|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odstavlja se!
18.8.2007 14:28:12   
bona
Sem kar malouser posted image , ker se moj 8-mesečniuser posted image  odstavlja podnevi. Moja dojka mu sploh ni več zanimiva, veliko raje ima drugo hrano. Če že da dojko v usta 2x povleče nato pa spusti in mu je vse ostalo bolj zanimivo. V poštev še pridem samo ponoči in proti jutru.  Lahko sploh kaj naredimuser posted image , saj na silo mu ne morem tiščati v usta a ne?

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 18.8.2007 16:12:53 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odstavlja se!!!
18.8.2007 15:31:48   
benika
Ja, otroci rastejo, kaj češuser posted image . Nikakor ga ne sili, da pije pri tebi. če noče. Pač mu bodo tvoje prsi služile le še kod sredstvo za crkljanje, a tudi to je prijetno. Tolaži se s tem, da mnoge mamice nismo imele sreče, da bi ustvarile vez z otrokom preko dojenja in smo bile prikrajšane za te posebne trenutkeuser posted image

Nič se ne sekiraj in ne bodi žalostna, tako pač je.

lp pa dobrodošla med nami

(odgovor članu bona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odstavlja se!!!
18.8.2007 15:32:24   
Anonimen
Lahko sploh kaj naredim , saj na silo mu ne morem tiščati v usta a ne?


Res ne. Sicer pa je dovolj star, da se podnevi odvadi. Saj bo verjtno treba tudi kam v varstvo, kaj pa potem?

(odgovor članu bona)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odstavlja se!
18.8.2007 16:14:23   
Anonimen
Pri 8-ih mesecih bi bila jaz tega iz praktičnih razlogov zelo vesela user posted image .

Še vedno se doji, kar je dobro, čez dan pa si lahko tudi ti vzameš čas zase, saj ni odvisen samo od tvoje bližne. Ko bo treba v varstvo, ti bo to zelo prav prišlo.

(odgovor članu bona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odstavlja se!
18.8.2007 19:03:13   
bona
Ja verjetno res, samo mi je vseeno malo težko. Sem pa zelo vesela, da sva vztrajala do sedaj, sploh, ker je na začetku kazalo da ne bo znal sesati ampak sem bila vztrajna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odstavlja se!
18.8.2007 20:43:11   
urskas
Očitno ja za tvojegauser posted image  to pravi čas... tudi moja Tavelika se je pri pol leta sama odstavila.
Zdaj mi je pa pediatrinja rekla da moram eno leto dojit! Pol ji pa povem tole pa pravi: pa ne vi men govort, da se otrok pri 6 m. sam odstavi! Jes sem še 35 let zdravnica bom že vedla...user posted image

jest sem samo prikimala in rajš nehala....

(odgovor članu bona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odstavlja se!
18.8.2007 21:59:05   
Blejka26
ja verjamem da ti je težko..tudi meni je bilo dojenje nekaj najlepšega,prav lepi občutki..Jaz sem svojo pikico prenehala dojiti pri 18ih mesecih,toda moram priznati,da mi je šlo na koncu že malo na živce..oz.ni bil več tako lep občutek,ampak me je nerviral in sem sedaj zadovoljna,ker sva prenehali in zadovoljna sem ker sem tako dolgo dojila.user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odstavlja se!
18.8.2007 22:03:00   
Naja30
Jaz bi bila vesela tega. Se mi zdi najlepši način, da otroka nehaš dojit ravno ta, da se sam odstavi. Je pa res tudi dovolj star, da se podnevi ne doji več.
Moja mala je stara 8,5m in se podnevi doji samo še 1-2x, pa še to, če sma doma in jo dam spat (ker zaspi še vedno samo na joški user posted image ).
Ti pa verjamem, da ti je hudo.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odstavlja se!
18.8.2007 22:11:48   
ajja
Pri nas je isto, s tem da je moj mali star 7 mesecev. Pa ponoči ne dojim, ker prespi celo noč. user posted image  
Ko ga začnem dojiti 2-krat potegne, potem pa spusti, se naglas smeje, vriska in mu je zanimivo vse okoli njega. Da bi pa še malo poskusil vleči pa ni variante. Meni je tudi malo težko, ampak kot je Naja3 napisala, tudi meni se zdi najlepši način, da otroka nehaš dojiti ta, da se sam odstavi.
Skratka, bodi vesela, da si dojila do zdaj, tvoj user posted image  pa že ve, kaj mu najbolj paše. 

(odgovor članu bona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odstavlja se!
22.8.2007 9:07:06   
crci06
Moj tudi. Pri 7,5m.user posted image
Pravkar je poskusno dobil 100 ml adaptiranega mleka in se je očitno nasitil, ker je zaspal.

Vam povem, da je bil kar čuden občutek. Saj mogoče bo še šlo, mogoče ne. Če se je sam odstavil, sem vesela, da je "problem" odstavljanja rešen... vseeno mi je pa malo hudo.

Pa vse te stare mame, k se že pol leta derejo čez celo vas "A še dojiiš?" user posted image  Prav ne vem, kako bom zdaj lahko rekla: "ne, ne več..." No, za njih mi je vseeno, le tega občutka se bom morala navadit. Da je moj jenček že VELIK.

Midva sva se zdajle že nekaj tednov dojial le ponoči, čez dan je GH + "rižolino" po flaški.

Kako pa je z ustavitvijo proozvodnje mleka? Jaz sem že včeraj gledala sina, ko ni več kazal zanimanja za dojko, pa sem mu ponoči vseeno vsilila za 2-3 minutke, da se je pritisk sprostil. Jaz še imam mleko oz. vsaj na otip in izgled so prsi vse prej kot prazne???

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?