|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kocke
16.2.2008 7:31:42   
2.2.
kater kocke priporočate za 1. leto starega otroka. jaz malo gledam po spletni strani bc, ene so bile tudi v mulleri.....na kaj moram bit pozorna?
lesenih zaenkrat nebi, bi pa takšne ki se sestvaljajo in ne majhne da si ne bi dala v usta. a so kje v akciji
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kocke
16.2.2008 7:42:19   
Taja Nagaja
Jaz bi ti pa ravno lesene priporočila. Naša je bila navdušena. Res je, da jih ni zlagala pa tudi raznih legic in podobnih ne bi. Lesene imajo svojo težo in prav je, da otroci spoznajo naravne materiale, različne oblike in barve. Legice so ji v veselje sedaj ko je stara 26 mesecev. Še najraje pa vidi, da jih nekdo drug zlaga user posted image

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kocke
16.2.2008 7:42:57   
Clody
Mi smo mu kupili lego duplo in prav z veseljem premetava in sestavlja te kocke!

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kocke
16.2.2008 7:52:31   
*bubi*
Pri enem letu smo mi kupili kocke, ki so še večje kot lego duplo, eno "no name" znamko v intersparu. Pa so bile kar zanimive, predvsem tak velik človek in kocke s kolesi za avtke user posted image

Kasneje pa smo zaželi z Lego Duplo, tukaj pa itak ni primerjave. Abrick je še ena podobna firma in ima tudi zanimive komplete, problem je samo, da teh kock ne gre kombinirat in se je pač treba odločit za eno linijo.




_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kocke
16.2.2008 8:06:17   
frufru
Če res ne maraš lesenih (naš jih zelo rad iz škatle in v škatlo zlaga, pa moje stolpe podirauser posted image ) ji lahko kupiš plastične od bombažkom. Mi smo jih dobili za darilo pa so prav fine, ker je v bistvu več igrač v eni: user posted image
maš dva puzla, pa gumijaste reliefe vremenskih pojavov in letnih časov, vanje vlagaš trikotnike, kvadrate, krogce, pol maš pa še kukr telefonsko številčnico za vrtet (kot na starih telefonih), pa eno žogico za vrtet in eno hupo v obliki rožice. Zravin jih lahko še zlagaš eno na drugo.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kocke
16.2.2008 8:08:09   
Noel
Tudi mi smo začeli kar z Lego duplo. Saj so dovolj velike, pa fajn je, ker se dokupujejo in je vsako leto kaj novega. Naša ima skoraj 4 leta in so še vedno zelo aktualne.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kocke
16.2.2008 8:41:56   
crci06
Frufru-jin predlog sem tudi jaz že podarjala, fajn zadeva.

mi imamo Lego duplo,
Abrick mi pa tudi ne zgledajo slabo.
Ne vem pa, kako se abrick po starosti nadaljujejo.
Jaz sem hotela imeti take kocke, da se bodo ves čas dopolnjevale.

Res je, moraš nekje štartat in se potem tiste linije držat,
al pa če kupiš 100 kockic "za jurja" in kasneje dokupiš kaj bolj pestrega, da imajo stričke in kolesa ipd.

Lesene so pa tudi fajn.

Vse je fajn user posted image

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kocke
16.2.2008 14:47:26   
Naja30
Za začetek tiste tavečje. Čeprav naša ima tudi zelo rada lesene, pa ne za sestavljanje, ker tako natančna še ni. Pač pa jih prelaga sem in tja, iz škatle na mizo, z mize na kavč... In to jo zamoti za dolgo časa.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kocke
16.2.2008 19:50:12   
eya
Mi smo tudi najprej kupili Lego duplo-kmetijo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kocke
16.2.2008 21:22:08   
borovnička
Naš Nik je dobil Abrickove za 1 rojstni dan. Ful se rad z njimi igra. Dobil je pa živalski vrt. Fajn je, ker je noter ogromno živalic, človečkov, celo en tak tovornjaček, pa seveda kocke za sestavljat.

Je pa tko, če kupiš Duplo, pol lahko kombiniraš sam z Duplo. Glih tko je tud z Abrick. Majo pa cel kup tega.

Da se jih pa ne naveliča preveč, mu jih pa kak teden pustim za igrat, pa jih pol spet mal umaknem in so naslednjič spet zanimive.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kocke
16.2.2008 21:28:37   
frrrr
mi smo kupili Lego-tove Duplo... pol smo pa za darilo dobili še Abrick-ove in ene Brick-ove, ki pa so kompatibilne z Lego Duplo kockami... vse so velike

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?