|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čaj in dojenje
10.10.2007 10:24:53   
Pinkyca
Vsi me sekirajo zakaj mojemu zdaj 3m ne dodajam nič čaja med obroki. Dojiva se polno na 3 ure in ne vidim potrebe po čaju. Včasih mu ga ponudim pa se ne zanima kaj dosti zanj. Kakšen čaj pride v poštev - če je sploh potreben?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čaj in dojenje
10.10.2007 10:31:54   
kjava
Sej tud meni pametujejo, pa ji tud ne dajem, ker ni potrebe. Samo, če me dlje ni doma, jo malo potolažijo s čajem. Dajo ji pa kar unga lumpijevega, ki je v bistvu bebe čaj.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čaj in dojenje
10.10.2007 10:35:04   
kjava
Aja, pa še to- še poleti v najhujši vročini ji nisem dajala čaja, ampak se je kar z mojim mlekom odžejala.

Eni dajejo preveč čaja, pa potem to otroku kar zadostuje, da manj mleka popije in se posledično slabo redi.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čaj in dojenje
10.10.2007 10:50:04   
Naja30
Dokler polno dojiš, ni treba nobene tekočine dodajat. Itak se napije in naje od mleka.
Ti kar delaj kot delaš.user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
10.10.2007 11:12:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čaj in dojenje
10.10.2007 11:38:51   
koala
Če je tvoj otrok zadovoljen brez čaja, potem ga ne potrebuje.
poslušaj sebe in svojega otroka, pa bo najbolje za vaju.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čaj in dojenje
10.10.2007 11:47:05   
birdy
Če je tvoj otrok zadovoljen brez čaja, potem ga ne potrebuje.
poslušaj sebe in svojega otroka, pa bo najbolje za vaju


Točno tako. Če ga noče, ga ne potrebuje.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čaj in dojenje
10.10.2007 12:01:16   
sončnica13
Ti jim kar povej, da dobi dovolj tekočine pri tebi. Mene so( tašča) tud ves čas sekiral zarad tega, saj si mu očitno ponudila in, če mu ni do čaja ga res ni potrebno silit. Take stvari me pa res razp....user posted image , pa ja jest sn mu pri teh mesecih že to, pa ono dajala,......ja pa kaj. Jaz ga pa pri skoraj 14-ih mesecih še vedno dojim in jih tud vsevečkrat slišim na ta račun, pa kdaj mislim končat s tem in take, sem eni zanič rekla, da če mu ona ne bi dala za jest, če bi jo prosil-naš je še vedno čist navdušen nad dojenjem in ga res nočem nekaj na silo odstavit.
Ti se kar lepo po user posted image ravnaj, on ti bo najbolje znal povedat kaj potrebuje.

Lp 

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čaj in dojenje
10.10.2007 12:54:02   
Anonimen
hčerka se je rodila konec aprila in sem jo dojila 20 mescev. Prvih 6 ni pila ne čaja ne vode ničesar, pa smo živeli na temperaturi okrog 40 stopinj Celzija.... otrok dobi vse z mlekom, tako "pijačo" kot "hrano".

Nič panike.

(odgovor članu sončnica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čaj in dojenje
10.10.2007 20:40:00   
butt3rfly
jst sm pa brala v eni knjigi, k jo je napisala ena patronažna sestra, da tud dojenčki, k so polno dojeni, potrebujejo dodatno količino za odžejat. ko bi nam lahka dojenčki sami povedali, kdaj in koliko so žejni, bi bli zelo pretreseni, da jih puščamo nevede v hudi žeji. jst sm mojega sprva samo dojila in pogosto mi je po podoju jokal. pol sm mu pa še mal čaja ponudila in je blo zelo pogosto vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Katero ime za deklico?
xsandrax

Katero izmed naštetih vam je najbolj všeč? Hvala :)

Hana (53%)

Lina (26%)

Taja (21%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!