|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 8:20:13   
Neža81
Drage babike!

Po 6 dneh zamujanja M:hudicek: in pozitivnem romed testu, se je danes zjutraj pojavila packa:hudicek:. Ne morem verjet, da se to lahko dogaja. Testom sploh ne verjamem več!! M:hudicek: mi je pokvarila vse praznike. Cel dopoldan sem že v solzah in še zdaj ne morem vejeti, da nisem :nosecka:. Pa tako sem bila vesela.

:((:((:((:((:((:((:((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 8:25:57   
sa
Ne jokaj Nezika,sej bo pa drug mesec boljs
...ti,ti grda :hudicek:M...:grrr:

ti pa cimmanj zdaj na to studiri cimvec:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:pa bos vidla da bo,ne bit zalostna:rozica::rozica::rozica:drzim pesti da vama kmalu rata,lp:angel:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 8:42:02   
Bety
Neža!!!!!! Kje si???

Ne biti žalostna, ker si noseča...SI...samo imaš težave, ki se lahko končajo z M...Zaradi bolezni, ki si jo prebolevala, si imela O malo kasneje in prav tako to oploditve je prišlo kasneje...takrat se pikica težko obdrži....možno pa je, da so ta zdravila vplivala na razvoj ploda in potem narava odpravi sama nepravilnosti...ampak, to ni za obupat...

DOBILA SI POTRDILO, DA LAHKO OSTANEŠ NOSEČA IN SAMO SE PRIPRAVI NA VESELI DECEMBER...

Jaz poznam te tvoje občutke in vse to sem preživljala prejšnji mesec...dobro je to, da se boš sčistila brez abrazija in ni potrebno delati pavze...

Neža, ne obupat....dr.Pušenjak pravi, da se to zgodi vsaki ženski najmanj 4x na leto, samo da tega sploh ne ve... moraš biti močna za novo pikico...nova ovulacija je že čez 10 - 14 dni... pripravi se ...

Jaz pijem matični mleček(v lekarni dobiš kot Gele Royal), pa med ližem čez cel dan...
:muca::muca::muca::muca::muca::muca::muca::muca::muca:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 10:07:55   
Teni_
Joj, mi je full hudo za tebe. Bomo držali pesti na nogah in rokah, da ti naslednji mesec uspe.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 10:13:05   
cmokec
Draga prijateljica, vem, da ti je hudo in mislim, da moje pismo ne bo kaj dosti spremenilo. Tudi jaz sem bila že velikokrat na tvojem mestu. Pa ti lahko povem, da žalost popusti, da je želja po otročku tako velika, da te vleče naprej, iz meseca v mesec, tudi z nasmejanim obrazom.

Mislim nate, nisi sama. Tukaj nas je veliko takih kot si ti. Veliko takih, ki bomo kmalu srečke nosečke, samo da tega še ne vemo.

:angel::angel: in :pujs: da ti čimhitreje uspe,

cmokec

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 10:21:45   
Anitka
NEŽA drži se in ne obupaj. Izjoči se, da ti bo vsaj malo lažje, potem pa z dvignjeno glavo naprej.:miska::miska::miska::miska::miska::miska::rozica::rozica::rozica::rozica:

Anitka:metulj:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 10:32:54   
Vrtnica1
Nežika, hudo je to, kar se ti je zgodilo. Meni se je to v tem letu zgodilo najmanj 3x, sem skoraj že čisto obupala. Tudi do 10 dni je zamujala M in test je bil pozitiven, potem je pa prišla. Ne vem, zakaj se to dogaja in ni prijetno, ampak treba je gledati pozitivno. Jaz sem si rekla, da so to samo priprave na to, da bo slej ko prej uspelo :)
Boš videla, da bo.
Enega

