|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj?
24.8.2007 9:02:45   
smotka_me
včeraj sem že pisala da mi user posted image  zamuja 4dni. Včeraj in predvčerajšnjem sem obakrat naredila test in obakrat negativno. Delala sem pa test Baby Check. Ampak user posted image  mi nikoli ne zamuja, zato me skrbi da ni kaj narobe, test pa kaže -. Testa pa nikoli nisem delala na jutranji urin, je to napaka? Ali je možno da že imam prenizko raven hormona hcg pa ga test na zazna?? hvala za odgovore, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj?
24.8.2007 9:11:17   
soncece24
Počakaj še par dni in test ponovi z jutranjim urinom. Zamuja ti pa lahko iz večih razlogov, tudi od psihe. Želim ti plusek!

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu smotka_me)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj?
24.8.2007 9:27:07   
mihi78
Jutro! Tudi jaz ti seveda želim plusek! Meni je tudi že včasih iz neznanih razlogov zamujala. Ne se preveč nervirat. Mogoče res ponovi test z jutranjim urinom s CB (klirblujemuser posted image ). Če pa se še dalj časa ne bi prikazalauser posted image , kljub temu, da ne bi ugledala user posted image   pa najboljše da greš do G. Lep danuser posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj?
24.8.2007 9:32:30   
Naty*
smotka_me ne obupaj. Men je prvič še 7. dan po izostanku kazal CB negativno. 13. dan so ble pa dve debele user posted image .

Tolkrat sem že to napisala, da me bo mela kera že poln kufer user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image da tudi ti zagledaš user posted image . user posted image


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj?
24.8.2007 10:10:20   
mojamura
user posted image  lahko zamuja zaradi sekiranja, depresije, premočne želje po user posted image  ali še česa drugega....lahko pa da si res user posted image  kar ti tudi iz vsega srca želim. test zopet naredi čez 3-5 dni potem bi se pa že moglo videt kako in kaj....pa javi nam

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu smotka_me)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?