|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Možnost za dvojčke
26.8.2007 18:13:01   
gajka
Kar tako malo za hec... Koliko možnosti za dvojčke menite, da imam? Moja mama je dvojajčna dvojčica, fant je dvojajčni dvojček, fant ima dva strica, ki sta dvojajčna dvojčka...
Po eni strani bi bilo luštno imeti dvojčke, ampak se bojim, da je potem tudi delo dvojno in stroški dvojni. Ampak, saj je veselje tudi dvojno, kajne? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Možnost za dvojčke
26.8.2007 18:17:27   
lindy
Ja jest mislim, da so možnosti kar velike!user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Možnost za dvojčke
26.8.2007 18:26:57   
pikapoka2
Tudi jaz mislim, da so možnosti kar velike.
Imaš prav ja, delo je dvojno, stroški so dvojni, je pa tudi sreča dvojna
in dvojno veselje!!
no, sicer nimam izkušenj, vendar mislim, da je sreča več kot dvojna!!!

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Možnost za dvojčke
26.8.2007 19:21:46   
reckova
Da lahko pričakuješ na ultrazvoku (ko boš tako daleč) 2 srčka.user posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Možnost za dvojčke
26.8.2007 19:25:13   
LuNa73
zelo velika možnost!user posted image

itak pa pol niso več važni stroški, ker, če ti da že "enojček" , ne samo enojno srečo in veselje, amapk neskončno, pol pr dvojčkih vela isto... user posted image  al pa mal več... user posted image

(odgovor članu reckova)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Možnost za dvojčke
26.8.2007 19:40:55   
mukla
Dvojajčni dvojčki so  lahko dedni, je pa to odvisno od mame. Fant tuki nima veze.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Možnost za dvojčke
26.8.2007 20:26:19   
dmavrel
Mislim, da imaš veliko možnosti, da bi lahko pričakovala in dobila dvojčka. Jaz pričakujem dvojajčne dvojčke in sem v 21 tednu. Pri mojih se nihče ne spomni - daleč nazaj -, da bi imeli že kje dvojčke. Pri mojemu so pa dvojčki pri njegovi mami- brat je bil dvojček, a je žal drugi pri porodu umrl - in pri očetu - brat in sestra sta dvojčka - ! Sedaj pa tudi mi pričakujemo dvojčke. Imam pa že enega sina, ki je letos 23.07. dopolnil 5 let. Tako, da bo kar pestro.
Pri stroških je pa tako, da jaz že od začetka kupujem stvari, ki so znižane in v akciji. Tako, da vsak mesec nekaj kupim in ne bo na koncu treba toliko. Imam pa še skoraj vse od sina - razen avtosedeža jajčke in vozička, ki sem ju dala sestri.
Jaz ti želim, da se ti izpolni želja in da tudi vidva dobita dvojčke.

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Možnost za dvojčke
26.8.2007 22:36:56   
aja aja
kolkr se se jaz spomnim naj bi tako nekako slo, da bi se vsaka druga generacija preskocla...npr.:tvoja mama ima dvojcico, ti je nimas, tvoji otroci pa...pomeni da bi pri tebi skoraj pa da morli bit
mal poglej kako je pri vas v druzini kako so imeli pa bos vidla katero kolo v druzini je imelo dvojcke     user posted image user posted image -*user posted image -*user posted image user posted image -*user posted image -*user posted image user posted image ............KR TO JE DEDNO
ce nimam prav naj me katera popravi

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Možnost za dvojčke
27.8.2007 12:38:43   
Zofy
aja aja


Se popolnoma strinjam. Dvojajčni dvojčki so dedni po mami in baje da prekočijo eno generacijo, takoda... možnosti so velike user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?