|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podarjena oblačila,
20.8.2007 12:51:46   
atena
sicer ne vem če tole ravno sem spada, ampak sem tako jezna, pred kratkim sem dala oglas da podarim oblačila,javilo se mi je kar veliko mamic vendar imam z nekaterimi tako slabe izkušnje da ne vem če bom sploh še podarjala stvari.Danes mi je ena napisala kako to da mora plačati 8 eur poštnine,(  kljub temu da sem ji povedala da bo nekaj evrov poštnine za paket), saj sem ji cunje podarila, ne vem ali naj zdaj še poštnino jaz plačujem ali kaj.Druga je natančno želela vedeti kaj ji bom poslala in kaj ona hoče.Ma dobrota je res sirota.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podarjena oblačila,
20.8.2007 13:38:21   
Anonimen
Naslednjic lahko prodas prek med.over.neta npr. pa ce das vsako stvar za 1€ (in da postne stroske krije kupec), pa je takoj boljsi obcutek user posted image  Kaj pa se podaris zraven in je.

LP

(odgovor članu atena)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podarjena oblačila,
20.8.2007 14:14:44   
atena
hvala za nasvet, sem hota samo dobro s tem ko podarjam , ampak izgleda je bolje prodajati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podarjena oblačila,
20.8.2007 14:39:08   
emaa
Ja no saj poštnino pa ja lahko plačajo, če že oblačila dobijo podarjena, saj to pa res ni tak strošekuser posted image

(odgovor članu atena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podarjena oblačila,
20.8.2007 14:50:47   
frrrr
swašta... kje si takšne našla user posted image mogoče res bolje po simbolični ceni prodat in se nimajo kaj za pritoževat




(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podarjena oblačila,
20.8.2007 14:54:06   
livia
To sem že tud jaz slišala, da so ene neki zbirčne, če jim kaj podariš. Groza.
Jaz sem vsakemu hvaležna za kako podarjeno stvar in ko bomo še drugič rodili, bom tudi rade volje dala naprej, same glede na vse izkušnje RR-jev raje kaki znanki, kot pa na net.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: podarjena oblačila,
20.8.2007 15:15:40   
lemavrica
Tega jest ne razumem. Jest sem tud zelo vesela če dobim kaj podarjeno al pa po nizki ceni.
Je pa res da so tud prodajalci požrešni, zanč sem šla k eni neki gledat ( cca. 50 kos za par sto evrov ) pa je ženska naslednji dan popravla oglas in zvišala ceno še za 100€.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
20.8.2007 18:11:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: podarjena oblačila,
20.8.2007 19:43:55   
Naja30
Uh, sem bila tako vesela podarjenih stvari, saj mi ni bilo treba res prav nič kupiti. Podarjenemu konju se ne gleda v zobe! user posted image  Tistih par evrov za poštnino pa ne bi komentirala. Nič, v primerjavi s tem, koliko daš za otroške cunje, če jih moraš kupiti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: podarjena oblačila,
20.8.2007 20:33:53   
Zamima
groza,... sama še nisem imela takih izkušenj na srečo.
Naslednjič res raje prodaj user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?