|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   En ženski nasvet
14.9.2007 22:55:03   
Anonimen
Sem brala eno temo...user posted image  pa ravno bengalskega tigra nimam, ampak moja kolegica je po drugem porodu verjetno malo mlahavauser posted image user posted image user posted image  pa bi rada malo bolje čutila tistih 10+ centimetrov...user posted image
Na keglove vaje pozabljam, ko berem o njih, začnem hitro jih delat, drugače pa čisto pozabim. Pa pravite, da pomagajo tudi one kroglice...
No jst bi moji privoščila ene, pa jih je toliko...user posted image  Tiste, ki imate izkušnje, povejte, katere so najboljše, lahko mi tudi slikice prilepite iz une spletne trgovine, da bom vedla katere kupit.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: En ženski nasvet
14.9.2007 22:59:06   
Anonimen
Moja kolegica ki je že rodila ima tele in pravi da so vredu:

user posted image

Jaz jih mam tud pa so prevelike(pač še nisem rodila in imam močne mišice). Namen mam pa kupit tele:

user posted image (NI SLIKE)  

al pa tele:

user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: En ženski nasvet
14.9.2007 23:09:10   
Anonimen
a ma to res dela?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: En ženski nasvet
14.9.2007 23:11:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

a ma to res dela?user posted image


Kaj dela?user posted image

To nič ne dela, daš notr in če ne stiskaš mišic pade ven oz. zleze ven....to je vsa umetnostuser posted image .
Delaš pa ti sama. To je sam zato da ne pozabiš stiskat mišic.user posted image

Aja pa za v službo jih glih ni treba nosit, k...hm...k tko en cajt stiskaš...ja je pametno da maš moža kje blizuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: En ženski nasvet
15.9.2007 0:18:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

a ma to res dela?user posted image


Kaj dela?user posted image

To nič ne dela, daš notr in če ne stiskaš mišic pade ven oz. zleze ven....to je vsa umetnostuser posted image .
Delaš pa ti sama. To je sam zato da ne pozabiš stiskat mišic.user posted image

Aja pa za v službo jih glih ni treba nosit, k...hm...k tko en cajt stiskaš...ja je pametno da maš moža kje blizuuser posted image


Ja, saj to sem mislila, če švajsauser posted image user posted image user posted image user posted image  in pa če res pomaga okrepit mišice... Vidim, da oboje jauser posted image

hvala....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: En ženski nasvet
15.9.2007 3:44:12   
Anonimen
Ja-ja. Nikar se zdaj ne izgovarjaj na kolegico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: En ženski nasvet
15.9.2007 14:55:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Ja-ja. Nikar se zdaj ne izgovarjaj na kolegico.


malo prehitro si prebrala.... MOJA kolegica ... tista spodaj...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: En ženski nasvet
15.9.2007 17:46:16   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: En ženski nasvet
15.9.2007 17:48:08   
Anonimen
A pol ko te kroglice nekaj časa uporabljaš in učvrstiš mišice a je pol med osnosom kaj drugače? Ga ti bolj čutiš, ali moški čuti misšice? Ker si mislim nekaj kupit in me pač zanima.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: En ženski nasvet
15.9.2007 19:34:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A pol ko te kroglice nekaj časa uporabljaš in učvrstiš mišice a je pol med osnosom kaj drugače? Ga ti bolj čutiš, ali moški čuti misšice? Ker si mislim nekaj kupit in me pač zanima.


Ja ti ful bolj vse čutiš on pa tud. Sam nadzorovat se moreš navadit mišice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: En ženski nasvet
17.9.2007 8:52:39   
Anonimen
Koliko časa na dan pa moraš to nositi, da pomaga? Kakšno uro ali dve, al kako?
Te kroglice sem jaz že pred parimi leti dobila od bivšega tipa in so ful fajn, samo glupo mi je
skoz tisto not riniti. Aja pa če malo poskakuješ ful cinglajo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: En ženski nasvet
17.9.2007 8:54:19   
Anonimen
Ja sej moje tud cingljajouser posted image . Jaz jih nosim zvečer oz. ko sem doma. Pa k pucam stanovanje al pa kej tacga. V bistvu če sediš ti nič ne pomagajo. Morš hodituser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: En ženski nasvet
17.9.2007 12:55:17   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Ja-ja. Nikar se zdaj ne izgovarjaj na kolegico.


A je bla mal zgodna ura user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: En ženski nasvet
17.9.2007 12:57:57   
Anonimen
Sploh ne razumem namen telih kroglic user posted image user posted image user posted image .
A te to kej rajca al kaj?

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: En ženski nasvet
17.9.2007 13:10:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sploh ne razumem namen telih kroglic user posted image user posted image user posted image .
A te to kej rajca al kaj?



Niso narjene za rajcatuser posted image

Ampak ko jih daš not, začnejo lezt ven(ker so težke) in ti takrat stiskaš mišice(delaš v bistvu keglove vaje) da ne padejo ven. Lahko jih delaš tud brez kroglic, sam jaz pozabljam. Zato sem si jih pa kupila. In ne zato da me rajcajouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: En ženski nasvet
18.9.2007 12:45:46   
lila114
Ko sem prebrala vse to na tej strani, sem se začela zavedat, da sem ena izmed tistih, ki pozabljam.  Hvala punce, da ste me spomnileuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: En ženski nasvet
18.9.2007 13:09:10   
Anonimen
lila, hitro jih še ti naroči...user posted image

(odgovor članu lila114)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: En ženski nasvet
18.9.2007 13:11:25   
Njuškalo
Men so pa te kroglice jaooo..nekak mi ni.Sem pa ena tistih, ki ne pozablja, to pa resuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: En ženski nasvet
18.9.2007 17:29:45   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Aja pa če malo poskakuješ ful cinglajo.user posted image user posted image user posted image


To je fajn, da te mož hitreje najde. user posted image  user posted image  user posted image

Bom pa zdej, ko bom naokrog po svetu hodila, bolj pozorna na cinglanje. Do sedaj sem mislila, da ženskam kakšne zapestnice rožlajo. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: En ženski nasvet
18.9.2007 18:02:01   
bt08
user posted image user posted image user posted image  a to pol cingla!?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: En ženski nasvet
18.9.2007 21:23:29   
kajalin*
No js sm jih dans kupla,sm mela že neki časa namen,pa je kr neki,sm mislila,da bo kak boljši občutek,pa sploh ni.user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?