|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FS Duo
21.8.2009 8:38:30   
Anonimen
Hej,

Imamo eno vprašanje za vas.

M mi zamuja, zadnja je bila 14.7., cikli so dolgi, hmmm čist različno... V ponedeljek zjutraj sem delala prvi test, ravno ta FS Duo, pokazala se je zelo rahla druga črtica (nisem jo videla samo jaz, tudi moj jo je videl), danes zjutraj spet ponovim isti test FS Duo in spet samo rahla črtica, nič kaj močnejša od ponedeljkove...A mislite, da se hormoni z menoj poigravajo in vplivajo na rezultat testa? Moram pa povedati, da sem zaradi svojih nerednih ciklov že velikokrat delala teste, tudi tega in res nikoli nisem imela izkušenj z lažno pozitivnim rezultatom..Vedno je pokazalo prav... Kaj menite?

Sicer se na gibam k temu, da bi še jutri zjutraj poskusila s CB, če pa slika ne bo jasna pa mi ne preostane nič drugega kot odvzem krvi...

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 21.8.2009 11:09:31 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: FS Dup
21.8.2009 9:03:07   
talika81
živjo!

jaz sem tud imela ta test, pa mi je pokazal prav, pa čeprav je bila tud samo rahla črtica ... potem pa sem probala tud CB, pa je bila tud rahla črtica.
probaj, pa boš vidla.

ker če user posted image  ne bi bilo, sploh ne bi bilo druge črtice. tako pa je mogoče, če imaš različno dolge cikluse, da še nimaš tolko hormona, da bi bila črtica bolj izrazita. kolko dni pa si imela najdaljši ciklus do sedaj?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: FS Dup
21.8.2009 9:23:00   
Anonimen
Talika, samo po 4 dneh pa bi se potem hormon tudi dovolj podvojil, da bi pokazal malo krepko črtico...

Dolžina cikla, običajno jo dobim tam nekje na 1 mesec približno, potem pa se zgodijo odstopanja največ 14.dni v plus...Če ne štejem pred leti, ko je prišla na vsake 4 mesece po 1x..

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: FS Dup
21.8.2009 9:36:15   
talika81
ni nujno, lahko da se pri tebi ne viša tako kot običajno.

tako da jaz bi na tvojem mestu ponovila jutri še 1x test.

na krvnega še vedno lahko greš v primeru, če ti npr. jutri CB tud pokaže rahlo črtico. ampak če ti bo tudi CB pokazal rahlo user posted image , potem mislim, da je to to.

bodi optimistična in nikakor ne mislit, da to ni to. imej vedno upanje do zadnjega, pa boš videla, da boš nagrajena.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: FS Dup
21.8.2009 10:09:48   
Anonimen
Hvala za vzpodbudne besede...Ampak slaba izkušnja v meni zbuja strah...

Očitno bom res morala še počakat na jutrišnji dan in test ponoviti

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: FS Dup
21.8.2009 10:19:47   
talika81
dobro vem, kako se počutiš. ker sem se jaz isto, ko sem prvič po več kot 2 letih zagledala user posted image . se pol kr enostavno bojiš, da to ni to in da bo vsak čas prišla user posted image . ampak pri meni na srečo ni prišla, prišli so nosečniški znaki. na žalost se pri meni potem user posted image  ni dobro iztekla, saj sem morala na abrazijo.

tebi pa želim, in to zelo zelo, da bi vendarle bila srečka user posted image  in da bi bila tvoja user posted image  uspešna do konca.

drži se, draga moja ... in sporoči, kaj in kako, da ti bomo lahko čestitale ... user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: FS Duo
21.8.2009 11:31:44   
Anonimen
Talika bom...

Nosečniški znaki, hmm včasih imam občutek da mi bo joške razneslo, paše mi kislo, pa full pogosto hodim lulat....ampak test pa ne pokaže tiste taprave črtice ;)...Sporočim jutri kako bo

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: FS Duo
21.8.2009 11:38:20   
zebra
Joj fs  duo...kaj naj ti rečem...že eno leto se trudiva in vsak drugi mesec mi en dan pred m ali pa če mi m zamuja pokaže fs duo vedno črtico, ki se tskoj obarva...ko urin leze po palčki gor se kar nariše....ampak jaz še vedno nisem user posted image  tako da po moje so ti testi za reklamirat...user posted image

upam zate da pa si srečka user posted image  

Sem tolk žalostna ker je tri dni nazaj bila črtica na fs duo...pa sem dva naredila močna...pa sem mislila končno...pa je naslednji dan prišla user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil zebra -- 21.8.2009 11:40:19 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: FS Duo
21.8.2009 12:09:02   
talika81
ja, ti sporoči. do jutri pa močno, močno držim pesti, da bi bila črtica bolj močna. user posted image   user posted image

user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu zebra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: FS Duo
21.8.2009 13:12:45   
Anonimen
Punci hvala.

Zebra, jaz ta test že skozi delam pa mi ni nikoli kazal lažnih črtic, tudi ko sem bila nosečka sem ga delala in je pokazal črtico, CB pa še samo potrdil, ko pa nič ni bilo, pa tudi črtic ni bilo...Nazadnje sem ga delala pred dobrim mesecem pa nisem bila nosečka in tudi črtice ni bilo...Zato mi je res vse skupaj čudno, zakaj pa zdaj?