:angel: zate, da bo uspelo.
Lp, V. :rozica:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 12:16:26   
eva1
Joj, Neža, ful mi je hudo zate:(, ker vem kaj prestajaš!!! No boš videla, da bo tudi pri tebi kmalu posijal sonček!
Kot pa sem že neštetokrat napisala, je meni tudi Romed test pokazal dve ful, lepo vidni:roza:, sem se že res veselila, vsem povadala, potem pa sem šla na vzem krvi za bhcg in je bil neg, potem pa je prišla:hudicek:. Tako da kljub pozitivnem test,100% nisem bila noseča in zato vsem odsvetujem uporabo teh testov, ker so res nezanesljivi(vredni svojega dnara)!!!!
Ne obupaj,naj ti :angel::angel::angel: pomagajo!
Lp, Eva 25t in :duda: :modri:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 12:24:45   
Teya
Neža.....full mi je žal, da se ti je to zgodilo....sočustvujem s tabo.....
rada bi te spomnila na en moj odgovor že čas nazaj, ko si še čakala na rezultate....povedala sem ti, da so mene, ko sem "čakala" na abrazijo, dohtarji spraševali, če sem bila kaj bolna v tem mesecu, ko sem zanosila...saj se zaradi tega lahko zgodi odmrtje ploda....in, konec koncu, je prav tako...saj narava poskrbi, da se plodek, ki nima dobrih pogojev za rast in pravilno razvijanje, ne obdrži...tolaži se s tem, da je bolje tako (čeprav vem, da je zeeeeeeeelo težko)....in da boš lahko drug mesec ,zdrava, nudila svojemu 9nebesa bolj prijetno in bolj zdravo zatočišče....
drži se in kar brez omejitev se nam potoži!

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 14:23:43   
lol
Draga Neža81
Čisto možno je,da si noseča pa da si dobila M.jaz sem bila že 3 mesece pa sem še zmeraj mela M.upam da sem te malo potolažila.vseeno pejdi do g.


LP lol:rozica:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
5.12.2004 14:38:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Neža81)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 16:25:16   
baby23
Neža81: jaz pa še vseeno mislim da je velika možnost da si vseeno noseča. Tudi jaz sem dobila M, ki pa je trajala le dva dni, nato pa 4 dni rjav izcedek. Ko sem se že končno sprijaznila da ne bo ta mesec nič z bebico, so me začele bolet prsi (na drugačen način kot prej), kolobarji so se povečai in drugače obarvali, dobila sem nek gost bel izcedek iz nožnice, občasno pa mi je tudi slabo. In še nekaj neverjetnega se je zgodilo: hrana se mi je uprla; MENI!!, to zame ni normalno. :)- Aja, pa žile na prsih so mi ful izstopile. Meni je enkrat Romed test pokazal črtico, nato pa nič več.
Neži, držim pesti zate, če ni tokrat, bo pa sigurno v naslednji rundi! Drži se!!:rozica::rozica:

Lol: a mi lahko prosim malo bolj opišeš tvoje znake nosečnosti in M ki si jo dobivala kar tri mesece. Hvala.

Lp

Baby23

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 16:58:40   
Maša26
Neža zelo te razumem. Sedajle ko sem prišla do interneta sem si mislila, zdajle moram pa najprej Neži čestitat in zaželet srečo in potem tole. Sem ti že napisala, da je tudi meni Romed pokazal črtico pa ni bilo nič, tako da nisi edina..

Saj ne vem, kaj naj rečem. Jaz sem tudi ta mesec mislila, da bo, pa že čutim prihajajočo M.

Ne vem, zakaj se moramo ene toliko sekirat..

Poskusi se potolažiti, da še ni bil pravi čas. Vem pa, da je toliko težje, ker sta že praznovala..

Enga :angel: za srečo, mogoče imaš pa res samo krvavitev, ki ni M.

:miska::miska:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 19:04:04   
Natka1
Neža,

če se prav spomnim sva midve isti dan delali test Romed, pri obeh se je pojavila druga črtica.

Tudi jaz sem podobno kot ti, žalostna :((:(( .

Danes zgodaj zjutraj me je obiskala M :hudicek: . Saj ne vem kaj naj rečem. Včeraj sem rekla, da bom ravno danes naredila CB, ker ga imam doma, pa me je M :hudicek: prehitela. Jaz se tolažim s tem, da bo morda naslednji mesec bolje. AMpak gotovo je, ROMED TESTOV NE UPORABLJAM VEČ.

Ob tem mislim, da se lahko skupaj tolaživa, da je vse to za nekaj tudi dobro. Veliko sreče ti želim v naslednjem mesecu dni.

