|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pisateljica za otroke Polonca Kovač
10.10.2007 12:33:29   
Anonimen
Pozna kdo to pisateljico otroških zgodb oziroma njena dela?

Jaz si sicer ponavadi načrno zapomnim le tiste, ki so ful bedni, da naslednjič njihovih knjig ne jemljem več, ampak njeno ime sem za narčtno zapomnila. Ker imava trenutno res eno fajn njeno knjigico, Ptičje leto.

A jo kdo pozna, a so vse njene knjigice tako fajn? Se mi splača v knjžnici brskat?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Polonca Kovač
10.10.2007 12:34:26   
Anonimen
Hja, tega pa ne vem. Najbolje, da kar pogledaš v knjižnici.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Polonca Kovač
10.10.2007 12:35:16   
Anonimen
Ja, bom, pa ti tudi daj, ta Ptičje leto je res fletna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Polonca Kovač
10.10.2007 12:35:55   
Anonimen
http://dogaja.se/opis/polonca_kovac/7396

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Polonca Kovač
10.10.2007 12:40:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ja, bom, pa ti tudi daj, ta Ptičje leto je res fletna.


Naš jih iz vrtca nosi, Malček ralček, pa to, saj veš. Pa danes so začeli s tečajem rolanja. In itak, da jih nismo imeli s sabo, ker je šel tastar včeraj ponjga, so pa šele včeraj dale ven obvestilo, gospod pa tega ne berejo, bog ne daj.  In prideva tja, mali pa krokodilje solze, ko je zagledal, da imajo drugi rolerje. Sem jih šla hitr iskat pa pol na šiht.

Oprostite, ker sem malo prdnila po temi. Ne bom več.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Polonca Kovač
10.10.2007 12:42:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Naš jih iz vrtca nosi, Malček ralček, pa to, saj veš. Pa danes so začeli s tečajem rolanja. In itak, da jih nismo imeli s sabo, ker je šel tastar včeraj ponjga, so pa šele včeraj dale ven obvestilo, gospod pa tega ne berejo, bog ne daj.  In prideva tja, mali pa krokodilje solze, ko je zagledal, da imajo drugi rolerje. Sem jih šla hitr iskat pa pol na šiht.

Oprostite, ker sem malo prdnila po temi. Ne bom več.


user posted image user posted image user posted image  (na tisto "prdnila"), drugače pa midva prebereva vsak veče po dve knjigici, ampak tanki, seveda. Kako debele knjige pa nosijo iz vrtca?

Aja, ja, rolerje pa normalno, da si šla iskat, jaz bi jih tudi šla. Itak. Pa za dedca tudi itak, ja, taki so.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pisateljica za otroke Polonca Kovač
10.10.2007 12:44:11   
Una
O krokodilih, putkah in miselnih igrah, Težave in sporočila psička Pafija in Klepetava želva so meni najbolj znane.

_____________________________

LP, Una

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pisateljica za otroke Polonca Kovač
10.10.2007 12:47:57   
Anonimen
U, Una, a potem jih še nekaj, super, sem prav vesela in me zanima, če so vse tako fajn.

(odgovor članu Una)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Polonca Kovač
10.10.2007 12:48:53   
Metuljček Cekinček
Obstaja "zlo fletna" zbirka zgodbic z naslovom Zverinice od A do Ž, v kateri so samo zgodbice Polonce Kovač (mislim, da je v knjigi 5 ali 6 njenih zgodbic).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Polonca Kovač
10.10.2007 12:52:55   
Anonimen
Aja? U, tudi fino, hvala.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Polonca Kovač
10.10.2007 13:18:03   
Miss Piggy
Poglej na Cobissu, katere knjigice dotične pisateljice imajo v vaši knjižnici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Polonca Kovač
10.10.2007 15:16:23   
dulcinea
Polonca Kovač piše živalske zgodbe (v njih nastopajo živali). Meni so vse njene knjige zelo všeč.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pisateljica za otroke Polonca Kovač
10.10.2007 22:41:01   
frutka_
Jaz sem rada brala njene knjge, ko sem bla mlajša. 5 kužkov išče pravega je tudi njena, se mi zdi. Pripoveduje o malih jazbečarjih, ki jih pošljejo v svet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pisateljica za otroke Polonca Kovač
10.10.2007 23:00:34   
Anonimen
Ja, jaz sem ravno dobro prebrala tiste Zverinice od A do Ž in sem se ob tem res izdatno zabavala. Zelo je duhovita! Je pa res, da ni za zelo majhne otroke.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?