|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj bo?
30.8.2007 17:05:07   
mojca345
neki časa sem vas zdaj samo brala, pa še z drugimi stvarmi sem zaposlena. si dam del z novimi projekti, a kaj ko nekje vzadaj se sprašujem in želim " kdaj bo čas prišel, ko bom user posted image  držala v rokah ?" Si dopovedujem, da bo prišel, sam da se ne ve kdaj še. Sam to me spravi v dobro voljo za nekaj minut, pol sem pa spet na dnu. Kje je šele septembrski rok za user posted image  ! Še pa 100 dni bom čakala. Gor me drži misel, ki sem jo prebrala v horoskopu med poletnimi počitnicami, da bo nas ribice, letos obiskala štorklja in to v septmebru. user posted image  verjamem, da bo tako. UPAM !!!!!  Pa bo res ? user posted image

Moja prijateljica je včeraj rodila punčko in obe sta zdravi in vse je ok. Vsake 30 minut se rodi en otrok. I vsake 27 minut en človek umre.

Punce grem kuhat, sem precej lačna. Prišla se si izlit gor svoje misli. Mam ta obdobja ko sem fajn, pol pa spet mi pade vse skupi dol in me to pol grize in najeda. Pa še neta nimam doma, k tok časa traja, da ga priklopijo.user posted image

No ja, vsaj VE ME RAZUMETE, k SMO SKUPAJ V ISTEM ZOSU !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj bo?
30.8.2007 17:08:47   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Želim ti , da te čimprej obišče štorklja, pa možgane daj na off glede tega, ker psiha dela svoje.

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj bo?
30.8.2007 17:36:59   
Taula
Vsak ima slabe dneve. Ampak psihirati nič ne pomaga, le slabše je.user posted image

Jaz vem da bomo imele user posted image ...mogoče ne drugi mesec..ampak bomouser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj bo?
30.8.2007 17:48:09   
sonček33
oh
, kako te razumem...jaz se tudi mal prepričujem, da bi se odklopla od RR, čeprav pol spet gruntam, kok dobrega je tukej gor in kolk tolažbe, tako da...

JOj, jest sem tut ribica - torej lahko se veselim septembra????? Jupi

Ma gremo v akcijo!!!!!!


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj bo?
30.8.2007 17:58:24   
Taula
Jaz sem tudi ribica drugače...hm...akcija pol ni kej.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj bo?
30.8.2007 23:45:52   
mojca345
taula in soncek kdaj sta rojeni ? Jest sem 20.3.  user posted image user posted image user posted image  Pr ns doma imamo same številke k si je u easy za zapomnt. Mat je 5.12 in fotr 10.8. dragi 10.4

user posted image user posted image user posted image  bebika naj bo pa 15.6. JAAAAAAAAAAAAAAA !!!!

Da bi bilo res kar je pisalo za horoskop . user posted image


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj bo?
31.8.2007 7:28:07   
pikica36
user posted image user posted image  bravo za nas ribice.

mojca345- iz tvojih ust v božja ušesauser posted image , naj nam rata!!

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj bo?
31.8.2007 8:11:34   
sonček33
jaz sem 3.3.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj bo?
31.8.2007 8:34:35   
NATALI99
jaz sem februarska ribica in sem magični + zagledala v avgustu...tako da marčevke čaka vas september!!!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj bo?
31.8.2007 10:36:35   
hmm
Ojla ribice! Midva sva pa delala ribicouser posted image . No, pa je žal vse v vodo padlouser posted image . Ker imam med domačimi sama ognjena znamenja (trije strelci in štirje ovni, jaz pa rakuser posted image ), bi zdaj prav pasalo nekaj bolj umirjenega, saj tega pritiska ne zdržim večuser posted image .

MOJCA345, drži se, tudi zate bo prišel čas, ko boš postala srečka user posted image ! Te čisto razumem, smo kar vse, ki si močno želimo user posted image  na istem, nekaj časa polne optimizma, potem pa se kar naenkrat sesujemo. A glavno, da se poberemo!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil hmm -- 31.8.2007 10:38:08 >

(odgovor članu NATALI99)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj bo?
4.9.2007 11:47:05   
alynaty
Tudi jaz se pridružujem, ena ribica več (16.3.). Me prav zanima kakšen bo izid na forumu septembra. Se javim, če bom meduser posted image . Drugač pa tudi mi delamo že skoraj 1 leto, ta mesec prvič s klomifenom.

Vsem veliko user posted image , user posted image  ter user posted image user posted image
Alynaty

(odgovor članu hmm)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj bo?
5.9.2007 14:32:20   
mojca345
Jaz kočno dobila INTERNET ! user posted image

Jest si tok želim, da se mi zdi, da ga že kar čutim v trebuščku, čeprav to sploh ni možno realno, ampak vseeno. sem čisto zadeta. upam na user posted image

(odgovor članu alynaty)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?