|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
14.12.2004 15:56:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vneto oko
14.12.2004 16:06:36   
Anonimen
jaz vem za kamilice, pa nekaj sem na netu nasla samo nevem nic o tem:
Kako pripravimo zavretek za izpiranje vnetih oči?

Sveže liste trpotca, temeljito operite in jih dajte v vrelo vodo, da prevrejejo. V zavretek pomočite vato ali krpico s katero nežno izpirate vnete oči. Postopek večkrat ponovite. Kot pri ljudeh, lahko isti zavretek uporabljate tudi pri živalih.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vneto oko
14.12.2004 16:09:24   
Moyca_
:sloncek::sloncek::sloncek:hay,
naš je imel kak teden nazaj vnete oči- pa se mu je vleklo kar čez cel teden. K zdravniku nismo šli- ker bi verjetno dobil kakšne antibiotike, ki pa jih je letos bilo že dovolj. Jaz sedaj imam mleko, ker imamo dojenčico doma in sem mu z mojim mlekom izpirala, pa z kamilicami, pa ti povem da par dni ni kazalo niti malo na boljše. No sedaj je pa končno že vredu.
Spiraj mu par dni z kamilicami, potem pa pojdi komaj po kakšno drugo "zdravilo"

lp:sloncek:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vneto oko
14.12.2004 16:09:27   
ninah
moj mali je imel tudi prejšni teden te težave, pa mi je zdravnica rekla naj oko fejst izpiram s fiziološko in glej ga zlomka, pomagalo je!!!
Poskusi, mogoče bo pa šlo nazaj, če se mu bo vleklo bo pa treba k pediatru, da ti napiše kapljice.
Lep pozdrav

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vneto oko
14.12.2004 16:19:36   
beti 1
V lekarni lahko dobiš fiziološko in nastavek za lažje izpiranje, ali pa kar kapljice za vlažitev oči, ki so nekoliko boljše, ampak bistveno dražje. Potem pa mu s tem izpiraš, pa poskusi tudi v samo oko, ne samo vek. Našemu se je gnoj zelo lepo očistil z očke med kopanjem, ko sem ga nekajkrat zapored malo pošpricala s curki iz kanglice(zalivalka), potem si je malo pomel oči in ves gnoj je šel dol.
lp
beti1

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vneto oko
14.12.2004 16:32:40   
Kenny
Tudi naš pikec je imel že od rojstva vneto oko, pa je pediatrinja rekla, da ima zamašen solzevod in da je to zelo pogosto ter da nobeno zdravilo ne pomaga, ampak se to samo popravi okoli 6.meseca. Tako je tudi bilo, ne vem pa koliko je tvoj star. Blažili smo pa z vsemi že napisanimi (fiziološka, kamilice, moje mleko).
Uspešno zdravljenje!:sloncek:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vneto oko
14.12.2004 16:39:50   
Kenny
Sorry, sem še enkrat prebrala in vidla, da je že v vrtcu. Pol pa to ni to, mogoče bi v lekarni vprašala.
:ups::ups:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vneto oko
14.12.2004 17:00:36   
Anonimen
Lahko probaš s fiziološko oz. slano vodo, kot si že sama začela, če pa ne bo bolje, je pa najbolje do zdravnika, da da pravo zdravilo. Te zadeve se znajo namreč kar vlečt in se izredno hitro prenašajo z otroka na otroka. Pri nas v vrtcu je na vratih opozorilo, da če ima otrok vneto oko, naj bo vsaj tri dni izoliran od ostalih.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vneto oko
14.12.2004 21:17:06   
Anonimen
Ja, kar k zdravniku pojdita. Ne čakat, kar jutri. Infekt gre lahko za oko in v skrajnem primeru na možgane. Sem bila prisotna v ordinaciji, ko je pediatrinja s temi besedami mamico in dvoletnika poslala na infekcijsko kliniko, ker je imel res že zelo zatečeno (že liček). Dobila bosta Bivacin (kapljice ali mazilo). Jaz sem prosila za oboje, ker so potem itak nastopili boji, kako to v učke spraviti. No, malo nam je že uspelo, po nekaj dneh se je že toliko sprijaznil, da je že dovolil, tako da je pomagalo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
14.12.2004 21:54:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zeleno blato: kdaj je čas za zaskrbljenost?
Otroško blato je visoko na seznamu skrbi novopečenih staršev. Kaj pomenita barva in konsistenca? Kdaj je treba biti zask...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?