Natka

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 19:12:57   
baguSka
Neža in Natka!
Hudo mi je za vaju, ampak ne vem zakaj jst še kr mau upam za vaju da to le ni prava M. Če pa je, vama pa želim čimveč uspeha v naslednjem mesecu. Takrat vama bo zagotovo uspelo!!
Jaz pa vaju v še vedno zoprnem čakanju lepo pozdravljam in za vaju držim :miska:.
Tadeja.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 19:14:54   
baguSka
Aja moram priznat, da sm zdej kr mau slabe volje in mam še manj upanja zase, sej sm bla 100%, da vam je uspelo!
No vidve vsaj že vesta, ene pa še vedno čakamo kaj bo oz. kaj je.
Poljubčki,
Tadeja.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Žalost ..... Žalost
5.12.2004 19:21:35   
spella
:(( Sočustvujem s tabo. Saj veš, da ZA VSAKIM DEŽJEM POSIJE SONCE.

Žal je življenje tako kruto, da nam ne mora prizanesti z nesrečo. Vsak mora nekaj hudega pretrpet, da potem končno po dolgem času pride nekaj res lepega. Tako bo tudi pri tebi. Nč skrbet. Nekoga življenje preizkuša na enem področju, drugega na drugem. Ampak uspelo ti bo, samo verjeti moraš v to. Mogoče pa je ta preizkušnja prišla zato, ker so ti kmalu namenjeni dvojčki, trojčki... Pol pa spet ne boš vedla kako naprej;););)

Vse ti bomo stale ob strani, ko boš srečna in žalostna. Zdej pa kar redno veselo na delo, da boš čim prej:nosecka:.;).

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Žalost ..... Žalost
6.12.2004 7:00:14   
VITA74
Izjokaj žalost in potem tako kot je rekla Neva z dvignjeno glavo naprej...
Boš videla VSEM nam bo uspelo!
Lp :rozica:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Žalost ..... Žalost
6.12.2004 7:28:20   
Sugy
Neža!

Nočem ti vzbujat lažnega upanja, ampak kaj pa če to ni tista prava M ? Veliko punc je že pisalo, da imajo M kljub nosečnosti.

Če pa je to to, pa iskreno sočustvujem s teboj, vem kako si si želela pikice in kako srečna si bil ob +. Tudi zate bo še sreča!!

LP :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Žalost ..... Žalost
6.12.2004 7:54:25   
simonas
Neza81... Mislim, da so te že punce dovolj poskušale potolažit, tako da ne vem prav kaj bi še drugega rekla, le to, da držim :miska::miska::miska:, da bo naslednji mesec boljše tako zate, kot zame kot za vse ostale, ki si želijo majhno pikico pod srčkom...

Simona

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Žalost ..... Žalost
6.12.2004 8:07:56   
pupika
Neža81, če bi te lahko bi te potolažila, pa ne vem, kaj naj ti napišem, ker sem mislila, da tebi je pa uspelo, pa sem bila vesela zate. Še včeraj ko sem zagledala mojo :hudicek:,so se mi solze ulile, pa sem se potolažila z mislijo, da ostalim puncam pa je uspelo. Potem pa danes zjutraj preberem tole. Neža jaz s tabo :((:((:((.

Tale december nas je pa letos res zafrknil. Najprej so se nam pokazali pozitivni testi, nato pa M. To res ni več fer.

Neža, jaz srčno upam, da si kljub M, še vedno srečka, in da tole, kar si dobila ni prava M.

Jaz zase nimam več upanja. Držim pesti zate in za bagusko.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Žalost ..... Žalost
6.12.2004 9:41:16   
baguSka
Hvala ti pupika!!
Tud jst še vedno držim pesti za vse vas, pa tud če ste dobile M, ker še vedno upam da ni taprava..
Želim si da bi vse čimprej zvedle veselo novičko in bile najbl srečne na tem svetu!!!!!
RADA VAS MAM VSE!
p.s.:še vedno čakam..
Lep dan,
Tadeja.

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Žalost ..... Žalost
6.12.2004 10:26:32   
baguSka
Ups! NEČAKAM!

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Žalost ..... Žalost
6.12.2004 10:29:27   
pupika
Baguska držim pesti zate in poročaj kako bo kaj stanje v prihodnjih dneh.

Zate :rozica: in :pujs: za :roza::modri:

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Žalost ..... Žalost
6.12.2004 10:32:24   
baguSka
Bom bom! Zaenkrat ni še kar nč novega.
Hvala za :rozica: in :pujs:, tebi pa želim čimveč :sloncek:!!

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?