|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izvidi obdukcije
10.8.2007 14:16:52   
Neža81
Ali veste mogoče,kako dolgo traja, da dobim domov po pošti izvide obdukcije otrok? Mesec in pol je že od obdukcije, pa še nisem nič dobila, čeprav je na odpustnici otrok pisalo, da mi jih pošljejo po pošti. Obdukcija je bila narejena v MB.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izvidi obdukcije
10.8.2007 14:56:16   
Anonimen
Mislim, da je od pokojnega kolega mamica dobila po 3 mesecih. Sicer je bilo jasno kaj je bil vzrok smrti, ker se je obesil, samo izključit so morali, da ni šlo za pomoč pri obešanju.

(odgovor članu Neža81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izvidi obdukcije
10.8.2007 14:57:33   
Anonimen
Mi smo od očeta dobili po 2 mesecih in pol.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izvidi obdukcije
10.8.2007 21:01:59   
Neža81
Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izvidi obdukcije
13.8.2007 8:50:58   
Neža7
Hvala za informacijo, ker tudi mene je to zanimalo.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izvidi obdukcije
13.8.2007 11:32:01   
mukla
Kolegica je splavila v 8. mesecu kake 3 leta nazaj. Do danes sploh ni dobila nobenih izvidov in tudi ne ve, zakaj je splavila. Tak da ne vem kako gre to.

Lp

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izvidi obdukcije
13.8.2007 11:47:56   
kodrana
mukla pozdravljenauser posted image .
če je v 8. mesecu izgubila user posted image , potem ni več splav ampak že smrt otroka. sama bi vstrajala pri izvidih. prvo pa bi "zatežila" ginekologu naj se pozanima. sama sem splavila v 9. tednu, pa tudi niso iz bolnice poslali nobenih rezultatov iz histologije, torej kaj je bilo. saj ponavadi itak napišejo samo, da to tkivo nakazuje nosečnost. ne ugotovijo nič pametnega. kako je pa, če rodiš mrtvega user posted image . po moje tude ravno enkaj ne raziskujejo. ker ej vzrok velikokrat tudi v materi sami oz. lahko se posteljica stara, lahko ga prizadene kap. na kar pa se ne ad vplivat.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izvidi obdukcije
20.8.2007 15:20:07   
silvya
Tudi sama sem imela letos podobno situacijo. Obdukcija je bila v Mariboru. Ker je ginekolog pozabil, da sva se zmenila, da on pokliče glede obdukcije in ga na določen dan pokličem, da mi pove . Sem klicala dvakrat, pa mi je dvignilo tlak ko ga nisem dobila, potem pa je tako ali tako odšel na dopust, zato sem klicala direktno v MB na patologijo, kjer so mi dali telefonsko patologa, ki je delal obdukcijo in mi je točno povedal kdaj jo bo zaključil in kdaj bo papirje poslal naročniku - porodnišnici. Še isti dan, ko so papirji prispeli tja sva z možem poklicala v porodnišnico, da sva jih dobila. To je bilo 4 tedne po porodu.
Lahko pa odgovor, kdaj bo obdukcija končana dobiš po E-mailu. MB ima svojo spletno stran, pobrskaj.

Upam, da sem ti kaj pomagala. Če pa imaš še kakšno vprašanje me lahko kontaktiraš na ZS.

LP
Silvya

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?