|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   telovadba - MB
24.8.2007 22:33:23   
Alina_alin
Kolikor mi je znano, je telovadba za malčke v MB nekje na Studencih - kje točno? Ker se bliža september, ali mi poveste ali se že začne septembra ali se lahko vključiš kadarkoli? Cena? Kje se lahko pozanimam- mi lahko katera posreduje telefonsko?
Še je kje drugje v MB telovadba za malčke?

Hvala, lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: telovadba - MB
25.8.2007 6:20:51   
mmijau
Vprašaj na Partizanu v centru mesta, tam je hodil moj nečak ali pa v kakšno šolo, tam imajo tudi včasih popoldan organizirane dejavnosti za ta male. 

_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: telovadba - MB
25.8.2007 9:01:18   
Marogica
Mi smo z našim hodili na Partizana na Pobrežju, Osojnikova. Mislim pa, da se začne že septembra, cena pa je bila 2 leti nazaj tisoč SIT/na mesec,

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: telovadba - MB
28.8.2007 12:43:02   
Anonimen
Tudi mi smo hodili na Partizana na Studencih z Marušo. Pa smo bili dvakrat in se nekako nismo tam našli. Ni rada hodila, bila je gužva in se nisi mogel ravno znoret ven. user posted image  
Lepo telovadite.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: telovadba - MB
28.8.2007 12:57:00   
Alina_alin
A na Pobrežju je tudi? Hm, moram "najti" ta Partizan na Osojnikovi in se pozanimati... Je komu znana telefonska ali še kakšna informacija?
Hvala vsem za odgovore.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: telovadba - MB
28.8.2007 13:43:00   
Blink1
Midve sva hodili na ŠD Studenci (poleg planeta Tuš). Hodili sva od lani oktobra do letos junijo, ko je bilo konec. Zdaj se spet začne.

1 x na teden po 1 uro v telovadnici (ali zunaj v poletnem času) je stalo 2 jurja ali kasneje 8,5 € (nekaj takega).

Bila sem FUL zadovoljna, ampak samo s ponedeljkovo skupino, ki jo je vodila Branka, ki je tudi vzgojiteljica v enem vrtcu. Ostale voditeljice so bile za user posted image user posted image ... nobenega občutka za otroke...

Letos bom videla kako bo v vrtcu, potem pa bova spet šliuser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: telovadba - MB
28.8.2007 15:17:31   
al1*
Mi tudi razmišljamo o telovadbi na Pobrežju. Alina_alin, če boš slučajno kaj zvedela, prosim napiši!

_____________________________

lp


(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: telovadba - MB
29.8.2007 9:51:24   
mojca*
super je baje tudi v Draš centru pod Pohorjem...kolegice zadovoljne, naš je še pa premali.
je pa menda malo dražje....

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: telovadba - MB
29.8.2007 9:55:21   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

A na Pobrežju je tudi? Hm, moram "najti" ta Partizan na Osojnikovi in se pozanimati... Je komu znana telefonska ali še kakšna informacija?
Hvala vsem za odgovore.



471 13 20

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: telovadba - MB
29.8.2007 22:25:16   
Alina_alin
O, Marogica, hvala.user posted image
Al1* in če še koga zanima:
Telovadba v Partizanu na Pobrežju se začne septembra in traja do junija. Mesečna cena je 1500 sit (ceno so mi povedali še kar v sit user posted image ).  Za manjše malčke je ob ponedeljkih med 17.30 do 18.30, za večje malčke od 16.30 do 17.30.



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: telovadba - MB
30.8.2007 0:26:45   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

O, Marogica, hvala.user posted image
Al1* in če še koga zanima:
Telovadba v Partizanu na Pobrežju se začne septembra in traja do junija. Mesečna cena je 1500 sit (ceno so mi povedali še kar v sit user posted image ).  Za manjše malčke je ob ponedeljkih med 17.30 do 18.30, za večje malčke od 16.30 do 17.30.





Ni kaj....Lepo telovadite....


VIdim, da je čas in dan še vedno enak, kot je bilo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: telovadba - MB
30.8.2007 7:33:43   
al1*
Najlepša hvala. Pa še ponedeljek nam zelo odgovarja.

_____________________________

lp


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?