|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Parni čistilec
6.11.2007 13:28:12   
jakaracman
Saj veste kaj mislim, čistilec na paro, ali ga imate, za čiščenje česa ga največ uporabljate?Kero firmo , hvala.Ali priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Parni čistilec
6.11.2007 15:07:38   
Lu
A si mogoče videla reklamo v Top Shopu H2O se mu reče user posted image  Men izgleda zanimiv, samo čakam, da še katera kaj več pove o njem.user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Parni čistilec
6.11.2007 17:40:23   
čaki
tudi jaz sem danes reklame čakala, da vidim kako deluje. bi mela neki tazga. in tud jaz čakam še na kako info. bi blo pa dobro, če bi mi ga kdo od zastopnikov prišel domov pokazat, da vidim kako to sploh dela. včasih vem da so na domu predstavljali. no bom vidla kaj bo še katera napisala, drugač bom pa probala tja poklicat in prašat, če lohk nardijo pri meni en krog po stanovanju.
najbolj mi je kul, ker je para za ploščice-wc, stopnišče...

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Parni čistilec
6.11.2007 19:17:32   
malecka
Ja pri nas smo imeli predstavitev, sam je bil najcenejši okoli 800. 000 sit user posted image tu mač za moje pojme. Sem pa si ful želela in sem si potem kupila od kercherja v hofferju zdraven pa je še likalnik, superca. Pa še prišparala sem .user posted image

Je pa super zadeva sploh pri itisonih user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Parni čistilec
6.11.2007 20:19:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lu

A si mogoče videla reklamo v Top Shopu H2O se mu reče user posted image  Men izgleda zanimiv, samo čakam, da še katera kaj več pove o njem.user posted image


Baje, da za njim ostaja precej mokro po tleh.

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Parni čistilec
6.11.2007 20:24:24   
natasaom
jest si bom kupila parni sesalec,se mi zdi da je bolš,ker lahko še sesaš sprot

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Parni čistilec
6.11.2007 20:26:11   
natasaom
H2O imajo tud v merkator tehnika-men zgleda ko igrača

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Parni čistilec
6.11.2007 21:09:07   
čaki
 
jest si bom kupila parni sesalec,se mi zdi da je bolš,ker lahko še sesaš sprot
a

a stem pa ne sesaš zraven???
kakšen parni sesalc pa je dober? kakšnega boš nataša?

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Parni čistilec
7.11.2007 12:39:16   
naniplus4
Za parni sesalec pa jaz še nisem slišala. vem, da obstajajo vodni, tudi taki, s katerimi se da zraven tudi pomivati (ga imam). Za parnega pa še nisem slišala.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Parni čistilec
7.11.2007 12:47:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Lu

A si mogoče videla reklamo v Top Shopu H2O se mu reče user posted image  Men izgleda zanimiv, samo čakam, da še katera kaj več pove o njem.user posted image


Baje, da za njim ostaja precej mokro po tleh.


A res, hijenca? Ker to sem pa še jaz uočila, pa ponavadi ne nasedam nobeni reklami. Ampak res rabim nekaj za tepih pucat. Ja, prezentacija bi prav prišla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Parni čistilec
7.11.2007 12:47:46   
natasaom
ne,ta je samo za pomivanje.mene ni všeč zato,ker ne moreš pomit napr ploščic v kopalnici po steni..midva sva gledala parni sesalec philips za 500e zraven je še likalnik.cena mi ni tako hudo visoka..zdj moram sam še našparat...
pa da ne bom pisala traparije,ne vem če lahko sesaš in s paro čistiš naenkrat,vem samo,da lahko pomivaš po tleh,stenah,stropu....se mi pa ne zdi nč narobe,če imaš vse to na eni mašini

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Parni čistilec
8.11.2007 4:09:21   
bumerang
Ja, lahko sesaš hkrati in uporabljaš paro. Kar je npr. zelo praktično pri čiščenju šip.
S paro čistiš seveda tudi parket, ampak daš na nastavek blazinico in brisačo, posuši pa se praktično v manj kot minuti - odvisno od temperature/vlage okolja. Ostanejo pa tla, če hkrati s parnim čiščenjem uporabljaš kako loščilo, lisasta, ker para loščilo raztopi.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?