditev. Potem pa bo kar bo.

čavči

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   LAPAROSKOPIJA IN ZANOSITEV
18.11.2004 11:26:56   
Anonimen
Drugi ciklus po laparoskopiji sem zanosila in sem danes mamica!

Vsekakor se da preživeti in ni noben bav bav!

Bojana

(odgovor članu max)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   LAPAROSKOPIJA IN ZANOSITEV
18.11.2004 17:24:11   
Pikipoki
Jaz sem imela konec septembra laporoskopijo in histoskopijo. Ugotovili so, da imam endometriozo (mislim, da se napiše takole) in so mi to odstranili. Drugače mi je moj G rekel, da je vse OK (jajčniki popolnoma prehodni in da lahko zanosim brez problemov). Žal pa se nama je zalomilo na spermiogranu, tako da že imava napotnico in datum za prvi pogovor za umetno oploditev ...

Vseeno pa poskušava ... in upava, da mogoče pa le ...

LP
:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   LAPAROSKOPIJA IN ZANOSITEV
18.11.2004 18:15:58   
ROŽLE
ZDRAVO
Jaz sem bila 2x na laparo.Prvič so mi odmašili samo en jajcevod takrat sem bila v bolnici celi teden,drugič pa tri dni.Nato pa še ed teden doma počivala.Sama operacija je pod narkozo tako ,da ti lepo spiš oni pa naredijo svoje.Bolelo te bo ampak ni tako hudo.PCO imam tudi jaz in sem bila ravno na ultrazvoku ker se počasi pripravljam za IVF.Dobila sem že izvid,ki so mi ga poslali ampak jaz ga ne razumem in mi ga bo G.razložu 08.12.ko imam pregled z vsemi izvidi.Veš lahko da boš ti zanosila po laparo lahko pa da tudi ne.Probaj se čim manj obremenjevat z zanositvijo pa bo mogoče prišla nosečnost.Vem da je to težko,ampak veliko je tudi na psihični obremenitvi.
LEP POZDRAV!JAVI SE ŠE KAJ!

(odgovor članu max)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?