|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je možno ...
21.11.2004 18:38:31   
Neža81
da ženska zanosi, kljub temu da ima zelooooooooo močno vnetje jajčnikov med ovulacijski dnevi? Namreč jaz sem med O dnevi imela ful močno vnetje, tak močan, gost, grisast izcedek.


M:hudicek: ne pričakujem 30.11.04

LP, Neža:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   A je možno ...
21.11.2004 19:26:50   
Anonimen
Težko, a ne popolnoma nemogoče ;)

(odgovor članu Neža81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   A je možno ...
21.11.2004 19:43:59   
lenika
Ker si ravno omenila vnetje jajčnikov, me zanima, kaj ti je ginekologinja dala, oziroma, kaj si jemala za zdravljenje vnetja?

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   A je možno ...
21.11.2004 20:15:37   
Anitka
Mislim, da je tudi to mogoče. Držim pesti, da vama je uspelo.

:metulj:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A je možno ...
21.11.2004 20:18:57   
tia
Neža81 upam,da to vnetje te ni oviralo pri zanostivi,držim pesti :miska::miska::miska::miska::miska::miska: da vama je uspelo,poročaj.

:rozica::rozica::rozica::rozica:

Tia

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A je možno ...
21.11.2004 20:31:26   
Jessy
Kolikor se spomnim še starih odgovorom dr. Pušenjaka, je vedno rekel, da če ni pogojev (npr. vnetje), zanositev ni možna. Da pač narava poskrbi za to!
Sorry!

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   A je možno ...
21.11.2004 22:21:55   
Pia73
Jaz pa mislim, da je možno,....... :miska::miska::miska:

Lp Pia73

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   A je možno ...
21.11.2004 22:49:31   
cmokec
Če sta pridno :sloncek::sloncek::sloncek:, je vse možno. Sem se ravno spomnila, kaj mi je mami doskrat rekla, ko se imela cca. 20 let: Uživaj, zdej so nalepša leta. Sam poskrb za zaščito, ker lahk zanosiš kadarkoli. Tudi med menstuacijo, pa ne verjemi, varnih dnevov in fantov, ki pazjo ni. Pol sem pa še mal zrasla, pa začela mal knjige brat, sem se pa počutla, kot da se ne poznam: kako sma 5 dni?, kaj pa drgač?. Ampak ta star že morajo nekej vedet, zato ne razmišljej preveč. Upanje je zmerej.

Vsem eno leto nočko, pa :angel: za pomočko.

Cmokec

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   A je možno ...
22.11.2004 7:44:17   
pupika
Neža81 tudi jaz mislim, da je možno:angel::angel::angel:

LP:rozica:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   A je možno ...
22.11.2004 8:57:22   
tinkamiška
Nežika:rozica:....sej boš hitro zdrava in bosta spet dirkala po spalnici, pa še kje drugje. Ne preveč upat, zdej, ko si bla bolana, pa če se je slučajno zgodilo, boš pa potem še bolj vesela!!!

:angel: naj ti prinese srečo!

Tinka

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   A je možno ...
22.11.2004 19:13:05   
kimi
lana je rekla čudeži se dogajajo tako, da je vse mogoče:rozica:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?