|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje
21.12.2004 19:02:36   
spella
Tukaj spet tista, ki postavlja sama neumna vprašanja.

Ne se :)-:)-:)-, ampak jaz ne morem več, da tega nebi vprašala. Me je full sram :(:(:(, ampak pravijo, da beseda ni konj.

Imam občutek, da po :sloncek::sloncek::sloncek: men vsi paglavčki uidejo ven. Zanima me, če je sploh možno zanosit, če gre vse steče ven. Ne vem a je z mojo kolegico tam spodaj kaj narobe:zmeden::zmeden::zmeden:? A se to dogaja še kateri.

Ginekologinje ne morem vprašat,ker bi se spremeila v pardižnik :ups::ups::ups:. Upam, da mi lahko katera pomaga.:(:(:(

Hvala
Lp Špela:ups::ups::ups:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vprašanje
21.12.2004 20:21:07   
Sisy
to se teb sam zdi da grejo ven :)- veš kok jih je!!!! sej ni za vse placa :)-

ne resno no....loh si sicer mal pomagaš s pouštrom (ga daš pod ta zadno) ampak eni pravjo da to nima nobenega vpliva na zanositev,če se prime,se prime tud če bi takoj vstala pa šla tečt maraton....no vsaj tako trdijo strokovnjaki, jst za vsak slučaj šne vstanem še neki časa....;)

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vprašanje
21.12.2004 20:26:12   
emaa
Men dr. Reša še vprašat ni blo treba (jaz verjamem, da se prime, ko se prime, pa če držiš noge gor al pa ne), ko je imel moj spermiogram, je rekel, da je z njim vse v redu, sam da škodt nč ne more, če po :sloncek::sloncek: jaz mal poležim in dam noge v luft, da ziher kej do cilja pride (skor s temi besedami), sem bla tko presenečena, da sem skor s stola padla.
Torej njegova razlaga, plavalci sami gor pridejo, a vsaka pomoč je dobrodošla.
LP
Ema

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vprašanje
21.12.2004 21:10:41   
Pia73
spella, ker si bolj nova na forumu, ti predlagam, da da si malo prebereš stare debate. Garantiram ti, da boš našla marsikaj zanimivega.
Med drugim tudi odgovor na vprašanje, ki si ga zastavila,... :)

Lp pia73 :metulj:

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
21.12.2004 22:32:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu spella)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vprašanje
22.12.2004 8:06:57   
Teya
ne spomnim se več kje sem to prebrala, ampak baje, da je v celotni semenski tekočini, le procent ali dva, tiste ta prave, se pravi procent ali dva plavačev....

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vprašanje
22.12.2004 8:11:04   
Teya
evo, najdla....

volumen, ki ga v semenski tekočini zavzemajo spermiji je manj kot 1% in le manjšina teh po ejakulaciji v nožnico, splava v kanal materničnega vratu. Sperma je torej le nosilka spermijev, ki jih je v spermi volumsko približno toliko kot je npr. v jezeru rib. Sperma torej nikoli ne pride v maternico temveč do maternične votline pridejo samo živi in zdravi spermiji, ki so sposobni usmerjenega plavanja.
Po izbrizganju sperme v nožnico se tisti najbolj živahni spermiji odpravijo na plavanje proti jajcevodom že v nekaj sekundah in je popolnoma vseeno, če sperma takoj po odnosu povsem odteče iz nožnice. Nobeno zadrževanje nog kvišku torej ne prispeva k večji možnosti zanositve.

cela debata je pa na:

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=13206&idk=91


(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vprašanje
22.12.2004 8:14:37   
enci
Pozdravljene,
ravno zadnjic sem brala odgovore dr. Pusenjaka na med.over in je na podobno vprasanje odgovoril, da je normalno, da tekocina stece ven, saj tudi drugam nima kam it in da plavalcki zapustijo semensko tekocino in splavajo naprej ... Tako da je to cisto obicajna zadeva. Se pa prioporoca lezanje do 20 min po odnosu, da vseeno ne stece takoj vse ven in je tako morda nekaj vec moznosti ....
SRECNO!!!
Lp
enci:metulj:

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vprašanje
22.12.2004 13:48:11   
spella
Hvala punce, zlate ste9nebesa9nebesa9nebesa.

Kaj vsega še ne vem? Superca, da obstajajo takšni:angel::angel::angel: na forumu in zveš vse v nekaj minutah.

Še enkart FFFUUUUUUULLLLLL HVALA!

LP Špela

(odgovor članu spella)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?