|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj z otrokom prvič v kino?
16.9.2007 8:47:34   
CatJa
Razmišljam, da bi malega peljaljala v kino, pa me zanima, kdaj so vaši zdržali uro, uro in pol pri miru?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
16.9.2007 8:52:32   
Anonimen
Uf, to je pa po moje ful različno. Od moje sestre tamala je pri 3 letih, ko se je film začel, ko so laufali napisi in muzika, rekla: No, gremo zdaj domov in resno mislila. Smo pač šli.
Moj tamau pri 5 letih zdrži kakšne pol ure do uro.
Kakšni pa mogoče že pri treh zdržijo cel film. Če je zanimiv, seveda.
Po mojem je treba kar probat, nimaš kaj. Še najbolj vidiš po tem, koliko doma pred TV zdrži. Moj ne prav dolgo.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
16.9.2007 8:52:40   
Anonimen
Po moje da je bil tam okoli treh let pa pol. Če pa ti bo miroval uro in pol je pa bolj odvisno od filma oz. risanke. Pa saj ni panike, če bo štaliral, greš pač ven, pa je. Sam ne it Ratatuilla al kaj je že gledat, ker je zelo dolgočasen in dolg. zdaj bi ti svetovala recimo Divje valove, ta je pa v redu za tamale. AJa, moj je gledal, ko je šel prvič v kino en film sem že pozabila naslov, ni bil sinhorniziran, ampak ga jevseeno gledal od začetka do konca. Platno, pa zvok, pa to naredi svoje.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
16.9.2007 8:56:27   
CatJa
Doma ni problem, je sposoben 2x zapored gledat Pepelko, ki traja cca. eno uro, pa Nodija, vlaka Tomaža ipd.

Danes se začne Pikin festival, pa je v kinu Sreča na vrvici. Sej ne vem, bomo vidli.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
16.9.2007 8:57:25   
Anonimen
Danes se začne Pikin festival, pa je v kinu Sreča na vrvici. Sej ne vem, bomo vidli.


To pa mora iti gledat. tega naš gleda že dve leti, od začetka do konca, sploh ni panike. Kar pejta, lušn film.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
16.9.2007 8:57:25   
April
Moj je zadnjič doma gledal Piko Nogavičko na DVD-ju. In to sinhronizirano verzijo filma. Cel film je sedel pri miru in nepremično gledal. Risank se hitro naveliča. V Kino ga pa sigurno še ne bi peljaja, bomo še kakšne dve leti počakal.  Bi blo tam vse drugega preveč zanimivo kot film.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
16.9.2007 8:58:21   
Anonimen
No, Srečo na vrvici zna naš na pamet. To bi pri nas mogoče šlo skozi. Tudi pri treh letih ali koliko je zdaj tvoj star. Ker je res fleten film, eden boljših.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
16.9.2007 9:15:43   
Erdbeere
Mi smo bili pri dobrih 2-letih prvič, je gledala Garfilda 1...cel film bila pridna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
16.9.2007 9:25:04   
CatJa
Nič, gremo probat. Sem mu že razložla, da je tam tema, pa veliiiiiko platno, pa kokice user posted image  
Če ne, bomo pač zapustili prizorišče.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
16.9.2007 11:16:52   
karmy
to je zlo težko rečt kdaj bi šel lahko z otrokom v kino...jaz sem šla z svojim pr 4 letih, pa je bil kar ok... čeprav je bil že nestrpen zadnje minute k se mu ni več dalo sedet

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
16.9.2007 11:54:09   
nejcko
Naš bo star 6 let, pa še ni bil v kinu. Ja, vem, grozni starši ... al pa grozen otrokuser posted image . Doma ni panike, že kakšno leto gleda od začetka do konca Ledeno dobo, pa Avtomobile, pa tisti plesoči pingvini ga priklenejo z odprtimi usti za uro in pol, ampak v kino se ga pa še kar ne upamo peljati. Še kakšno lutkovno predstavo komaj zdrži čisto pri miru.
Ga bomo pa sigurno v kratkem peljali, ampak moram biti 1000%, da je dober in zanimiv film oz. risanka. Punce, priporočila prosimuser posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
16.9.2007 12:35:04   
CatJa
Torej, misija uspela. Prvo uro je bil čist pri miru, ko je videl eno punčko, da odhaja, je seveda tud on hotel oditi, pa sem ga prepričala, da bo filma kmal konc. Ko sem ga vprašala, kaj mu je bilo najbolj všeč, je rekel, da kokice user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
16.9.2007 21:22:29   
Anonimen
mopja je zdržala eno uro ko smo šli gledat avte stara je bla pa dobre 2 al pa rečmo dve pa pol. pol čez neki časa smo pli gledat živo mejo je pa zdržala 15 min. pol pa nismo več šli

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
17.9.2007 14:01:12   
sayuri
Mi tud še nismo šli v kino (star je 3 leta in 3 mesece). Me ne skrbi toliko ali bi zdržal ali ne. bolj me skrbi, kako bo sprejel vse te glasove, ki so v kinu tko na glas, da mene ušesa bolijo. Pa še bolj strahopetne sorte je. Pa tema.... uf... si moram prav bojni plan naredit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
17.9.2007 14:34:19   
Lenny
Do sedaj je bil v kinu le 1x, ko je imel slabih 5 let je šel gledat Šreka 3. Uspešno. Zdaj bi rad šel gledat pingvinčke. Bomo videli user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj z otrokom prvič v kino?
18.9.2007 13:58:44   
c7
Tudi mi se odpravljamo, ker tako družinsko še nismo bili. Stara sta 5 in 3,5, in tudi tamala pravi, da bo šla. Mene pa bolj zanima, ali je Ratatouille res tako zanič oz. dolgočasen? Smo imeli to v planu ta teden, pa potem drugi še Shrek 3. Povejte tisti, ki ste ga hodili gledat, ali se splača ali ne?

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?