|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomivalni stroj
12.11.2007 21:57:08   
livia
Ker bom kmalu imela prvič v življenju pralni stroj prosim za nasvet, ali je bolje kupiti tablete ali prašek?
Skratka kaj priporočate? S čim se najbolje opere?
Kaj še rabim? Kako sol, gel?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomivalni stroj
12.11.2007 22:01:25   
N _ B
Jaz uporabljam Calgonit tbl, Calgonit tekočino za sijaj ter sol (na vsake 3-4 mesece).

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomivalni stroj
12.11.2007 22:02:45   
MAŠKA
Če kupiš tabletke 3v1, ki že vsebujejo sol in sredstvo za lesk ti ni treba posebej kupovati soli in sredstva za lesk. Če kupiš navadne tablete, moraš kupiti tudi ostalo. Jaz kupujem 3v1 in mi je čist OK.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomivalni stroj
13.11.2007 7:43:08   
puncica
Mi uporabljamo gel ker se mi zdi da se bolje raztopi. Poleg tega pa še sijaj in sol, ki jo pa zelo redko uporabljam, ker pravi moj da nimamo trde vode kar pa jaz dvomim.user posted image Ja pa vsake nekaj mescev ga spucam tako da dam noter en gel v mali flaški in zalaufam, pa potem tako fajn diši. user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomivalni stroj
13.11.2007 8:00:18   
orhideja75
Tudi mi že kar nekaj časa uporabljamo gel, ker se mi zdi, da bolje opere. Včasih tiste tablete se skoraj niso čist raztopile in tudi posoda ni bila v sijaju. Pa sol in sredstvo za lesk dodam po potrebi, ko posveti lučka.
Pa na par mesecev kupim tisto čistilo za stroj tako kot puncica.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomivalni stroj
13.11.2007 8:24:47   
žigolino
Dve leti sem uporabljala calgonit,pa je zmeraj kaj gor na loncih ostalo,sploh rob od goveje juhe.Pol mi pa mož kupi somat soda efekt(je blo v akciji),mi tako lepo umije,še najbolj zasušen lonc umije, kot da bi ga s peskom zdrgno.
Tako da trenutno je najbojši za mene somat soda efekt(pa moji sestri tudi)Sol in tekočino za sijaj  imam od DM-ja.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomivalni stroj
13.11.2007 11:35:46   
bamby
Jaz sem sprva uporabljala tabletke 3v1. Ker rezultati pomivanja niso bili dobri, ker imamo tudi precej trdo vodo, sem se odločila za gel. Gel pa zato, ker je nežnejši do posode in občutljivih kozarcev in jih ne spraska. Ker uporabljam gel, moram posebej dodajati sol in sredstvo za lesk.

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomivalni stroj
13.11.2007 11:50:25   
Anonimen
Jaz imam tablete iz hoferja, sol in tekočino za sijaj pa mislim da kupim v hura k je smešno poceni. Pa mi vse lepo opere, nič ne opraska....
S tem da mi včasih posoda tudi par dni not stoji k sva pač dva in med tednom ne kuhamo. In pol traja da se nabere. Pa je vseeno vse čisto vedno.
Vsake par mesecev pa operem stroj z uno tekočino k jo daš v košaro.

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomivalni stroj
13.11.2007 16:15:51   
robinzon
Tablete in to najcenejše iz hofra ali dm, ker se mi zdijo vse isti šmorn. Mi je pa prejšni pomivalc lepše pral s tabletami 3v1, kot ta, ki za imam zdaj par let in piše na njem 3v1. Brez tekočine za lesk in soli je posoda motna in mokra.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomivalni stroj
14.11.2007 18:37:41   
tosja
Gel - Calgonit!!! user posted image  user posted image  user posted image

Je pa razlika med pomivalci, da si ne morš mislit. Moja sestrična ima novega Candy - vedno je not mokro, s posode ji teče. Teta ima 4 leta star Bosch - vse suho.
Jaz imam Whirpool (star 1 eno) - odličen, ga ne zamenjam!!!       


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomivalni stroj
14.11.2007 18:55:23   
emmy
Meni je pa serviser svetoval da naj obvezno uporabljam ali prasek ali gel, ker se tablete slabo raztapljajo in  lahko posledicno ob dolgi uporabi zamasijo cevi in imas lahko potem poplavo pod pomivalcem...


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pomivalni stroj
14.11.2007 19:36:07   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Jaz sem sprva uporabljala tabletke 3v1. Ker rezultati pomivanja niso bili dobri, ker imamo tudi precej trdo vodo, sem se odločila za gel. Gel pa zato, ker je nežnejši do posode in občutljivih kozarcev in jih ne spraska. Ker uporabljam gel, moram posebej dodajati sol in sredstvo za lesk.


Se podpišem pod tole!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pomivalni stroj
14.11.2007 21:18:43   
solatja
tukaj sem odprla debato o tem, ali je boljši prašek ali gel za pranje v pomivalnem stroju user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pomivalni stroj
16.11.2007 8:50:54   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

Tudi mi že kar nekaj časa uporabljamo gel, ker se mi zdi, da bolje opere. Včasih tiste tablete se skoraj niso čist raztopile in tudi posoda ni bila v sijaju. Pa sol in sredstvo za lesk dodam po potrebi, ko posveti lučka.
Pa na par mesecev kupim tisto čistilo za stroj tako kot puncica.



Tudi mi tako. Imamo Whirlpool in smo zelo zadovoljni!

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pomivalni stroj
16.11.2007 19:55:37   
tofsi
Tudi meni je serviser svetoval gel ali prašek.

(odgovor članu emmy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pomivalni stroj
16.11.2007 23:07:42   
Teja N
Če pa želiš vsaj malo varovati okolje, pojdi čistilno sredstvo za stroj kupit v kako trgovinico z zdravo (ekološko) hrano. Imajo tudi ekološka čistila za dom in praške, gele ter oreške za pranje perila.

Jaz zdaj uporabljam ekološke proizvode par mesecev in so super, dobro operejo perilo in pomijejo posodo.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?