|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zdravstvena izkaznica
30.8.2007 9:16:22   
Petjana
a mi lahko katera osveži spomin,kakšen je postopek  da dobimo  zdravstveno izkaznico.rojstni list smo že prejeli,kaj pa  zdaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zdravstvena izkaznica
30.8.2007 9:17:09   
Maxica
Ti bodo kar po pošti poslali, tebi ni treba nič urejat. Kakšen mesec dni po porodu mislim, da jo dobiš.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Petjana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zdravstvena izkaznica
30.8.2007 9:19:27   
*maja
Meni niso nikoli domov pošiljali sami od sebe, sem morala vedno sama vse uredit user posted image .

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
30.8.2007 9:23:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zdravstvena izkaznica
30.8.2007 9:48:55   
ana b
Ti ali mož neseta v službo v kadrovsko rojstni list in ti uredijo.
Tako je pri nas, smo ravno včeraj dobili potrdilo, ki začasno nadomešča kartico.
LP

(odgovor članu Petjana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zdravstvena izkaznica
30.8.2007 9:58:40   
ta.nja
IZVIRNO SPOROČILO: ana b

Ti ali mož neseta v službo v kadrovsko rojstni list in ti uredijo.
Tako je pri nas, smo ravno včeraj dobili potrdilo, ki začasno nadomešča kartico.
LP


Točno tako user posted image .

_____________________________

Anejko bejko

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zdravstvena izkaznica
30.8.2007 10:12:47   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: ana b

Ti ali mož neseta v službo v kadrovsko rojstni list in ti uredijo.
Tako je pri nas, smo ravno včeraj dobili potrdilo, ki začasno nadomešča kartico.
LP


Uf, točno ja, sem že pozabila, to je res treba narediti, se opravičujem.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zdravstvena izkaznica
30.8.2007 13:22:08   
guppy
Od koga prejmeš to potrdilo? V kadrovski ali od ZZZS?

Sprašujem, ker še vedno čakamo kartici za malčka, v četrtek pa že imamo prvi sistematski pregled pri pediatru.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zdravstvena izkaznica
30.8.2007 13:23:14   
Anonimen
Potrdilo dobiš na ZZZS.

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zdravstvena izkaznica
30.8.2007 13:27:54   
neisha80
jaz sem v službo nesla rojstni list od hčerke in sem čez kak mesec zdravstveno dobila po pošti.do takrat sem pa lahko z mojo kartico za njo urejala...v posvetovalnici pa to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zdravstvena izkaznica
30.8.2007 13:28:25   
baja*
Do 3 mesecev ne rabiš zdravstevne kartice za preglede; mi niti potrdila nismo rabli, veljala je kartica tistega starša, po katerem je zavarovan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zdravstvena izkaznica
30.8.2007 13:31:56   
siskamiska
Po tistem ko bo otrok zavarovan naj odnese rojstni list v službo. Oni morajo to odnesti na ZZZS. Tam tudi dobiš začasno potrdilo.

Guppy če še nista zavarovana pa baje prvi mesec zadostuje  tudi zdravstvena izkaznica od tistega starša po komer bo otrok zavarovan. Vsaj tako so meni rekli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zdravstvena izkaznica
30.8.2007 22:52:59   
guppy
Hvala punce,

rojstne liste sem že poslala v kadrovsko, pa nismo še ničesar prejeli. Upam, da bo šlo na mojo zdravstveno kartico, ker tudi od ZZZS še nisem prejela nikakršnega potrdila. A bi jih morala poklicati ali ga samodejno pošljejo?

Ali ima sploh smisel klicariti, če lahko vse s svojo kartico urejam?

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zdravstvena izkaznica
31.8.2007 8:43:29   
LINA31
Živjo guppy,
jaz delam v kadrovski in po mojem bi bilo kar fajn, da pokličeš, če še nič nisi dobila. Namreč to potrdilo izda ZZZS takoj, ko delodajalec oda prijavo družinskih članov, in ti jo mora delodajalec poslati na dom. Kartico pa potem direkotno od ZZZS-ja dobiš.
Je pa res, da pri nas je tolk enih papirjev, da je kar fajn, da se poleg rojsntih listov napiše, da želiš urediti zavarovanje za user posted image .

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zdravstvena izkaznica
31.8.2007 11:40:16   
guppy
LINA, hvala tudi tebi. Ko sem pošiljala rojstna lista po pošti sem dopisala, da ju pošiljam zaradi ureditve zdr. zavarovanja. Pa še vedno ni pošte...

Zdaj sem poslala mail, če so slučajno pozabili na nas in upam, da se kmalu uredi. Če ne, pa tako kot so punce rekle, bo šlo pa na mojo kartico.

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
31.8.2007 15:06:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?