|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   darilo za 6rd
30.9.2007 21:01:00   
pal
Zanima me, kaj ste vi kupili 6 letnici za njen rojstni dan, ker mi že zmanjkuje idej. Želi si sicer kakšno igračo, a vem da bo to zanimivo samo kakšen dan. Z možem sva imela v planu rolerje, a pravi da si jih ne želi. Rada bi našla kompromis med njeno željo in uporabnostjo darila.
Hvala za ideje!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: darilo za 6rd
30.9.2007 21:56:33   
dalin
Pojdita skupaj v trgovino in naj si sama izbere kakšno uporabno stvar.Recimo:jopico,pulover,hlače,....
Če veš,da ji bo igrača samo en dan zanimiva,ji pa že prej doma razloži,da je boljše če kupita kakšen kos oblačila,ki si ga bo sama izbrala.
Tako jaz naredim in vedno kadar obleče,reče da je dobil za rojstni dan,pa še sam si je izbraluser posted image .
Sicer sem pa jaz mojima dvojčkoma letos kupila rolerje za roj.dan,ker sta si jih želelauser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu pal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: darilo za 6rd
30.9.2007 22:00:12   
Anonimen
A Baby Borna ali pa kaj podobnega ze ima? Jaz sem ga dobila pri 7-ih za novo leto in sem se ful igrala z njim ...

(odgovor članu dalin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: darilo za 6rd
1.10.2007 8:32:56   
nuala
Kja pa če jo kam povabiš; na lutke, v kino, kopališče, Gardaland,...
Pa potem na tortico ali pizzo.
Meni se ne zdi smiselno kupovat otroku darila, ki mu ne bo v veselje.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: darilo za 6rd
1.10.2007 9:35:14   
Anonimen
Jaz bi ji pa igračke kupila, pa kaj, če so za en dan. Kaj bolj poceni izberite. Naj bo to njen dan.

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: darilo za 6rd
1.10.2007 11:47:17   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz bi ji pa igračke kupila, pa kaj, če so za en dan. Kaj bolj poceni izberite. Naj bo to njen dan.


Tudi jaz.


_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?