|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako reagirate?
8.10.2007 12:36:59   
Tanayya29
No,naj vam opišem mojo situacijo...sem jezna ,kotuser posted image user posted image .
Prejle greva na sprehod z mojo psičko.Seveda,jaz jo imam vedno na povodcu,pa vidim da prihaja en mož z psico,seveda brez povodcauser posted image .Moja začne lajat,jaz pa gledam kam bi se obrnla,ker sem že vidla,da psica teče proti naši...
in seveda ,sledi fajt,moja na povodcu,druga brez povodca,jaz v zadnjem mesecu nosečnosti,mi ni prišlo nč druzga na pamet,kot da bi vpilauser posted image ...
pride un lastnik,jih končno sprav narazen,jaz sem se kr tresla...mal od strahu mal od jeze...
in on men,,ja ,bo treba psa vzgojit,da kao njegova nobenga ne napade....pa dobr človk!Jst mam psa na povodcu!Sj nism bla tih in sm rekla,da ga bom prjavla,ker nima psa na povodcu....mislm,kaj se pa gre,dec zmešan!
Priznam moja AJA,ni ravno angelček,jo pa imam vedno na povodcu.Ima pač slabe izkušnje..že 2x jo je napadla nemška ovčarkauser posted image ,in pač se tako brani..pomoje.

Sem pa jezna na lastnike,ki potem tako očitajo,sami pa tudi tok niso,da bi imeli psa na povodcu!!!!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako reagirate?
8.10.2007 12:59:58   
srki
Kakor jaz vem, morajo vsi imeti pse na povodcih. Kako pa naj bi tvoja psička vedela, da se je tista druga hotela npr. samo igrat, sploh, če je bila že dvakrat napadena.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako reagirate?
8.10.2007 13:03:19   
Anonimen
Jaz mam tud moja dva vedno na povodcu, razen če gremo nekam, kjer smo sami in ju lahko spustim. Sta bila že dvakrat napadena in se od takrat raje vnaprej usajata, ker je napad pač najboljša obramba. No, sej ni tako hudo, kot se bere, ampak se pa hitro počutita ogrožene, zlasti od spuščenih in predvsem večjih psov.
In da si tale stric drzne tebi rečt, da moraš psa vzgojit? V prvi vrsti bi bil potreben vzgoje on.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako reagirate?
8.10.2007 14:40:06   
Tanayya29
no,pa npr.zadnjič sem eni rekla,a lahko primete psa...pa ona men nazaj..ja,sj ne bo nič naredu.Pa sem ji rekla,vaša ne,bo pa moja.In,pol ona men,kaj ga pa pol vozte na sprehod?user posted image user posted image
Sj tiho nisem ostala,mi je pa prav neumno zgubljat živce za tak folk,kaj pa jim je.Pol na konc bom pa še jst kriva,ker imam psa na povodcu...najhuje pa je,ker živalca uboga ni nič kriva....

Jaz tudi spustim mojo na travniku,kjer ni nobenega,na cesti mi pa na misel ne pride.!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako reagirate?
8.10.2007 15:01:40   
Anonimen
Jah, zadnje case se pogosto dogaja, da moram pse podit stran od Lune. Jaz ze prej fajn primem Luno ali pa se s fantom postaviva tako, da pes (spuscen) cimtezje pride do nje in sva vedno ready, da jo povleceva stran.

Samo je pa Luna npr. ista tecnoba, ko je odvezana in hodi izzivat pse na vrvici. Itak je spuscena samo, kadar se igra s kakim POZNANIM psom (oz. ali je to bostonc Buddy ali pa beagli), drugace je tko ne spuscam. Vceraj sem jo ze lovila po Tivoliju (no, sem jo bolj cakala in upala, da ne bo kak otrok zraven nje krical in jo izzival, ker se jih boji in seveda obramba - napad).

