|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.3.2010 21:51:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stepper...
1.3.2010 23:12:26   
blak
pri nas fajn nabira prahuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stepper...
2.3.2010 7:53:28   
**Tinkara78**
Moj trenutno uporablja steper vsak dan eno uro. Trenutno uporabljava tretjega letos.

Enega sva vrnila ker je bil preglasen - je škripal do onemoglosti. Drugi stoji v kotu ker je tudi baje glasen - no tega nisem slišala, ker sem spala torej ni tako groznouser posted image . Tretji je pa najstarejši in tudi na koncu s svojimi močmi.

Nisva še našla pravega oziroma moj še ni našel pravega user posted image . Jaz bi rajši imela spinning kolo.

Ima pa moj malenkost več kot 80 kg. Tak, da mislim da pri kilaži 130 kg je treba še posebej sprobat in brez slabe vesti nesti nazaj v kolikor niste zadovoljni.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stepper...
2.3.2010 9:19:40   
2violina
Imam ga 1 leto. Intenzivno uporavljam 2 meseca. Sicer škripa a je definitivno dobra zadeva. Sicer bi veliko raje imela orbitrek a kaj ko ni prostora. Kupila sem ga v Hoferju za 35 Eur. Ne vem pa če prenese obremenitev 130 kg.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stepper...
2.3.2010 14:15:10   
kristinaj
jaz imam eliptik za nabiranje prahu, na masažnem stolu za 4000 eur so pa cunje za likat :=)))...


raje pojdi ven, v telovadnico.. malo odmisliš dom in zamenjaš okoliš...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
2.3.2010 14:34:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stepper...
2.3.2010 14:39:57   
Sanikaa
Meni steper ni pasal so me kar kolena bolela ..zdaj imam orbitrek in mi je super..tih in oba sva zadovoljna s telovadbo na njem. Za 130 kg bo potreben mal boljši pripomoček ..ne kar neki.
lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stepper...
12.3.2010 14:43:22   
Martinčka
Jaz stepper pri 130 kg in problemih s sklepi močno odsvetujem... ker dokler ne boš pridobila nekaj mišic bodo sklepi močno trpeli. Jaz bi ti svetovala da dokler ne pridobiš malo mišične mase ki bi sklepe podpirala pri takšni obremenitvi da se odločiš za sobno kolo kjer lahko sediš, da ni prevelika obremenitev za sklepe.
sicer pa za začetek kakšna splošna aerobna vaja da se začne maščoba topiti ob dvdju tudi ni slaba...
ker pri stepperju je treba vedet, da če ne boš delala prav boš brezveze visela na njemu in drugič, da si na stepperju 20 min naenkrat moraš biti že kar dober če pravilno delaš... da boš prišla do teh 20 minutk bo potrebno precej truda in načeloma ljudje prej odnehajo (moški imajo več mišic, govorim za ženske!)... jaz sem na stepperju preživela 20 aktivnih minut po pol mesca intenzivne vadbe v fitnessu trikrat-štirikrat tedensko...

veliko bolj mi je pa od stepperja všeč LegMagic, ki se hitreje navadiš in je za začetek lažji, čeprav moraš spet upoštevati navodila vaje ali orbitrek (vendar pri orbitreku pazi če imaš težave s sklepi da počasi stopnjuješ)... v vseh primerih si boš morala pripraviti večji načrt vadbe ker samo stepper, leg magic ali orbitrek ti ne bodo veliko pomagali... to so dopolnila k vadbi.

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?