|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porod
12.7.2007 11:59:51   
hlkfffff
Hvala za odgovor na vprejšnje vprašanje, me pa zanima še nekaj.Ker bi partner rad bil zraven, ko se bo porod začel, me zanima če potrebuje potrdilo o opravljeni materinski šoli? Nekje sem zasledila, da z potrdilom se doplača 3000bivših sit,(za obleko) brez potrdila pa6000sit. Ali katera ve, če to drži? Rodila bom v SG porodnišnici.Hcala za odgovor pa lep pozdrav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porod
12.7.2007 12:09:11   
kaja26
mi nismo ne pri prvem ne pri drugem porodu nč plačali, brez potrdila (oz 1 sem ga imela pa ni nihče vprašal zanj)

(odgovor članu hlkfffff)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porod
12.7.2007 12:38:12   
bodoča
V SG bolnici ne rabiš potrdila o opravljeni materinski šoli za partnerja, tako nam je rekla sestra v materinski šoli. Plačati morata pa 15 EUR, mislim, da za "obleko".

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porod
12.7.2007 13:37:51   
TONČI.
Glede potrdila je čist odisno od porodnišnice. V Lj. zahtevajo potrdilo. V Kr pa ne. Plača se pa enako.

(odgovor članu hlkfffff)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porod
14.7.2007 19:59:42   
Afnica
Rodila v MB, materinske nisva imela. Ne jaz, ne on. Babičar me je vprašal, če sem bla, pa sem povedla, da ne, ker sta naju prehitela (31. teden). Dragi je bil zraven in nisva plačala nič.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu hlkfffff)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?