Sicer pa neodgovornim lastnikom povem, kar jim gre. No, zadnjic mi je tako en grozil, da me bo "dvakrat okol kepe, pa bom potem samo sebe pobirala", ko sem mu rekla, da bi lahko pobral drek za svojim psom. user posted image  Ma sem bila tisti moment tako jezna, da bi ga najraj prijavila Policiji, samo k itak ne bi nihce nic naredil; rekla pa mu tudi potem nic nisem, da mi res kaj psiho ne naredi. Imel je pa enega psa tipa bull, najbrz za dvigovanje ega user posted image  In so kupi drekov po majhni zelenici pred hisami user posted image  

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako reagirate?
8.10.2007 15:09:48   
honey
Mi imamo našega večjega psa vedno na povodcu, ker je pač zoprn in bi napadel vsakega psa, ki pride mimo. Pa ni ravno majhen, je prej velik kot tele user posted image . Malega psa pa peljemo vedno na sprehod brez povodca, ker je pač ubogljiv in gre pač mimo njega lahko ne vem kdo, pa ne bo šmerglal pet posto, če mu tako ukažeš. Če ga pa napade drug pes, se pa normalno da brani. Res pa je, da jaz tudi popiuser posted image , če ima kdo spuščenega psa in plani v našega tavelikega (pa tudi v malega, normalno), ker je problem, ker ima pes 35 kg in močan ko bik, tako da ga je zelo zelo težko obdržat. Jaz sem mnenja, da če veš, da je pes tako zelo ubogljiv, da te uboga na vsako besedo in da ne šlivi drugih psov oz. da ne rine v njih, ga imaš lahko spuščenega, drugače pa obvezno na povodcu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako reagirate?
8.10.2007 15:18:26   
Anonimen
Jaz ima mojo Mišo več ali manj spuščeno, ker ona se najmanj na 50 metrov izogne vsakemu psu in tudi otroku. Ne vem, se mi zdi glede na to, da je veliko psov spuščenih, to tudi nekako bolj varno, da ko vidi, da se ji približuje pes, lahko spizdi, ker hitra pa je, hitra.user posted image  Če jo imam na povodcu, pa vedno šavsne, če jo hoče kdo vohat (pes), on me je vedno strah, kaj če bo potem tisti pes šavsnil nazaj. No, zaenkrat ni še nobeden, ampak nikoli ne veš.

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako reagirate?
8.10.2007 16:20:08   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: nayya28

In,pol ona men,kaj ga pa pol vozte na sprehod?user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image Tole je pa tok butast, da je že kar smešnouser posted image Sicer pa po moje,da bi jaz vsakega psa , ki bi mojga napadel, brcnila, da gre stran.Pa lastniku bi rekla nekako tako kot ti, da naj psa prime...sej nimaš kej drugega naredit.
Moja je bila taka, da če je bila na povodcu, je bilo o.k, če je bila spuščena, pa je srečala manjšega psa, tudi v redu.Če pa je prišlo tako, da je bil pes ful večji od nje, je , če je bila na povodcu lajala in se delala frajerko, če je bila spuščena, je pa zbežala nazaj domov...user posted image user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako reagirate?
8.10.2007 16:38:36   
mika
Sicer pa po moje,da bi jaz vsakega psa , ki bi mojga napadel, brcnila, da gre stran


hjojoj, jaz sem se enemu ovčarju zadrla, naj gre domov in z nogo stopila proti njemu....pa kaj si ti nor....zašprintal se je proti meni....pred sabo sem videla dobesedno KING KONGA.....mož se mi je zadrl, naj bom pri miru...čisto sem otrpnila....pes pa se je ustavil tik pred mano. imel je nagobčnik, ampak v tistem trenutku mi je šibalo vse sorte po glavi, da se mu bo nagobčnik snel.....lastnika  nikjer, tako da nisem imela koga natulit. sprehajali smo se po polju

mi smo imeli nemškega ovčarja in en daljni sosed se je šetal z rotvajlerjem po naši ulici. svojega psa je hujskal in naše za ograjo, da so bili čist nori. tip se je vsako jutro vozil s kolesom v službo po naši ulici in takrat so vsi psi znoreli, kot da imajo pasji upor. eno jutro, pa je oče odprl ograjo, da bi z avtom zapeljal ven, v tistem pa se je pripeljal ta norec. naš pes je skočil na njega in ga prevrnil s kolesa...groza. drl se je da nas bo prijavil in je oče popizdil, da naj kar izvoli. pol so še prišli drugi sosedje ven in so ga natulili, da bodo poklicali policijo, če še enkrat pride s svojim psom hujskat naše pse. aja, pozabila sem napisat, da je potem ko je pse nahujskal, tistega izza ograje mlatil s povodcem.
no, po tem ga v našo ulico ni bilo nikoli več. so pa bili kasneje vsi psi zastrupljeni, ampak hvala bogu so vsi preživeli.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?