|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PCO in bolečine v jajčnikih
17.8.2007 12:24:30   
Metka69
Zdravo punce,

Do prvega IVF postopka (za sabo imava 4 neuspele postopke) sem bila prepričana, da so bolečine v enem od jajčnikov, znak ovulacije. Kasneje se je izkazalo, da je bila bolečina vedno v jajčniku, kjer mi je dr. Reš z UV našel cisto.

Te bolečine so bile do nedavnega znosne, medtem ko so tokrat trajale dobrih 24 ur, čez dan pa so se ponovile. Moja redna ginekologinja je dr. Vida Dimnik (v Železniškem ZD), do katere enostavno ne morem priti, saj je telefon VEDNO zaseden.

Danes sem jo klicala v ZD Bežigrad in sestro prosila, če se lahko prestavim v okviru iste ginekologinje na drugo lokacijo, pa je bil odgovor seveda NE. Povedala sem ji za bolečine, pa me niti ni poslušala do konca, temveč me je usmerila na dežurno ginekologinjo dr. Toff v ZD Šentvid. Na internetu ima napisano da dela le do 13.30, medtem ko se mi na telefon nihče ne javi.

Ima tudi katera od vas probleme s PCO in hudimi bolečinami v jajčnikih v času ovulacije?

Sicer se nameravam v ponedeljek naročiti pri dr. Žigon, ki pride z dopusta in menda še sprejema nove pacientke.

Upam, da ni kaj hujšega.

lp
M
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PCO in bolečine v jajčnikih
17.8.2007 13:41:51   
Anonimen
Jaz imam PCO in zelo hude bolečine v jajčnikih v času menstruacije - prva dva dni. Mene tako "zvije", da moram po injekcijo.

(odgovor članu Metka69)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PCO in bolečine v jajčnikih
17.8.2007 13:44:04   
Tiara123
Jaz imam tudi PCO, ampak nikoli nisem zasledila bolečin - ne v času morebitne ovulacije, niti nasploh.

(odgovor članu Metka69)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PCO in bolečine v jajčnikih
17.8.2007 14:52:23   
OLjica
Pozdravljene,

kako pa ti odkrijejo PCO? Ker jst mam tudi bolecine v levem jajcniku, ki se pojavljajo v casu ovulacije.

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PCO in bolečine v jajčnikih
17.8.2007 22:25:10   
Anonimen
Ginekolog to ugotovi z ultrazvočnim pregledom.

(odgovor članu OLjica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PCO in bolečine v jajčnikih
18.8.2007 12:38:25   
Tiara123
Mogoče je kje že napisano kaj o tem, ampak nisem nikjer našla... Zanima me, kakšna je konkretna razlika med PCO in PCO sindromom... Vem le toliko, da razlika je in da je sindrom hujša oblika kot sam PCO. Nevem pa, v čem se razlikujeta...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PCO in bolečine v jajčnikih
18.8.2007 19:05:47   
*ajetam*
ja, mene tudi včasih zelo boli. počakam da mine in je... nimam druge šanse....
me pa res zanima zakaj pride do tega. tako da ko izveš kaj sporoči....

(odgovor članu Tiara123)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?