Kar pa se tiče obarvanja črtice, meni se ne obarva takoj, ampak bolj proti koncu

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: FS Duo
21.8.2009 14:03:18   
lana38
Meni nikoli noben test ni kazal druge črtice, če nisem bila user posted image . Delala pa sem BC mini n FS duo. Ko sem bila user posted image , pa so tudi črtice bile tam, kjer morajo biti.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: FS Duo
21.8.2009 16:36:35   
zebra
Jaz sem vprašala mojo g. pa je rekla, da se pred menstruacijo običajno neki drug hormon - ne vem več ktir, poviša in ostane povišan nekje do 3 dne m....in da je možno, da vsi drugi testi razen cb nannj reagirajo - zato so črtice lažne...user posted image user posted image

Sem pa zastavila vprašanje tudi pušenjaku...pa še ni odgovora...vam kopiram odgovor ko bo...

Pa vso srečo...da bodo pri vseh vas črtice  pomenile tudi user posted image  

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: FS Duo
21.8.2009 17:00:57   
Anonimen
Zebra super, čakam na odgovor...

No kot sem že dejala, CB bo delan jutri, če ga po čudežu kje dobim, sem že 3 lekarne dala skozi pa ga nimajouser posted image

(odgovor članu zebra)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: FS Duo
21.8.2009 23:10:31   
katra55
Tudi meni je FS duo pokazal rahlo črtico, pa nisem bila noseča. Jaz se najbolj zanesem na CB.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: FS Duo
21.8.2009 23:11:29   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zebra super, čakam na odgovor...

No kot sem že dejala, CB bo delan jutri, če ga po čudežu kje dobim, sem že 3 lekarne dala skozi pa ga nimajouser posted image


V DM-u ga imajo pa v Mullerju tudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: FS Duo
21.8.2009 23:14:52   
Anonimen
Sem ga dobila v eni lekarni, v dm jih niso imeli..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: FS Duo
21.8.2009 23:18:35   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sem ga dobila v eni lekarni, v dm jih niso imeli..

Super, držim pesti da bo+user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: FS Duo
22.8.2009 8:41:16   
Anonimen
Hvala...

Ampak nič ne bo, očitno je tudi FS pri meni prvič v življenju zatajil, saj je CB pokazal minus...Nisem preveč žalostna, ker sem se nekako pripravila na tole oz nisem kaj preveč upala....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: FS Duo
22.8.2009 10:06:51   
isabeaux
Anonimna...user posted image user posted image user posted image ti pa povem, da jaz fs duo ta sploh več ne kupujem, ker mi ni nikoli prav pokazal...prevečkrat sem se veselila, pa je vseeno prišla user posted image  tako da punce če je le možno si nabavte cb, ali pa kir drug test....

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: FS Duo
22.8.2009 10:34:52   
talika81
jaz sem imela dobro izkušnjo s FS duo. če ni bilo user posted image , mi noben test ni pokazal, da sem user posted image , ampak je bil očitni -.

ko pa sem bila user posted image , pa so mi vsi testi isto pokazali.

anonimna, user posted image . upam, da vama naslednjič pokaaže test en velik user posted image .


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: FS Duo
22.8.2009 14:46:24   
Anonimen
Glejte, tudi pri meni je fs duo že večkrat pokazal očiten plus - črtica se je pokazala takoj, ko je lezel urin gor in tudi ostala zelo dobro vidna  še naslednji dan na testu. Ta mesec pa sem naredila 3 pakete teh testov - delala sem jih zjutraj in zvečer tri dni. En dan pred m:  zjutraj + zvečer +, naslednji dan ko bi naj prišla m enako zjutraj +, zvečer +, in naslednji dan zjutraj +, potem pa se je vsipala user posted image  popoldan...valjda da sem najprej bila ziher da sem user posted image  ampak očitno nisem...in sedaj že 4 . dan ful lije z mene...pa sem šla ko sem vas brala , sem si rekla zdaj pa grem test nardit, ker bo itak - ker je m...in glej ga zlomka +...punce kako je pa to možno, da imam sedaj + na fs duo?????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu talika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: FS Duo
22.8.2009 15:49:37   
Anonimen
Punce hvala.

Anonimna, zebra je ravno o tem govorila, nekaj prispevkov gor..

Talika, saj pravim, nisem imela nikoli slabe izkušnje s tem testom, vedno kazal prav, zdaj pa je prvič zatajil...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: FS Duo
22.8.2009 16:18:12   
Bety11
Naredite krvni test za ßhcg in boste vedele na čem ste.....

Če vam vsak mesec urin obarva noečniški test in dobite redno M, pa še naredite krvni test, ki pokaže negativno, potem je stvar resna in se napotite k zdravniku TAKOJ, da prekontrolira hormone.....

Da ne razlagam zakaj in kako, ker je predolgo, enostavno vam to svetujem, če hočete pravočasno ukrepati!

Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: FS Duo
22.8.2009 19:10:47   
Anonimen
Betty, jaz imam napotnice za pregled hormonov, ampak čakam na Muser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?