|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Priprave
25.11.2007 21:03:34   
Anonimen
Lep pozdrav vsem nosečkam.

Zanima me, kdaj ste se začele pripravljati na prihod novega družinskega člana? (posteljica, voziček, oblačila, ind.)
Hvala za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Priprave
25.11.2007 21:12:54   
ciklame
Hej!

V šestem mesecu voziček, previjalna, pojstlco imamo pa že doma od moža. Drugega še nimam nič pripravljenega, so pa mislim da druge punce bolj pridneuser posted image ,
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Priprave
25.11.2007 21:44:40   
15.7.
Voziček nama je moja stara mama kupila v 4 mesecu, posteljico sva dobila od mojih staršev pri 7 m, previjalno pa prejšnji teden od njegovga strica (jo je sam izdelav), ostalo je pa tudi že kakšna dva meseca pripravljeno. Oblekice, kremice, vatke, pleničke,...

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu ciklame)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Priprave
25.11.2007 22:20:53   
only_me
Ta čas, ko sva bila z malim v bolnici, je moj v sodelovanju z mojimi starši vse pripravil. Edino cotike sem oprala in speglala teden dni prej. Pa preselila sva se v drugo sobico. 

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Priprave
26.11.2007 9:13:09   
marjanaR
V 7. mesecu. Pri obeh noesčnostih.
Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
26.11.2007 9:57:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Priprave
26.11.2007 10:05:29   
Dinki
Midva si poskušava nakupe malo porazporediti, ker je stvari preveč (tudi finančno), da bi pustila vse za na koncu.
Trenutno sem v 6. mesecu, imamo pa že posteljico z jogijem, kovterčkom, posteljnino,...nekaj malenkosti, ker se ne morem zadržat če grem v BC ali Pikapolonico, da ne kupim vsaj enega bodiya ali nogavičk user posted image .
Sledi še nakup vozička v dec ali januarju in pa previjalna miza.
Tiste zadnje malenkosti pa v zanjem mesecu.....

Želim ti veliko prijetnih občutkov ob nakupovanju user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Priprave
26.11.2007 10:18:28   
gerilum
Midva sva s pripravami začela že zelo zgodaj... sem si že skoraj od 3. meseca dalje začela ogledovati reči, kaj spolh rabim, kakšen vozek mi je všeč... najprej je dobro narediti seznam kaj kupiti (se dobiju tudi na portalu če ne veš kaj bi rabilauser posted image ), potem povprašaš sorodnike, kolegice kaj ti lahko posodijo in potem gledaš po trgovinah, akcije itd. tistih reči ki jih ne boš dobila.

No midva sva potem v 5. mesecu kupila voziček, v 6. sva zbrala stvari ki jih doviva na posojo na kup (posteljica, zibka, oblekice), da sva vse pregledala če je ok, če je potrebno kaj prebarvati, kolko oblačilc je... kupila pa sva še AngelCare. Sedaj v 7. mesecu pa sem kupila še bundico za user posted image (so v nekaterih trgovinah ravno odprodaje stare kolekcije!), ker mi je samo to še manjkalo od oblačilc, pa bova šla še po previjalno itd. Tiste manjše stvari (kozmetika, škarjice, fiziološka... ) bom pa čisto na koncu kupovala, oz. če me kaj prehiti bo pa dragi kupil.

Je pa tudi za naju to velik finančni zalogaj in zato spremljava stalno akcije in vsak mesec narediva kak večji nakup...

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Priprave
26.11.2007 10:20:40   
klarisima
Tudi mi smo začeli nekje pri skoraj sedmih mescih z vozičkom, ki so ga kupili bodoči nonoti, potem pa v osmem previjalno in posteljico, vendar smo jih sestavili nekje 4 tedne pred PDP-jem.
Svetuje se, da imej nekje cca. 4 tedne prej pripravljene stvari vključno z kozmetiko za user posted image in tebe v porodnišnici, tako da si potem brez skrbi in ne kolovratiš okrog z ogromnim trebuščkom (čeprav takrat oz. pri meni je to zdaj, jaz najbolj norim-gnezdenje kaj češ).
Z oblekcami pa ne pretiravaj, pripravi osnovne majčke in kapice in te stvari. Plenice pa kar prej kupi ker jih peglaš v nedogled user posted image

Pa srečno!


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Priprave
26.11.2007 10:38:44   
Anonimen
jaz sem sedaj v 24 tednu, pa  imam že  skoraj vse ( oblačila, previjalna miza, stajica, pripomočki,.) manjka mi še samo  otroška posteljica in voziček

(odgovor članu klarisima)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Priprave
26.11.2007 11:05:30   
mateyka
Zanima me, kdaj ste se začele pripravljati na prihod novega družinskega člana? (posteljica, voziček, oblačila, ind.)


zadnji mesec user posted image

aja, smo mel filing, da bo točna (2 dni pred rokom; kr v redu imo) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Priprave
26.11.2007 11:23:54   
Anonimen
ZADNJI MESEC, KER PREJ NI BILO ČASAuser posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?